Pozor na hipstery. Dal se k nim už i Vůdce

Hipster HitlerTaky vám vrtá hlavou, proč se poslední dobou tolik lidí obléká jako Vladimír Špidla?

Na rozcuchanou hlavu nasadit sepranou «leninku», nos s nozdrami rozšířenými prahnutím po otázkách existencialismu musí unést brýle zn. Okula po dědovi komunistovi. Nějakým způsobem zapnout zavšivený kabát ne nepodobný kaftanu, a o existencialisticky (ne)pohodlnou chůzi už se postarají kecky po o dvacet let starším bratrancovi.

Určitě jste už takové lidi viděli; hlavně ve městech je jich fůra. Dbale nedbalá hipsterská móda k nám přišla jak jinak než z Ameriky, přesněji řečeno z New Yorku, do kterého se rozšířila z Brooklynu, obývaného mimo jiné mnoha Židy. Ano, těmi ortodoxními, neortodoxními i jinými, zkrátka Židy.

Je také dávno známá věc, že když se v New Yorku jdete bavit do společnosti, hned se k vám všichni seběhnou a ptají se, jste-li Žid. Vy, vychováni jakýmsi podivným českým tabu, pravděpodobně nebudete vůbec vědět, která bije, možná budete mít tazatele za antisemity a v hlavě se vám budou rojit všelijaké divné myšlenky. Konečně odpovíte, že Žid nejste, načež ti, kteří se vás na vaše židovství ptali, vás jenom soucitně politují, neboť s takovou to budete mít v NY, prominentně židovském městě, zkrátka trochu těžší.

Ovšem pokud se budete oblékat jako hipster, jednou nohou máte nakročeno k úspěchu. Pochopil to dokonce i Hitler.

Hipsteský kult má ale přeci jenom bytostně blíže k socialismu mezinárodnímu než k tomu národnímu, a tak není divu, že prvním hipsterem byl prý Stalin. Věrohodnější informace o hipsterské subkultuře naleznete na wikipedii.


Hipsterka z Brooklynu

Brooklynská hipsterka

Aktualizováno.
Jak poznat hipstera a jak jim čelit, napoví dívka z Youtube ODKAZ.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ