Populisti z Teplic přikazují lidem, jak se oblékat

Iva DvořákováV Teplicích se prý roztahují Arabové. Muslimští mužové skupují parcely, ženy zase celty, aby měly co na sebe.

Zase jednou zkrátka vítězí ten silnější. Všichni zastánci «demokracie bez přívlastku» (ve skutečnosti s mnoha přívlastky: protirasistická, Havlova, antikomunistická, antiextremistická, …) a svobodného trhu by z toho měli mít neskonalou radost.

Co je divné, nemají. Budou volby, a tak se chtějí blýsknout před voliči, radost neradost. Jedna babka jde dokonce tak daleko, že se vciťuje do muslimek. Ve svých úborech, z nichž koukají jenom oči, prý nejsou šťastné. «Je to chodící vězení,» řekla Iva Dvořáková z teplické ODS.

V Teplicích si ukrojili velké sousto, dali se do budování nového teplického člověka. Frustrované muslimky budou příjíždět do lázeňského města, kde se, odhazujíce své nikáby a burky, přidají na stranu pokrokového teplického lidu.

Iva Dvořáková se pokojně rozvede, neboť po jejím českém manželovi zahořela ve své pokrokové touze bývalá muslimská žena, nyní teplická soudružka. «Pro tebe všechno, Al-Arabio! A změň si jméno… třeba na Alušku Teplickou…!». Ne, slzy v Iviných očích nepocházejí ze zármutku nad ztrátou partnera, to jsou slzy štěstí, které prolévá za svou muslimskou kamarádku, která se dala na cestu pokroku a štěstí.

Samozřejmě, co by to bylo za pokrok, kdyby proti němu někteří zpátečníci neprotestovali. Ortodoxní muslimové budou důrazně požadovat vysvětlení, proč jsou v Teplicích muslimské ženy sváděny na scestí bezvěrecké mondénnosti. Nebude trvat dlouho, a do Teplic přijedou na návštěvu ještě ortodoxnější osoby, odkojené americkou vládou a západním «bojem» s terorismem, který terorismus sám vytváří.
Na teplickém kostele Povýšení Sv. Kříže pak konečně zavlaje vlajka Islámského státu (ISIL).

Protože nepodporujeme terorismus, poradíme teplickým, jak tomu zabránit.

V prvé řadě by se měli zbavit všech volených zástupců, kteří generují stupidní populistické vyhlášky, jež nic neřeší. Zákaz pobytu všech arabských návštěvníků v Teplicích, vzešlý ze spolupráce s ministry na vládní, respektive evropské úrovni, pak může být už zcela legitimně podpořen například ozbrojenou domobranou Antiarabských hlídek (AH). Teplice budou sice dál Bohem poněkud zapomenutým městem, v němž především není radno na ulici zapomenout cokoli kovového, ale hlavně, že už tam neuvidíme ženy v dlouhých hábitech, tu jedinou ostudu města.

———-

Doplnění editora.
«České babičky prostě jenom nosí šátek. To znamená, že si tím chrání hlavu před chladem nebo sluncem nebo prachem, některé v některých regionech tím dávají najevo, že jsou vdané nebo vdovy, nic víc, nic míň. Navíc tak činí d o b r o v o l n ě. Narozdíl od muslimek, které tím jednak demonstrují určitý ritus, který nemá v ČR kulturní tradici ani nábožensko kulturní zdroj a pravděpodobně tak nečiní tak úplně dobrovolně
napsal Marcel Babič v diskusi za článkem.

Nečiní tak muslimky se zcela shodnou dobrovolností, s níž Marcel Babič chodí do práce?
Ale možná bychom mu měli práci zakázat, pro všechny případy. Co my víme, třeba ho nebaví…


«Může se u muslimů doma stavět křestanský kostel? Můžeme tam chodit v tričku a kratasech? Je tam nuda pláž?» ptá se zase Miroslav Petr a směje se u toho na celé kolo. Asi ví proč. Ano, je opravdu k smíchu – ač spíše k pláči –, že muslimská kultura je daleko sebejistější než ta evropská, ve jménu Marxe, Havla a nyní vysavače se sníženým výkonem deformovaná ke světlým zítřkům. Co jsme si v rámci multikulturní doktríny navařili, co jsme dopustili, to máme – tedy i mešity. V ČR jich z mnoha důvodů, přestože vliv islámské kultury je nezpochybnitelný (lednický minaret), nemůže být příliš mnoho. Ostatní uváděné výdobytky tzv. západní společnosti (ledabylé oblékání, nudismus) se protiví bontonu mnoha dnešních vyspělých kultur, nejen té muslimské.

«ano tady jsme ještě doma a oni ať táhnou kde je vezmou» píše zase shovívavě Martin Wunsch a ještě to uhlazuje vykřičníkem, který bliká žlutě (barva hvězdy, kterou na svých šatech možná poznali jeho předci) a rudě (barva hvězdy, jíž byli věrni jiní jeho rodinní předchůdci, nebo která tyto naopak perzekvovala). Co dodat? Ať Martin táhne z ČR do nějaké své žluto-rudě blikající země? Sotva, když taková nikde neexistuje…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ