Pozor na velikonácky

Vyzdobte si své eurovejce!

Vyzdobte si své eurovejce

Brzy nás čekají Velikonoce, tak si hlavně pozorně zapisujme, co během nich uslyšíme. To aby nám náhodou nějaký euroskeptický koledník nepopíral či nepochyboval o nezbytnosti normativního omezení maximálního přítlaku vyvinutého pomlázkou na příslušnou dopadovou plochu, jakož ani o nutnosti zavedení kvót, které by dovolily šlehat i mužská pozadí, a to zcela rovnoprávně ženám, mužům i třetímu pohlaví.

A naopak neschvaloval a neospravedlňoval tradiční českou, nestandardizovanou řež všeho, co nemá ohryzek, pro kterou nemají na civilizovaném Západě pochopení.

A za měsíc znovu – pozor, veliký pozor! Hlavně na obzvláště opovrženíhodné strany deroucí se ve volbách do europarlamentu s takzvanými nacionálními, ba dokonce xenofobními myšlenkami. Opět si to všechno pište (hlavně ty myšlenky).
Až Vám bude EU padat na hlavu, budou se Vám Vaše zápisky jistě hodit.

Ale napřed ty Velikonoce.
Nemusíme snad podotýkat, že ono i to vrbové proutí je většinou takové nějaké nahnědlé. Mrzkému aktu, který svou bezdůvodnou krutostí ponejvíc připomíná vyhnání sudetských Němců, bude předcházet Noc dlouhých tatarů, při níž si budoucí pachatelé sedokaustu na svou ohebnou zbraň navěsí mučivé pentle, nezřídka v zakázaných národních barvách.

Až Přijde ten Den, s písní na rtech, v ruce zbraň, vytáhnou tyto bojůvky spáchat pogrom par excellence. Může to být i Vaše žena, která velikonáckům ve strachu o svůj malý život, nalinkovaný historickými dokumenty České televize, daruje to nejlepší z domácí kuchyně, palírny, nebo hypermarketu, ba se slzami v očích se jim bude snažit promluvit do duše, že ‘nenávist není řešení’, a že PČR už je stejně má jistě natočené i s občankami. Ne, bude to všechno marné. Samozvaná úderka přistoupí nejprve k odříkání nahnědlých veršíků, které všichni dobře známe:

Ben, Ben, Ben,
eurošpínu ven,
česká vajíčka k oplodnění sem!

Hody, hody, doprovody,
dejte vejce malovaný.
Nemáte-li, malovaný,
hlavně, že je bílý,
za mák nechcem’ žádný jiný!

Vstávej ráno, Juditáno,
dávej vajec každé ráno,
jestli nedáš kupu vajec,
vyženu tě zpátky na pec,
a z pece do komínka,
as seen in Treblinka

V ten okamžik ženské osazenstvo domu, které již dosáhlo věku, kdy se ve škole učí o hrůzách 2. sv. války, omdlí a krotce se skácí k zemi, načež pán domu uznale pokývá hlavou, že tento koncept velikonočních ‘beránků’ má cosi do sebe, ovšem to se už naši fašizoidní koledníci s rádoby překvapeným výrazem podrbou mrskačkami na svých zlovolných hlavách, cynicky vrátí peněžitou výslužku, aby si zemdlené ženy mohly za ni dopřát léku na nízký tlak, a kvapně opustí předsíň či kuchyni, kterou znesvětili svými pochybnými idejemi.

Nikdo nemlčel, zlo přesto zvítězilo. Jak dlouho bude český národ tolerovat tyto fašistické orgie, eufemisticky nazývané Velikonoci, kdy nade všemi lidmi dobré vůle musí tak nelidsky triumfovat štváči s pomlázkami?

No, nakonec je tedy přese všechny pochybnosti taky dobře možné, že prožijete naopak docela klidné svátky, které budou mít k takovým erbenovským martyriím daleko jako Satan k Petře Bostlové.
Budete malovat vajíčka? My už jsme je namalovali. (Klikněte pro zvětšení / Kemel promine.)

A jak je to s těmi koledami doopravdy?
Inu, takhle.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ