Pád Ruska: hysterie zesiluje

PutinRusko se aktuálně potýká s cíleným spekulativním útokem proti rublu, což v ČR některým antilidem [(c)V. Klaus] dělá dobře na duši. Ihned se chápou příležitosti vyrochnit se v cynismu za každou cenu a louhovat staré rádobykřivdy až na práh fyzické bolesti čtenáře.

Příspěvky v tzv. českých diskusích by už mohl psát výhradně automat. Ruská svoloč, okupanti, to máte za osmašedesátej – některá z těchto variací se opakuje snad v každém desátém, pokaždé zcela předvídatelném příspěvku. Zbytek jich je ještě tupějších.

Nutkání, ale i příležitost vyhlásit národní stát, dohledat pisatele těchto tristních plků a deportovat je do USA, případně do jiné země dle vlastního výběru s hranicemi minimálně 1000 km od Prahy, nebyly nikdy silnější.

Diskuse o Rusku na iDnes.cz

«Smějící se bestie»Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Pád Ruska: hysterie zesiluje

  1. lzid napsal:

    Dnes jsem se opetovne dozvedel jak upi pedofilove a perverti v Rusku ,zakazali jim propagandu promiskuitnich bordello-prostitute baru . BBC primo place a opetne upozornuje na lidska prava techto nevinnych homosexualu a lidska prava . Viva Putine

VLOŽIT KOMENTÁŘ