Poděkování Mf Dnes

Mladou frontu DNES čteme posledních pár roků tak, že přejdeme titulky, článek si v 99 % případů úspěšně domyslíme a za minutu tak máme plátek přečtený a můžeme se věnovat důležitějším věcem.

Na redaktory se nezlobíme; víme, že kvalitní zůstali tak dva tři, a všichni vespolek nesou břímě nelehkého údělu dnešních novin, kterým nezbývá než psát povrchní pseudočlánky pro blbce o blbostech, protože jinak už by noviny nikdo nečetl. Z MF Dnes se tak stala permanentní okurková sezóna prokládaná občasným věstníkem Agrofertu, což nás ovšem nijak netrápí, neb je nám to, jak jsme již naznačili, docela lhostejné.

Dnes se však stalo cosi nevídaného. Někdo možná chtěl dokázat, že na tom v MfD ještě nejsou tak špatně, a že si pořád mohou dovolit otisknout ledacos, nebo jenom chtěl požádat o milost před kanonádou nějakého hnoje, který má asi vbrzku vyjít, každopádně vydání z 18. 12. 2017 opanoval Petr Hannig, který v jakémsi redaktorském mini-kvízu uspěl nejlépe ze všech (kandidátů na prezidenta), pročež mu bylo na pár řádcích i dopřáno, aby svůj úspěch sám zhodnotil tak, jak to umí jenom on, tento nenápadný génius skladby hudební i politické.

Jsme si jisti, že čtenářské povědomí o Petru Hannigovi tímto skromným počinem vzrostlo několikanásobně; někteří čtenáři zejm. z řad pražských a jiných intelektuálů možná dokonce mohli být až vyvedeni z míry, že si nejčtenější celostátní deník dovolil psát o tom strašném Petru Hannigovi, o kterém by se mělo neraději mlčet. Za což patří Mf Dnes díky.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ