Pane Obamo, pro mne jste hrdina

Drahý Baracku Husseine Obamo, J.D.,
Prezidente velkého Svazu amerických demokratických republik, Prezidente 205 ostatních národů na celé širé zemi, ochránče země před hrozbami samozvanců, prahnoucích po krvi nevinných.

Dozvěděli jsme se o kruté řeži u města Sindžár v Iráku. Ozbrojenci tam už déle cynicky použají Váš mírový jazyk, když své krvavé bratrstvo nazvali «Islamic State of Iraq and the Levant». Komu tím prospějí, snad svým krvelačným bratrům v Islámu, nebezpečně usazeným v zemích západního Tábora míru, kteří si nestoudně navykli hovořit anglicky?

Nyní však rozsévači zla z ISIL povraždili na 500 dětí, též mnoho žen a starců. Většinu jich pohřbili zaživa. Poté, co je násilím vysvlékli, přinutili hajlovat a při tom odříkat «Alláh je velký». Většinu z těch informací sice nelze ověřit, ovšem jak už říká Váš kancléř Peter Hayek: «Chceme-li věřit, věřme.» A kdo by nechtěl uvěřit tomu, co napíše CIA, FBI, nebo Vaše armáda na Twitter? Jedině naprostý blázen nebo islamista lačnící po krvi.

Český národ chce věřit tomu, že vše, co se děje na Twitteru, jakož i v oblastech ovládaných muslimskými separatisty, je čirá pravda. Moc prosíme, utvrďte nás v této víře tak pevně, jak jen to je ve Vašich silách! A že máte nějakou sílu! Bomby, tanky. Ať už konečně padají a střílejí, a chrání tak jezídské děti a ženy.

Neustávejte ve Vašich akcích proti islamistickým barbarům, toužícím zničit vše staré, co se osvědčilo – staré školky, nemocnice, domy. Kulturu! Útok na staré kultury za účelem nastolení jakýchsi nových krvavých pořádků je obzvláště opovrženíhodným zločinem, jak jistě sami dobře víte (to když nacistické Japonsko zaútočilo na Váš Pearl Harbor). Zločinem, ze kterého by se každý islamista měl zpovídat před OSN a Haagským tribunálem, především pak před Vaším spravedlivým hněvem.

Pevně věříme, že máte na paměti, že v oblastech ovládaných islamistickou lůzou na Vaši neskonalou pomoc úpěnlivě čekají další nevinné náboženské kmeny, kterým hrozí islamistický holokaust. Kromě jezídů jsou to především jerýdové, eróhové a káesčové, ale i tisíce, tisíce a tisíce dalších, jak ostatně uvádí CIA World Factbook. Víc než tisíce, miliony!

Český národ vyjadřuje nejhlubší opovržení islamistické doktíně, prosazované hlavněmi kalašnikovů. Český národ vyjadřuje nejhlubší podporu Vám, Vaší Americe, Vašemu plánu pro bezpečnější islámský svět, kterého bude dosaženo ještě velkolepějšími a odvážnějšími odvetnými vojenskými akcemi.

Drahý Baracku Husseine, což nenadešel čas, 69 let po Velké Mírové Události, na další mírové atomové bombardování? Český národ soucítí s jezídy, jerýdy i káesči a pevně věří, že Vaše atomové bomby jim budou nápomocny ke šťastnému, bezpečnému zítřku, prostému islamistického teroru.

Děkujeme Vám z celého srdce!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ