PenisDnes. Vulgární podvodná pseudoreklama iDnes porušuje zásady Internetu

Ano, už je tomu tak. Server iDnes podporuje holokaust, ale spíše ještě horší násilí na člověku, neboť hubnout 1,4 kg za den, to se snad nepoštěstilo ani zkušeným koncentráčníkům pod dohledem doktora Mengeleho. A že to byl nějaký machr přes fitnes koučing!

iDnes: pseudoreklama I

Vášeň je sama o sobě cosi rozpáleného, ale serveru iDnes není mimo osvětimských pecí nic dost žhnoucí. Rozpalte vášeň! Silná potence (sic!) za 17 minut, koitus prodloužen dokonce o 46 minut. Zajímavě exaktní údaje. Zajímavější by bylo už snad jenom, kdyby v ČR bylo aspoň 46 občanů, kteří by se s Mf DNES soudili 17 let, 7 měsíců a 4 dni o 29,50,–, pokud by to všechno nesedělo na minutu přesně.

Už víme, proč nemůže vzniknout lék na rakovinu. Vědci by nejspíše byli objevem tak šokováni, že by v pominutí smyslů všichni spáchali sebevraždu. Když i šediny jim způsobí šok… Povšimněte si vybrané jazykové «kvality», obvyklé u spamu.

iDnes – pseudoreklama II

Poznávací zájezdy do všech zemí světa. Garantované odjezdy zájezdů. To je fajn, ale co návraty, ty nejsou garantovány? I Říšské dráhy garantovaly odjezdy transportů…

No, a konečně. Už jsme si mysleli, že o penisech a vagínách (a o ničem jiném) mají povoleno psát pouze Lidovky. Konečně ozajstná reklama na kokot, jak by řekli naši východní bratři. Tato reklama je nicméně docela kokotská i v přeneseném slova smyslu, neboť nadužívá matematické symboly. Chcete-li mocí mermo popularizovat současně prodloužení pyje a matematiku, měl by váš titulek znít právě takto: Zmenšení penisu o -7 cm.

iDnes – pseudoreklama III

Uspokojit ženu mazlením je jistě možné, zvláště v některých mužských klášterech. Ale prostitutku – pardon, masérku – ? Protože si zakládáme na tom, že na tomto webu nikdy nenabádáme k protiprávnímu jednání, upozorňujeme čtenáře, že nevyžádanou snahou o uspokojení se na masérce mohou dopustit trestného činu znásilnění. Tím více na prostitutce.

iDnes – pseudoreklama IV

Čili dokázali jsme, že reklamy na serveru iDnes, vystavené na prominentních místech pod i nad články, jsou hloupé. Nyní dokážeme, proč jsou tak hloupé, že by server iDnes měl být smetem z povrchu zemského a všichni jeho spolupracovníci i s nejširším rodinným příbuzenstvem včetně kojenců zajít do roka na zhoubnou nemoc. Jednoduše proto, že tyto reklamy nejsou reklamami. Když na ně kliknete – což je přesně to, co 90 % uživatelů Internetu udělá, neboť zhruba stejné procento uživatelů Internetu čte denně Blesk –, pouze se obnoví stránka s již načteným článkem.

SEO šamanům, ale i vyšší formě člověka rodu sapiens sapiens, který se o věci Internetu zajímá více než je zdrávo, je jasné, že tyto pseudoreklamy tedy slouží serveru iDnes k papírovému vykázání více prokliků a vyšší návštěvnosti, díky čemuž má pravděpodobně dosáhnout lepších pozic ve vyhledávačích. Je jim ovšem také jasné, že tato metoda je podvodná, a tedy může vést v konečném důsledku k pravému opaku – tedy k tomu, že se nad iDnes/Mf Dnes zavře voda, třebaže (bohužel) jenom ta internetová.

Stejný typ dementní pseudoreklamy jsme odhalili i na serveru G.cz, který je mimochodem stejnou prorežimní vymývárnou jako iDnes.cz (nedivili bychom se, kdyby měly oba servery stejného vlastníka). Jen tak dál – a za chvíli všechny překážející kýbly středoproudní kejdy zmizí z Internetu (což bude skvělé)…

iDnes – pseudoreklama (celkový pohled)

Aktualizováno.
Pasáž o tom, že kliknutí na reklamu pouze obnoví načtenou stránku, není déle pravdivá. Zřejmě jsem se trefil do nějakého testování.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 4,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

5 komentářů u PenisDnes. Vulgární podvodná pseudoreklama iDnes porušuje zásady Internetu

 1. Palenik Hus napsal:

  pane Sidor, Vy si snad delate prdel !! Vam snad krome svatyho neni nic svaty!!
  koukam, ze ste trochu pritopil pod kotlem. kupr. hned na uvod nahy bruch pane Hrebenarova (nemam hacky-carky, prosim admina o doplneni, vim jak je na to Mistr haklivy a ze pravidelne sleduje i kulturu, i media, i deni..) Doufate snad, ze vam nahotinky zvednou sledovanost ? Ale bacha! vasen muze byt i spalujici ! dnes by si naopak nejeden mel davat pozor, aby se nespalil. v tomto se doporucuje sveriti se odbornikum. a ne se palit jako nejaky palach. nehlede na to, ze ne kazdymu to pali

 2. Gojim Mordowitz napsal:

  „..metoda,ktera eliminuje problem o zrodu..“
  „zajezdy do 177 zemi. Garantovane odjezdy transportu..“
  tak to je eugenika v plnyn proudu prosim pekne. nechme se prekvapit, kdo bude transportovan na zajezd. selsky rozum mi rika, ze treba urychlene odvezt nase multikulturni bratry (njn, cerna se nerika!!) domu, do tepla. zatepla!! haby nam tu esta nakou chripku nechyt’ali!! nebo tyfus, pardon, virus neo-naci-marxismu. pak by z nas evropskych domorodcu (njn, bila uz se taky nerika) nacky hud’elali. apropo,pane redaktore, doporucte ctenemu publiku dilo ceske narodni (muze se este rikat „ceske“?) https://www.youtube.com/watch?v=CWbQsDLNjFk , dokud je dostupne
  pokud se vsak budou transportovati drive bili heterosexualni krestane, poslusne se hlasim do transportu na Sibir.

 3. Spravedlivy Slunickar napsal:

  na tyfus, resp. na parazity jej prenasejici jest svetoznamy a oblibeny Zyclon-B.
  tento je z roztodivnych duvodu davan do souvislosti s takzvanym holokaustem. v nekterych zemich pry si nevystaci s dostupnymi daty a fakty, procez je fakticnost onoho spektaklu stvrzena ourednim glejtem. to aby nenapadlo pochybovat.
  http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Zazraky_svindlkaustu-komiks.pdf

 4. Spravedlivy Slunickar napsal:

  aa scheisse! v havlistanu je pochybovani tez pravne podchyceno. uff, to bylo vo chlup !!

 5. Yisrael Beitenu napsal:

  Tak ten co se drzi za gule mne pripomnel jiz davno zesnuleho symbola juesej jez se za koule drzel neustale skakajice po jevisyich ,jmenoval se sickonegro a take byl v pyjamas u soudu za zneuzivani deti jimz vysvetloval (ozravajice je ze chlastaji Jezisuv dzus ) Knoural sice jako eunuch ale proti gustu zadny disputat ,jak rikal pan tovarnik Zagradsteinstein.

VLOŽIT KOMENTÁŘ