Pravda o Zemanovi. Chce v ČR migranty a povolí soulož se zvířaty

Jeho tvář na nás shlíží z každého druhého billboardu. Všichni prý dobře víme, co chce, proto na nich ani nemusí nic psát – kromě toho, že chce být zvolen znovu. Víme ale, co chce tento Zeman doopravdy?

Ozval se nám Jan Novák, montér z mladoboleslavské Škodovky. Jeho odhalení, které je zcela logické a vše v něm do sebe zapadá jako dílky puzzle, nás doslova šokovalo. Ten švarný panic z plakátu nejspíš zdaleka není tím, za koho ho média – i ta alternativní – vydávají.

Poslechněte si jeho svědectví:

«Zeman především není žádným přítelem Izraele. Je spíše jeho dvorním šaškem. Toto o Zemanovi řekl izraelský generál Šlajm: ‘Při vší úctě, prezident Zeman neví, o čem mluví. Donedávna jsem si myslel, že nejzaslepenějším stoupencem Izraele v Evropě je premiérka Mayová. Ale když jsem přijel do České republiky, zjistil jsem, že váš prezident je v tomto ohledu ještě zaslepenější a nevzdělanější. Nevím, z čeho vychází, ale vůbec netuší, jak komplikovaná situace na Blízkém východě je.‘ Tolik slova uznávaného židovského generála. Chceme prezidenta, který je Židům pro smích?»

«Všichni určitě znáte nějakého Žida a vážíte si ho za to, čím si jeho rodina prošla za 2.sv.války. Tady v Boleslavi jich ve Škodovce maká spousty. Ale potkáte je i na vesnici v kravíně. Svoji smutnou historii na sobě nedávají nijak znát, normálně tu žijí a pracují, chodí do kostelů na půlnoční jako vy. Nerozeznáte Žida od Čecha, ale víte, že pár Židů znáte a máte je rádi. A dáváte to k dobru na pivu s kamarády, politici zase v rozhovorech pro magazíny. Tak je to správně, učí nás média. Tak si možná říkáte, proč by vás měl zajímat názor Žida odněkud z Izraele. Víte, já sám jsem Žid. V Izraeli jsem nikdy nebyl, jím vepřové maso, piju hektolitry piva jako všichni Češi. Ale řeknu vám jedno: pokud vás nezajímá názor izraelského generála, tak nejste o nic lepší než Hitler.»

Jan Novák pokračuje. «Druhá věc, kterou Zemanovi nemohu odpustit, kromě toho, že chápe Izrael méně než Hitler, je, že si až moc začíná rozumět s migranty z muslimáckých zemí. Je to jako spiknutí! Vždyť kdo je Zemanovou pravou rukou? Nějaký Babisz, nebo jak se to píše, víte, já neumím maďarsky. A kdo je ten Babisz? Velký příznivce EU. A co je EU? Baba Merkelová a její opálení mladíci, které si do Německa natahala. A koho má pan Babisz, který má rád paní Merkelovou, která má ráda opálené mladíky, ve vládě? Nějakého pelikána, který zobe islamistům z ruky. Jeho bratr je muslimák, víte? Tak těmito lidmi se Zeman obklopil!»

«A já vám řeknu, proč to není náhoda. Babisz vlastní média. Lidovky, MF Dnes, iDnes, atd. Všechna tato média se dostala pod vliv neonacistů financovaných z EU a dávno přestala psát krásné články o Izraeli, a místo toho teď píšou o muslimákách a o styku se zvířaty. Oni nás normálně připravují na to, až nám sem Unie natahá muslimáky, kteří tu budou souložit se zvířaty!»

«Že Zeman říkal, že tu žádné migranty nechce? Pak byste měli vědět, že Zeman je především ekonom, takže ho vůbec nezajímá, jestli tu nějací migranti budou nebo nebudou. Jeho zajímají jenom granty a dotace. A ty budou, pokud tu budou migranti. Takhle to říká EU. Takže Zeman tu migranty ve skutečnosti chce, a ne že ne. Stejně jako Babisz. Kvůli tomu začala jeho média s tou palebnou přípravou, která nás má připravit na to, až sem přijdou.»

«A skutečně», upozroňuje ruský analytik Vladimir Sidorov, «v tištěné MF Dnes, v příloze Víkend ze 6.–7. ledna, mohli čeští čtenáři narazit na podivný článek ‘Arabština na Hradě‘, který se tvářil jako satirický. On ale satirický nebyl, byla to pravda maskovaná za satiru. V tomto článku bylo uvedeno, že hradní standarda má být přeložena do arabštiny, aby se tu migranti cítili jako doma. Ale že prý se čtenáři nemusejí ničeho bát, dokud je na Hradě Zeman, že prý tam žádné klikyháky viset nebudou. To je strašlivý omyl! My máme jasné informace, že pelikánův bratr prezidentskou standardu do arabštiny ve skutečnosti dávno přeložil. A čeká se jenom na povel z EU, aby na Hradě ten muslimácký hadr vyvěsili. Myslíte, že Zeman bude proti? Ten eurofederalista; ten, který chtěl vždycky euro (ač teď dělá, že ho nechce)? Myslíte, že proti diktátu EU bude protestovat Babisz, ten věrný přítel EU, který Bruselu diktuje, kolik jeho řepky si české motory vypijí?»

«Na Babiszově serveru iDnes.cz dokonce docela nedávno vyšel rozhovor se zoofilem! Co už jiného to má znamenat, než přípravu na to, až Zeman s Babiszem natahají do Česka – na povel EU – muslimácké migranty?» rozčiluje se ruský analytik. (Můžete se přesvědčit sami, ZDE je onen nechutný článek.)

Opět Jan Novák: «Taky vám to začíná všechno zapadat do sebe? Že pořád ne? Tak to možná nevíte, kdo je Zemanův mluvčí. Nějaký Ovčáček. On je to gay. Všichni dobře víme, čeho je tahle sorta schopna, kdo by neznal Prague Pride! Ohavný festival teplé hrdosti se konal za protektora Schapira, a ani Zeman ho nezákazal. Proč asi? V Izraeli by dávno nasadili vodní děla… Proč Zeman nezasáhl? Inu, jak jsme si již řekli, Zemanův mluvčí je gay a nejspíše jeden z nejvyšších lobbistů za práva homosexuální menšiny buzerantů. Kdyby přišel o svého Ovčáčka, přišel by Zeman o všechno.»

Analytik Sidorov logicky pokračuje: «Evropská frakce homosexuálů totiž, po legalizaci homosexuálních adopcí a styku s nezletilými, konečně hodlá prosadit i styk se zvířaty, aby do Evropy mohli být nataháni muslimáčtí migranti a cítili se tu jako doma. A kdo tyto zvrhlíky zastaví? Milovníci Angely ‘Makrely’ Merkelové, pánové Zeman s Babišem? Pan homosexuál Ovčáček? Vždyť ten ty zvířecí orgie nakonec ještě bude podporovat – my v Rusku máme takové latinské přísloví Nomen omen,» poukazuje na příjmení mluvčího analytik Sidorov.

«Je to smutné, ale je to tak. Kdo v Zemanovi vidí zachránce české země, ten by se měl připravit na to, že u sebe už brzy ubytuje nějakého migranta a ještě mu bude muset koupit ovci. Zeman zatleská tomu, jak chov ovcí táhne ekonomiku české země, Babisz si bude pochvalovat levnou muslimáckou pracovní sílu. Všichni budou spokojeni,» hořce přemítá Jan Novák.

«Já vlastně vůbec nechápu, proč Češi Zemana volí. Asi jsou už úplně slepí a nevidí, jak od roku 2013 škodí Rusku a počínaje rokem 2018 chce konečně zničit i Česko,» přisazuje si analytik Sidorov. «Vždyť toto ‘velké muslimácko-bruselské spiknutí’, jehož aktivními aktéry jsou bruselští nikým nevolení eurokomisaři za ANO, prezident Zeman, Babisz a nakonec i homosexuální lobby v čele s Ovčáčkem a muslimácká lobby v čele s pelikánem Česko v roce 2018 nejspíš zcela zdecimuje.»

«Ledaže by Zeman nebyl podruhé zvolen prezidentem. To by pak všichni ti bruselsko-muslimáčtí úchylové neměli tolik odvahy páchat zlo, kdyby na Hradě neseděla jejich loutka,» zamýšlí se Jan Novák.

Takže Zemana nevolit?

«Nevolit. Už není rok 2013. Na tyto nové hybridní euromuslimácké hrozby už Zeman nestačí,» podtrhuje analytik Sidorov.

«Češi, proboha, mějte rozum. Nekoukejte na billboardy. Hitler jich měl taky nejvíce – a jak dopadl! Věřte svému úsudku. Spojte si ty dílky puzzle. Vždyť to do sebe všechno zapadá. V roce 2013 vaši zemi nezničil Schwarzenberg, tak ji teď má zničit Zeman. Na povel Bruselu, muslimáků a úchylů z Prague Pride.»

«Brusel chce zničit Visegrádskou čtyřku. A k tomu potřebuje Zemana, který z Polska, Maďarska a Česka nejprve vyžene všechny Židy svými hloupými řečmi o Izraeli, kterému vůbec nerozumí. A až tu nebudou Židé, přijdou sem muslimáci – Babiszova pracovní síla – a budete pěstovat ovce. Slováci vás potom sotva zachrání,» předpovídá Vladimir Sidorov.

«Zeman tomu cynicky říká ‘spálená země‘. To byl vždycky jeho cíl. Ne Kalouskův. To je také pořádný lotr, ale na Zemana – s jeho vlivem – zdaleka nemá,» podotýká Jan Novák.

«Voliči by ale měli mít na paměti, že tomu mohou zabránit. Je koho volit,» upozorňuje Sidorov.

«Jenže koho tedy volit?,» úpí rezignovaně Jan Novák.

«Pohledem analytika: Je to naprosto otřesné. Jak jsme si řekli, Zeman není řešení, pokud tedy nechcete svůj stát v proměnit v ovčí farmu pod patronátem Bruselu či Islámského státu. A další kandidáti jsou také naproto děsiví. Ale pokud vím, je mezi nimi i jeden zbrojař, takže ten realisticky ví, co na tu svoloč – ať už v Bruselu, nebo tu imigrační muslimáckou – platí. Jiří Hynek se, myslím jmenuje,» podotýká Vladimir Sidorov.

«Pak je tam ještě jeden, skladatel českých písní, patriot. Nemyslím toho šíleného havloida Horáčka, proboha! Ale jeho jméno, myslím, taky začíná na H; já si to teď nevybavuju, nemám tu volební lístky. Ať si ho voliči najdou.»

«To určitě bude Petr Hannig,» tuší Jan Novák. «Některé písničky se mu moc nepovedly, myslí si nějací bezvýznamní kritici, ale v poslední době na sobě dost zapracoval. A co se vlastně povedlo Zemanovi?»

«Taky to začíná na H,» přemýšlí analytik Sidorov.


Poznámka editora:

Tento článek nám přišel e-mailem. Veškerá alternativní média ho, podle slov autora (nepřál si uvést jméno), odmítla publikovat.

Neprosíme o jeho sdílení, protože víme, že Facebo⁠ok by článek ihned – kvůli zmínkám o migrantech – smazal.

Neprosíme dokonce ani o jeho čtení, neboť víme, že Zemanovi voliči čtou pouze Blesk a MF Dnes.

Děkujeme nicméně všem čtenářům, kteří právě odhalili pravdu o Zemanovi.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Pravda o Zemanovi. Chce v ČR migranty a povolí soulož se zvířaty

  1. hejtman napsal:

    zeman tady spíš připravuje azyl pro prchající prepuciální absentéry z okolních kalifátů
    zoo pro kahauy nosaté

VLOŽIT KOMENTÁŘ