Papež uznal Palestinu

Vše nejlepší k 67. výročí vyhlášení Izraele přeje Vatikán. (Papež František)Svatý otec se konečně zase jednou zachoval jako pravý marxist levý a v rozporu s globálním bontonem diktovaným USA a Izraelem uznal Palestinu.

Tohle mu čeští ateisti a Židé, kteří ho na Internetu tolik opěvují (je skutečně zajímavé, že nikdo jiný tak nečiní), neboť jim připomíná dědu komunistu, zatraceně neodpustí!

Od počátku se nemohu zbavit dojmu, že tento «Obama církve» (skutečně těžko pohledat něco marketingově propracovanějšího než to, co je nám předkládáno jako Papež František) byl cynicky vybrán určitými satanskými kruhy, aby mezi dvě miliardy lidí šířil atmosféru všeobecné smířenosti (s bídou, těžkými chorobami, zkrátka s horšícím se stavem země), bránil populační explozi v rozvojových zemích (svou propagací antikoncepce) a snad i rozvracel režimy v Jižní Americe – že papež plní tuto nevděčnou úlohu, o tom ostatně mohou svědčit jeho zvláštní prohlášení, že ve funkci setrvá jen krátce. Svatý otec mi připadá jako pouhá figurka, loutka ovládaná kýmsi za oponou. Docela mi v tomto připomíná i současného českého prezidenta Miloše Zemana – s nímž se také mimochodem má brzy setkat (či potkat, jak dnes s oblibou říkají kreténi a primátorka hl. m. Prahy).

A tak čeští papežovi internetoví velebitelé se teď – po jeho uznání Palestiny – zase nezbaví dojmu, že je to muslimák, nácek a agent Islámu nebo přinejmenším Evropské unie.

Postava papeže Františka vzbuzuje mnohé závažné otázkyPostava papeže Františka vzbuzuje mnohé závažné otázky (které se v diskusi na iDnes nezdají být zrovna pohodlnými režimu – soudě podle typického hodnocení…)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Papež uznal Palestinu

  1. Kleberstein Schmol napsal:

    buzeranti perverti v podprsenkach a ruzne typy uchylaku jsou nadseni ,pejme pisen dokola okolostola tj v jednom krouzku a nikdo neprijde zkratka . sabesnici jsou jiz spojeni ,propojeni a navzajem okouzleni ,zdravime Natahnihnatu k sabesu patecnimu ,zaslouzili zacinaji jiz ve ctvrtek a konci ve stredu takze jeste je zde ruzovy ctvrtek na „praci “ v investmentu kdy se gojimum pujcuji penize v kampelickach

VLOŽIT KOMENTÁŘ