Pozor na piráty z ČD

Zejména strojvůdci by si měli dát pozor na kamiony firmy ČD-DUSS Terminál, a.s., která je dceřinou společností ČD Cargo, a která zajišťuje přepravu pro speditéra P&O Ferrymasters.

Zřejmě kvůli tomu, že znají nadmíru svéráz českých železničních přejezdů, dovolují si na nich jejich řidiči riskovat, což nezřídka končí havárií, jako na přejezdu v Moravském Písku:

Tyto incidenty jsou o to podlejší, že policie a média následně tají dodavatele silniční přepravy, o kterém komicky mlží, neboť se pochopitelně nejedná o klasický magnet lidového hněvu – polský kamion:

«Z jaké země kamión pochází, policie nesdělila. Na návěsu bylo ale logo firmy PO Ferrymasters, která je registrována v Severním Irsku s pobočkou v nizozemském Amsterdamu.» (zdroj: Novinky.cz)

A jaká je pravda?
«Společnost P&O Ferrymasters původně chtěla rozvoz po České republice realizovat vlastními tahači, ale po vyhodnocení možností a nabídek zvolili jako dodavatele silniční dopravy ČD-DUSS Terminál,a.s. Ta prostřednictvím několika smluvních autodopravců zajišťuje svoz a rozvoz návěsů nejen po České republice, ale i do Polska nebo Německa.» (zdroj: ČD Cargo)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Pozor na piráty z ČD

  1. Spravedlivy Slunickar napsal:

    po te svinske obrezane politice konecne opet lehke oddychove cteni !! balzam na dusi!

  2. ctu rad zpravy z domova napsal:

    Blbci za volantem ,to je snad nadnarodni standart. Prejit dnes ulici je temer riskovani zivota . Navic v zemi kde jiz vcera bylo za tyden tj zemi kde perverti muzou chodit na zachody kam chteji a lestit si sasky s detmi aby byli dobre pripravene na „Teple Ponorkove Lodstvo“ se ani nezastavuje po zabiti (je to spousta casu ktery nememe)proste se odjede a nekdy to ve zpravach podreknou mezi zpravami o Kardashians ci kocce kterou uspesne sundal hasicsky sbor po 18 hodinach tezke prace ze stromu ci sloupu. Debilie samozrejme vedou ty casto v bezradnosti po zastaveni na svetle nevedi co maji dal delat a nekdy jim to vezme spoustu casu nezli se opet poskokem rozjedou

VLOŽIT KOMENTÁŘ