Počty facebookových fanoušků českých politických stran jsou falešné

FacebookZprávy o tom, co se stalo na Facebooku, nepatří do médií – a nejinak je tomu i v případě zprávy na Novinkách, která si cucá z prstu závěry o popularitě českých politických stran, opřené o počty facebookových fanoušků.

Jakýsi expert dokonce tvrdí, že z počtu fanoušků lze odhadnout jejich strukturu. :))

O tom, že tato čísla jsou mnohdy zcela falešná (tj. uměle nafouknutá pomocí automatických «generátorů lajků»), zpráva pro jistotu mlčí. Zkušenému pohledu internetového vlka tak neunikne to, že v této falešné hře o nejvíce fanoušků spolu evidentně soupeří ANO a TOP09; ostatní toto velké fejsbukové nic, v němž se hraje o to, kdo koho překliká, nechávají více méně chladnými. Nepřekvapí vysoký (třetí nejvyšší) počet fanoušků Pirátů – ten snad možná může být z větší části pravý, neboť Internet je přirozenou doménou této strany.

Strany ANO a TOP09 mají největší kapitál, propagaci a nejvypolírovanější mediální obraz, takže by přirozeně vypadalo špatně, kdyby neměly obě na fejsbuku skoro 100 000 lajků. A tak jich tolik mají. Kolikrát jsou ta čísla uměle zvýšena? Dvakrát, pětkrát? Ale co na tom záleží, hlavně že se dostaneme do zpráv…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Počty facebookových fanoušků českých politických stran jsou falešné

  1. hoboj bukvice napsal:

    Vzdyt preci dnes je ABSOLUTNE vse lez ,lhani perversita a uchylnost je vzor pro blby kteri tleskaji a casto nevedi ani jak se jmenuji . Prave bezi porad o LGBT coz je spolecnost vsech uchylaku pod jednou strechou . (Nyni Jenner nyni Caitlyn drive Bruce) jez se stal v petasedesati devcetem k pohledani je nejvetsi hit vsech medii jez kvakaji nesmysle o hrdinstvi a konecnem promemneni se v osobu kterou se citil cely zivot. Na uriznuti maji narok za statni penize a pravdepodobne kdo nebude uchyla nebude prijat do satnich sluzeb. Prave pravil jeden sasek ze to je nejlepsi pro spolecnost se prave stalo mini tim promenu tohoto perverta v babku ,samozrejme jeho jmeno je Bargmann.

  2. schlom napsal:

    Kdyz ji vidim hned se citim jako kanec v riji ,to je neco pro mne obojzivelnika jednou ona ,jednou on ,jednou ona a potom celou noc pornosky ,ach ta lahoda bejci.

  3. schlomo napsal:

    A novy buzerant vyplaval ,mluvci a vudce republikanu Hastert jez procvicival hosi jiz v davnoveku hre na klarinet hoboj a fujaru . Neni zde nic nemoralniho, cely problem je ze on pouze vybiral sve penize z banky po castkach prevysujicich rekord 10 000 (po tomto cisle jsi hlasen FBI jakozto podezrely z nejake nekale cinnosti) Tim prasklo ze plati osobe „A“ cca 3,5 milionu za mlceni . Ze zadu nazdar

VLOŽIT KOMENTÁŘ