Schwarzenberg: Pozor na nacisty ve vládě!

Nazi MarieKarel Schwarzenberg přirovnal nově vznikající Rusnokovu vládu k nástupu nacistů. Hovořil tak pro rakouský deník Kleine Zeitung. On obyčejně dává rozhovory německým nebo rakouským listům, protože německy umí líp než česky.

Má pravdu, kníže. Rusnokova vláda, to je skutečně jeden nácek vedle druhého. Jen považte:

 • Jan Kohout chce provést čistku podle matričních listů. Kdo nebude mít zvířecí příjmení, jako Kohout, Zajíc, Jednorožec atd., případně německé ekvivalenty (Hahn, Haas, Einhorn, …), půjde do plynu. Taky si došlápne na Entartete Kunst. Malíř Jan Mikulka to má se svým zvrhlým fotorealismem dost nahnuté. Jestli se okamžitě nedá na abstraktní čmárance, bude mít utrum. Ministr zahraničních věcí Jan Kohout zjedná ve státě takový pořádek, že budeme mít dveře do celé nacistické Evropy vždy otevřené.
 • Tomáš Podivínský na životním prostředí dohlédne na to, aby v přírodě přežili jenom podivíni. Jedině čistota rasy zaručí čisté životní prostředí.
 • Právník František Lukl z ministerstva pro místní rozvoj především pošle do plynu všechny neprávníky. Jen tak se může náš stát rozvíjet, když vymýtíme příživníky, kteří nevědí nic o paragrafech.
 • Miroslav Toman na zemědělství především vymýtí všechny lesní panny nepolíbené můzou KSČ. Co nebylo ve straně, je nepevné. A my chceme pevný stát s pevnými lidmi.
 • Zdeněk Žák není žádný žák, nebo jak říkají nacisti ve vládě – kein Schüler. V politice je už skoro dvacet let, takže když v ní bude dalších dvacet, třeba se mu konečně povede zrušit všechny ty ohavné a zbytečné dálnice, postavené za dob KSČ. Existuje totiž jediná cesta – cesta národního silnicismu.
 • Jiří Cienciala, ministr průmyslu a obchodu, jistě rozumí Polsku. Co je lepší než německá kvalita? Polská kvalita. Chtějme polskou ocel, polské maso, polská auta. Kvalitní průmysl je zárukou slibně se rozvíjejícího nacistického státu.
 • Jiří Balvín, ministr kultury, vystudoval filmovou a televizní tvorbu u Leni Riefenstahlové. A shledal, že to ta Lenka dělala úplně špatně. On to bude dělat dobře.
 • Dalibor Štys, ministr školství, zavede do osnov, jak poznat člověka, který není finanční poradce. Často je to jednoduché. Takoví lidé mají většinou podivně krátké prsty, rovné zplihlé vlasy a pichlavý pohled. Rozpoznat nebezpečí v podobě nesprávných lidí, toť zásada nacistického státu.
 • Ve tváři Martina Holcáta čteme neústupnost a absolutní nepřístupnost odchylným názorům. Šťastná Evropa a smrt jsou jediné dvě jistoty, které my lidé máme. Jako ministr zdravotnictví se zaslouží o to, aby smrt byla ještě jistější.
 • Marie Benešová vypadá jako bodrá tetka, ale zdání klame, i ona je protřelou nacistkou. Proto ji vyloučili z ČSSD; přijetí do NSDAP je na spadnutí. Tak to má být.
 • Martin Pecina, ministr vnitra a místopředseda nacistické vlády dohlédne na pořádek v protektorátu. Běda, jak tu někdo nebude hajlovat. Extremista s pravicí svěšenou podél těla nebude mít na růžích ustláno.
 • František Koníček je na MPSV, jeho úloha je jasná. Po Drábkově asociálním bordelu konečně nastolit asociální nacismus.
 • Vlastimil Picek, ministr obrany, konečně rozcupuje ten jeden stát, který nás už delší dobu vysává. Rozcupuje ho na tisíc malých kousků, které nás budou vysávat ještě efektivněji.
 • A konečně Jan Fischer. Ze své pozice nacistického ministra financí dohlédne na to, aby na letišti Wenzla Havely přistávala jenom nacistická letadla; všechna ostatní bude s nacistou Kalouskem blokovat cisternami s lidským tukem. Toto odhodlání se zračí i v ostře řezaném árijském profilu politika, jakož i v jeho morálně pevné minulosti. Nikdy nebyl v NSDAP, SS ani SA, přestože ho sám Führer prosil na kolenou. Svou vrozenou skromností je Jan Fischer skutečným ideálem nacistického člověka.

Karel Schwarzenberg má jako vždy ve všem pravdu. I my mu musíme dát za pravdu. Takhle nacistickou vládu jsme tu skutečně ještě neměli.
Občané české země, bijte na poplach.

Nacistická Rusnokova vláda

Nacistická Rusnokova vláda.


AKTUALIZOVÁNO 1. srpna 2013:
A pan Balvín zatím odvolal ředitele Buriana z národního divadla, nacista jeden. Herci si útlak nenechali líbit a taky šli pryč, sami od sebe. Nacistům nehrajeme, říkají. A co nacista Balvín neudělal – vzal Buriana zpátky. On to není jenom nacista, on je to proradný nacista! Kde se teď všichni ti „národní“ herci a umělci uchytí, když na Nově už nemají místo pro další telenovely?Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ