Pavel v Cesareji a Tereza v Ústí

Skutky 24 (ilustrace: Wikipedia)Nevím, jestli je to chyba, nebo vlastnost, ale když si nějakou moji stránku uložíte na svůj počítač a pak ji otevřete, skript sledující návštěvnost mi docela zlotřile vypíše vaši souborovou cestu k této uložené stránce.

A tak vím, že stránka s židovskými příjmeními zajímala nejvíce nějakého Michala, který si ji uložil standardně do C:/Users/Michal/Dokumenty/. Co čekat od Michala. Však také znám jenom samé standardní – snad až tupé – Michaly. To je stejně jaksi nespravedlivé, jak člověk posuzuje člověka za jménem podle nositelů tohoto jména, které už zná. Jak znám všechny ty retardované Ondřeje, kteří musejí být za každou cenu originální, ti by si tu stránku uložili někam na G:/zx1/w3/w2/2015-06-20/zidprijm/. Ale to jsem odbočil.

Chtěl jsem se zmínit přímo o Tereze z Ústí nad Labem, která chodí do sboru, nebojí se besídek, a stránku «Palestina Uznána – Usralsku navzdory» si uložila do složky s 24. kapitolou Skutků, dajíc jí navíc (už chybí jen zajíc) vlastní název.:

C:/Users/Teri/Dropbox/sbor/besídka/SK24 Pavel v Cesareji/Palestina čr.html

Vše dobré této skvělé Tereze s Windows 7 a rozlišením 1280×800, připojené ústeckou firmou Tetanet. Byť používá americké úložiště Dropbox a prohlížeč Chrome. Na druhou stranu, kdyby jela na Linuxu s Operou, přišla by mi hned divná a ani bych se o ní snad raději vůbec nezmínil.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 3,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Pavel v Cesareji a Tereza v Ústí

  1. r.m. napsal:

    Kurva, Brno je nějak nadprůměrně aktivní v provozování „kontroverzních“ novin. Geršl z tamtéž např.
    Co se týče příjmení tak Sidor a Geršl jsou z pohledu našich Usrahellců velmi zajímavá. Jakoby u jejich nositelů chyběla předkožka)))

  2. pacifista napsal:

    Vokurkova sezona. Navic ty hice, to zamava i s haslerkou, notabene s nordickym arijcem, ehm, ze..
    Michaly I Ondreje znam podobne (cest vyjimkam). A Terezy miluju vsechny. sdilim nektere Vase nazory, pane Sion,teda Sidon,eee pardon, Sidor. Prominte, je toho bafometanstva vsade kolem tolika, ze se me to pekne mota. Uff !

VLOŽIT KOMENTÁŘ