Otevřený piss

Mediální hysterii kolem Michala Semína už nespraví žádný otevřený dopis. Ani diss. To už chce minimálně PiS nebo 126 BIS. A tak jsme se rozepsali…

Kdo je Váš nejlepší kandidát do rady ČTK – a proč právě Michal Semín?

Poslancům ANO:
Dobrý den,

nepochybuji o tom, že Bc. David Soukup je člověk plný entusiasmu, který v nelehké pražské politice roste do krásy a moudrosti. Již nyní jistě strčí do kapsy Jana Hamáčka, ale i mnohá další chodící neštěstí české politiky.

Zdálo by se tedy, že Vaše volba je jasná, zejména máte-li (možná) doporučeno hlasovat pro svého standardního stranického kandidáta samotným šéfem Vašeho hnutí, jak jsme se dozvěděli z médií. (Pokud žádné takové doporučení ve skutečnosti nepadlo, pak se sluší říci: všechna čest!)

Zdálo by se taky, že pokud byste snad hlasovali pro jiného kandidáta, bylo by zle. Andrej Babiš by Vás nejspíš nechal všechny postřílet a celkově by zuřil přesně tak, jak o tom píše ve své brakové literatuře vycucané z prstu pan «investigativní novinář» Jaroslav Kmenta.

Jsem přesvědčen, že skutečnost bude zcela odlišná. A že situace si tuto skutečnost maximálně zaslouží!

Zeptejme se nejprve sami sebe: dozrál politicky Bc. David Soukup pro to, aby nemohl být obviňován – společně s Vaší stranou – že jsou zde rozdávány jakési «trafiky» a «pašalíky»? Domnívám se, že nikoli. Ještě ani pořádně nenakopl Prahu 3, dokonce ani Praha 3 jej nenakopla. Jeho úlohou je zatím čeřit vody v komunální politice, nikoli filtrovat nikotinem nasáklý vzduch v zatuchlých radách, do kterých se člověk musí doslova propálit svou celoživotní moudrostí a zkušeností.

A co Josef Šlerka? Dejme slovo Jaroslavu Pleslovi, šéfredaktorovi Mf Dnes. «Na bytosti jménem Josef Šlerka by se, myslím, dalo úspěšně prokázat, že bolševický způsob myšlení je dědičná záležitost.» (duben 2017), «Josef Šlerka – Ministr politické kultury na internetu» (říjen 2016), «Josef Šlerka. Tenhle frajer sledující na Karlově univerzitě fejsbukový lajky, to je taky jenom příznak blížící se války.» (květen 2014), «Pokud bilancuji uplynulý měsíc, říkám si, že to druhé nejlepší na něm byla žádost Josefa Šlerky, abych mu poskytl rozhovor. A to první nejlepší bylo poslat ho s tou žádostí do háje. (květen 2014).

Nedokáži tuto osobu a její přínos společnosti shrnout tak vtipně jako pan Plesl, nicméně pravdou zůstává, že podobných lidí jako pan Šlerka je v prostředí internetu a nových médií celá řada, třebaže nejsou tolik mediálně prosazovaní v České televizi či Českém rozhlase. Například František Fuka, Patrick Zandl, nebo právě Michal Semín. Tito lidé dokáží to samé, co pan Šlerka, většinou lépe, ale hlavně bez té divné křeče; bez toho, že by za vším, co se odehraje v realitě mediální či té skutečné, viděli vliv V.V.Putina. Přičemž hlavním benefitem těchto znamenitých lidí, odborníků na slovo vzatých, je, že sami od sebe – ze slušnosti – nikam nekandidují ani nesepisují petice na svou podporu.

Kandidát ODS? Slovy Václava Klause: tragický, nulový, naprosto pod rozlišovací úroveň. Neudělejte, prosím, tu strašnou chybu, že byste ho snad – z nějakého rádoby-protestního důvodu – volili.

Zastřelí Vás Andrej Babiš, pokud budete volit Michala Semína? Jsem si zcela vědom, že nikoli!

Za výše popsaných okolností je volba Michala Semína naopak jediná možná volba.

A pak je tu taky ta podivná okolnost jménem Jan Hamáček. Což Vás tento dvounohý omyl české politiky ještě baví? Každý špatný kabaret jednou skončí – a bylo by nanejvýš ideální, kdyby panu Hamáčkovi byl na vládě vystaven generální stop co nejdříve. Vezměte pana Hamáčka za slovo («Semín? Nikdy!» pravil). Zvolte Michala Semína a vyobcujte Jana Hamáčka z vlády jednou provždy.

Andrej Babiš Vás nezastřelí, ani nikomu nevyškrábe oči. Ani nikoho nevyloučí ze strany. Andrej Babiš Vám poděkuje. Letmo se usměje a povie: «Šak hej, pán Hamáček pôjde z kola ven. Koněčne.»

Proboha, Michal Semín není žádný antisemita, ani žádná jiná nálepka ani antinálepka. Možná je semita. Ale na tom přece nezáleží. Na čem záleží, je, že Michal Semín skutečně ční nad všemi ostatními kandidáty jako Mount Everest nad Javořicí, jako Ferrari nad TAZ 1203.

Proto byste neměli hlasovat stranicky, ale nadstranicky – přesně tak, jak o tom občas hovoří pan prezident Zeman. Proto byste měli v co nejhojnější účasti hlasovat pro pana Michala Semína. Kdepak v «nejhojnější účasti»! I to může být zatraceně málo. Hlas pro pana Semína nechť je hlasem povinným!

Nuže: kdy jindy se Vám poštěstí sejít se svorně v jednom šiku proti hamáčkovskému blbství? Teď, nebo nikdy! Využijte v tomto každé příležitosti. A využijte příležitosti nejbližší.

Tedy volte, prosím, do rady ČTK Michala Semína a nikoho jiného.

Příjemnými bonusy této skvělé volby jsou:
1) záruka názorové plurality ve společnosti
2) kňourání Kalousků => další politické body pro ANO!
3) váš dobrý pocit z dobře vykonané práce
4) záruka, že byl zvolen skutečný odborník, který si svůj post plně zasloužil
5) zásluha na lepším politickém rozvoji Bc. D. Soukupa, který pro daný post ještě plně politicky nevyspěl
6) jasný vzkaz voličům SPD, Trikolóry a podobných marketingových projektů, že ANO není vyměklé a v případě, kdy jde o dobrou věc, nevyslyší kňourání tzv. «kavárny» (která bůhvíproč prosazuje D. Soukupa nebo rovnou J.Šlerku)
7) otevřeně Vás ve Vaší další práci podpoří mnohé další strany, zejména ty vlastenecky orientované; zazní podpora a uznání z mnohých seriózních (Institut V. Klause atd.) či přinejmenším nejčtenějších médií (Parlament. listy).

Děkuji za Vaši odvahu


Poslancům ČSSD:
Dobrý den,

tuším, že jako člen ČSSD se v nadcházející volbě budete rozhodovat zejména mezi Josefem Šlerkou, který je prý duší sociální demokrat, ale taky buddhista, žid, komunista, anarchista, kapitalista a Tibeťan, a kandidátem ANO, nemastným neslaným, marmeládou plněným.

Slovy Vladimíra Renčína: «Dovolte, abych se zasmál.»

Pokud má toto vskutku býti vůle nejstarší české politické strany, nezbývá mi, než popřát Vám hodně štěstí při «Vaší» volbě, jistě stranicky velmi svázané a všeobecně komplikované.

A přitom to jde tak snadno. Tak snadno jako proradná média označí Michala Semína za antisemitu a nevolitelného kandidáta, můžete i Vy volit – Michala Semína!

Ne, Michal Semín není antisemita. Ne, Michal Semín nikdy nenadával panu Dienstbierovi ani panu Paroubkovi, jako 99 % českého národa, zfanatizovaného úplatnými médii.

Ano, Michal Semín je opravdu slušný kandidát.

Už žádné schovávačky za «reálný rámec» nebo za jakési kobližné koaliční dohody.

Pokud nejste úplný Hamáček, volte prosím v nadcházející volbě pana Michala Semína.

Jedině s volbou Michala Semína nemá Vaše strana na svém věčném lesku co ztratit, leda snad nános prezidentových plivanců a svého hloupého lídra.

Děkuji za Vaši odvahu postavit se zlu


Poslancům KSČM:
Komunisti a komunistky!

Stejně jako Vy, ani já – názorově blízký podporovatel KSČM – nepochybuji o tom, že u zrodu pokrokového, dělnického, sociálního, a především komunistického hnutí stáli v mnohých případech židé. Jakož ale i mnozí další chytří lidé. Důležité jsou ideály, na původu přece nezáleží…

Už vůbec ale nezáleží na tom, co Vám, komunistům, říkají média či různé zpolitizované (a někdo by řekl zfašizované – a měl by pravdu) instituce.

Budou Vám říkat, že Michal Semín je antisemita, a že je to katolík. Nevěřte jim, nebude to pravda.

Je nad hvězdu jasné, že Michal Semín je – NEJEN – pro komunisty tou nejlepší volbou do rady ČTK. Ať už si o SPD, která ho navrhla, myslíme, co chceme.

Prosím Vás, přísahám na zdraví všech Leninových dětí: Josef Šlerka by možná byl dobrým komunistou, Michal Semín ho však snad i v tom hladce překoná, pokud byste ho o to požádali. V erudici a rozhledu ční Michal Semín nad všemi ostatními kandidáty – jako horník nad papežem.

Prosím, nesnižujte se proto k žádným podivným kompromisům, k žádnému ne(o)komunistickému politikaření, které v konečném důsledku může leda podpořit různé fašizující výhonky, a zcela jednotně a v počtu co nejhojnějším – nejlépe maximálním! – hlasujte pro pana Michala Semína.

Děkuji Vám


Poslancům ODS:
Dobrý den,

předně bych Vám chtěl poděkovat, že do rady ČTK navrhujete radního Prahy 8, pana Tomáše Mrázka.

Praha 8 však přesto může být – a zřejmě také je – pod rozlišovací úroveň mnoha občanů této země, stejně jako třeba Praha 14 nebo Praha 88.

Co však neproběhlo bez povšimnutí, byla neskutečná hysterie okolo domnělého antisemitismu a obecné nevhodnosti jiného kandidáta – pana Michala Semína.

Přitom právě Michal Semín – při vší úctě k Vašemu stranickému kandidátovi – se mnohým občanům této země jeví být zdaleka nejvhodnější volbou.

Zejména s přihlédnutím k tomu, že s volbou pana Semína má problém jakýsi Hamáček. Neznáte ho náhodou? Proslýchá se, že každý slušný podnikatel má pana Hamáčka plné zuby a měl by mu říct: už DOST!

Jsem zcela přesvědčen, že volbou pana Semína může ODS jenom získat. A to:
1) Hamáčkův skalp, 2) důkaz o (ne)pevnosti Babišovy vlády, a především 3) podporu voličů, kteří se už chystají rozprchnout k marketingovým projektům typu SPD nebo Trikolóra, když vidí, že «staré» dobré ODS dochází (to sotva!) dech.

Ne, pan Semín není antisemita. Ne, pan Semín nespáchal sarajevský atentát. Ne, pan Semín nemá nic proti lidem s dlouhými vlasy (zdravíme do Bruselu, pane Vondro – a blahopřejeme!).

Ano, pan Semín je (bohužel) lepším kandidátem než Váš stranický kolega Tomáš Mrázek, vycházející naděje Prahy 8.

Chce snad někdo volit Josefa Šlerku? To už může rovnou volit ČSSD. Nebo koblihu? Ne, děkuji, právě jsem zvracel a už je mi líp.

Zahoďte, prosím, esemesky Saši Vondry, že Semína nikdy, a vykročte vstříc svým voličům. I Brusel se může mýlit.

Zraňte Piráty, zhmožděte ANO, zesměšněte směšného Hamáčka. Buďte nejplatnějším členem demokraticky-liberálního bloku. Trochu konzervativismu neuškodí!

Nakonec: kdo o panu Semínovi říká, že je konzervativec? Komunisti. Tak to vidíte.

Jak by řekl Miloš Zeman: volba Michala Semína neškodí v jakémkoli množství, zejména pak v množství co největším.

Jedině Michal Semín Vám pomůže, abyste se neocitli vlevo dole, nýbrž navždy zůstali vpravo nahoře.

Žádné schovávačky, absence, neúčast na hlasování, prázdná a falešná gesta STANujících TOPenářů.

Volte, prosím, pana Michala Semína v počtu co nejhojnějším.

Vaši voliči Vám poděkují

– i já děkuji!


Poslancům SPD:
Sushi vespolek!

Žerty stranou: Předně bych chtěl poděkovat člověku, který za Vaši stranu nominoval do rady ČTK pana Michala Semína. To byl skutečně velmi dobrý počin.

Možná jste přemýšlel/a o tom, že byste přece jen volil/a někoho jiného, nebo že spácháte seppuku tím, že se zdržíte hlasování nebo na něj dokonce ani nepřijdete, čímž umožníte škůdcům impéria, aby byl zvolen tragický špatný Josef Šlerka nebo někdo ještě horší.

Prosím, stůjte si za svým až do konce. Neexistuje v české politice zbytečnější pokémon než Yan Hamachi-ček, a pokud tato tragická larva prohlašuje, že Michala Semína nelze volit, je zapotřebí, aby poznala spojenou sílu Hirošimy a Fukušimy.

Proto prosím, v počtu nejhojnějším (nejlépe maximálním!) podpořte svého kandidáta, mimochodem zdaleka nejlepšího ze všech možných – pana Michala Semína.

Děkuji


Poslancům TOP09+STAN:
Dobrý den,

TOP09 si za desetiletí své existence na české politické scéně vydobyla své místo na slunci. Když už to vypadá nejhůř, vždy jako bájný Fénix vznese se z popela, s drobnou pomocí měst a aglomerací, nad kritickou hranici. Stratég Kalousek, aristokrat Schwarzenberg, to jsou zavedené pojmy. Pod nánosem přirozené tradice Desatera stranu tmelí i celkem moderní spiklenectví – láska k USA a Izraeli, což jsou státy, které vždy byly tisícům občanům Česka bezpečným přístavem, a platí to – přirozeně – i obráceně.

Tuším proto, že jako člen TOP09 či její družiny z tábora demokracie a míru, budete se v nadcházející volbě rozhodovat zejména mezi Josefem Šlerkou, který je Vám svou názorovou neuchopitelností nejbližší, a nějakým prázdným gestem v podobě odchodu ze sálu nebo hlasu pro kandidáta ANO.

Až doposud ovšem Vaše soustraní vynikalo promyšlenou strategií a silným tahem na Blanku; žádný pravicový komunista si před Vaší radikální politikou jednotného Tibetu zkrátka nemohl být jistý – za což Vám patří určitý dík.

Pojmeme-li tedy obyčejnou volbu radního ČTK jako šachovou partii, což není o nic menší nesmysl než ji pojmout jako základní otázku života, vesmíru a vůbec celé vlády, jak ji ostatně pojímá kolega Hamáček, jejíž odpověď zní: «IQ 42», pak je zřejmé, že nejlepší výkop Vám zaručí, kromě 40 000 Babišových Ukrajinců, — volba Michala Semína.

Toho antisemity a lidojeda.

Povězme si nyní proč.

Bude-li – s Vaší pomocí – zvolen Michal Semín, společně s Josefem Šlerkou budete moci sledovat v přímém přenosu drtivý nástup hybridní ruské propagandy do českého prostoru. S pomocí ČT a ČRo budete moci šířit grafy a pořady podobné těm, sledujícím šíření různého typu škůdců ve středověku či v Třetí říši, a vyburcovat celé Česko do protiútoku. Řečeno s trans-lesbami Wachowskými: začne skutečný boj proti ruskému matrixu.

Pro mnohé Vaše příznivce bude zpočátku těžké procitnout do bdělého stavu a pochopit, jak se věci mají. Dokud jim nesdělíte, že je to šachová partie. Proti zlu. A že povinností Vašich příznivců je buď mlčet, nebo se připojit k boji TOP09 a demokratickému bloku a porazit kremelskou mašinu v totální mobilizaci proti oslepení Česka ruskou propagandou. Jednou provždy.

Na Letné budou miliony lidí. Na Fóru24. Jdete do toho?
Bude to maso, Emmo. Paříž už hoří, volej Jeana. Nese mísu s vodou.

Na Váš mlýn, ne Penamu.

Jdete do toho?

Tak volte, prosím, Michala Semína, toho Antikrista.

Žádný jiný kandidát Vám tak skvělou zápletku, která v konečném důsledku může vést pouze k posílení Vašich demokratických pozic, nezaručí.

V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PENAMEM A PREOLEM, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!!

Proto děkujeme za Vaši podporu!!!


Omluvenky

Omlouváme se komukoli, koho tyto e-maily urazily kdekoli.
Pan Hamáček není dvounohý omyl, ale žena na vozíčku. Pan Hamáček rovnež není larva ani jiný pokémon. Možná je jenom jiný.

Kandidáti ANO nejsou většinou plněni marmeládou (minimálně do doby, než se rozjede ta nová toustovací linka). Kandidáti SPD nemají nic společného s ničím, a s Japonskem už vůbec ne.
Josef Šlerka nemusí být tragicky špatný. Musí být epicky špatný.

A víte co, volte si koho chcete. Do všech rad i za prezidenta. Podepisujte Lisabonské a Kallegriho smlouvy. Ať žije Jan Hamáček, Jiří Ovčáček a vůbec všichni nástěnkáři Měsíce československo-čínského přátelství. Šalom Klaus, šalom Zeman, šalom Babiš. Ať žije normalizace 1970–2030.

Ilustrační foto
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Život dnes. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

VLOŽIT KOMENTÁŘ