Polenský proces

Anežka Hrůzová. Náhrobek na hřbitově v PolnéSkupinka Národních demokratů se v úterý 31. března 2015 vydala do Polné na Jihlavsku, aby tam v lese Březince položila květiny na symbolický hrob Anežky Hrůzové a na strom umístila tabulku v tomto znění:

Na tomto místě byla o Velikonocích 1899 brutálně zavražděna nevinná dívka Anežka Hrůzová. Její smrt český národ semkla a s naléhavostí mu ukázala nutnost řešení židovské otázky.

Židovská otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena.

Jménem Národní demokracie
Adam B. Bartoš a Ladislav Zemánek
31. 3. 2015

Nevinné, takřka dějepisně sterilní věty se staly trnem v oku Michala Doležela, radního za brněnské hnutí Žid (Žít) Brno, který se o nich dozvěděl skrze ty fejsbuki, načež podal trestní oznámení.

Rok se s rokem sešel, a máme tu proces s protižidovskými štváči, který se bude odehrávat na Okresním soudu v Jihlavě, jak informuje právník Tomáš Pecina na svém blogu.

To by jeden nevěřil, co jsou jeden aktivní Brňák se Severočechem schopni připravit člověku za jeho humny za divadelní představení. Rád jej zhlédnu od začátku až do konce, neboť jsem takřka místní. Nejlépe řádně občerstvován vychlazeným Ježkem.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 3,67)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

7 komentářů u Polenský proces

 1. LUMPEN-KAVARNA napsal:

  TAAK, A KONECNE SE ZASE ZACNE UPALOVAT !
  NAS SLUNICKOVY FASISMUS SI ROZVRACET VERU NEDAME !!!!

 2. RADEJ (SNAD) ANONYM napsal:

  A TU ZNATE, JAK SI JEDEN VYTRH BRADAVICI, A TA SVINE NEVDECNA ESTE HO ZAZALOVALA, VRAHOUNA Z NEJ UDELALA, TEN DOSTAL PAR NATVRDO- TO NA OKRAJ, NAVIC ODSKODNENI VYSOUDILA, A PANOVE, TA BRADAVICE, TA SI PAK ZILA JAKO PAN !

 3. pacifista napsal:

  tak bradavice se jednomu trhat zachtelo? to nelze. takova bradavice ma take sva prava. a v dnesni proslunene dobe ma mozna vic prav nez hostitel. to je jako byste se chtel zbavit treba svrabu ! to je extrema

 4. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel napsal:

  Od dneska se jmenuji Kokota neb jsem se spatne narodila a ted to napravim . Cvicim strevice a podprdu,napsala jsem do Ameriky pro instrukce jak co delat.Zdravi Kokota .at zije Havlicek na toho mi nesahejte

 5. Shaalom Tydlitach napsal:

  Klebo, sem na tebe hrdej ! delas mi radost, ty transko ! ted este zmen barvu kuze a si v bezpeci ! este nakou uchylku bo mesuge bys nemel v rukavu ? to bys pak si mohl ponechat svuj svetonazor ! BRAVE NEW MAN — BRAVE NEW WORLD !!

 6. Vladimir Vladimirovič napsal:

  V teto fazi sachove partie bych pouzij principy juda.

 7. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

  Sestro premena barvy kuze je ten nejmensi problem . To pozadam Hilarii o radu jak to dela ze v 70ti vypada na petasedesat . Sem tam kdyz se oloupe vyskoci ta starecka baba tvar ale to nam nevadi . Dokonce jsem vcera na radio jerevan ktere vysila podporovatel KKK Alex Jones zaslechl ze sestra Hilarie je
  lesba ci podoboji . V tom pripade je vlastne trans sister coz je zcela novy vyraz jez jsem zaslechl na debate trans bratru na TV . Hluboke hlasy sice rusi, ale nekdy nekterybratrsister meni hlas zcela odborne a dokaze skrehotat jako 80 % zen v juesej ktere diky cviceni hlasu dle prirucky od znalkyne sexu Kardashian sice s vetsi prdeli zato se spoustou milionu a krasnym zpevakem RAP one kuze tmave (tez multimilionarem) skrehotaji temer jako vsechny sestry Kardashian na show jez bezi denne. Zdravim vsechny pratele volneho sexu pod oboji ci v holinach a skrehotejte s nami .

VLOŽIT KOMENTÁŘ