Po stopách všežravé ženy s leninským obočím

Žena z obalu od sýra, kaše... a z fotobanky

Žena z obalu od sýra, od kaše... a z fotobanky

V kuchyni spolubydlícího stála na stole krabice ovesné kaše; prý s čokoládou. Nevím, kdo (nebo co) se jí tam sytí (možná on sám), ale to není podstatné.

Podstatné je, že se mi hned nezdála žena na obalu té kaše. S tmavýma mandlovýma očima, širokým úsměvem a leninským obočím. Neboť tímto provokativním obočím, majícím podobu trojúhelníku bez podstavy, se honosilo i čelo samotného vůdce světového proletariátu.

Proto jsem neprodleně otevřel ledničku. Ne snad proto, abych se přesvědčil, nenachází-li se v ní Vladimír Iljič, nebo jiný ateistický revolucionář, ale proto, abych z ní vyňal krabičku se sýrem Želetava.

Měl jsem totiž tušení, že na oné krabičce je tatáž žena.
A vskutku. Fotografie na sýru je zrcadlově překlopena, není ale pochyb, že zachycuje stejnou ženu, se stejným ďábelksým výrazem a maskulinními prsty na šlachovitých rukou.

Univerzální všežravá žena

Univerzální všežravá žena

Jal jsem se poté prohledat internet, neboť jsem měl za to, že jde o typický příklad užití fotobanky. Při zběžném hledání v některých z nich jsem inkriminovanou ženu nespatřil; už jsem chtěl pátrání ukončit, když v poslední chvíli vágní dotaz woman food heart potvrdil tušené.

Hledání žravé ženyUniverzální všežravá žena – foto z internetu

Po dotazu woman finger eating se pak ve výsledcích zobrazila i úvodní fotka z tohoto článku, z fotobanky superstock.co.uk. Tam lze najít i další variace fotek s touto dámou. Zcela totožných fotek, použitých na krabici od ovesné kaše, respektive sýra, jsem se však nedopátral.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Média, Obyčejný život. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

VLOŽIT KOMENTÁŘ