Právnická fakulta v Brně: Máš-li světlý vlas, nechoď mezi nás!

Markéta SeluckáPokud se dříve nepohodli lidé ve vedení, mohli jste si být jisti, že uvidíte přehlídku takřka totožných zjevů, jejichž jediný rozdíl byl v představě o toku peněz do té čí kapsy. Tato jistota nyní přestává platit, ba je nahrazována jistotou jinou. Vypukne-li dnes na pracovišti názorový střet, je často způsoben nepřijetím určité osoby kolektivem – a to pouze na základě jejího vzhledu. Osoba se svým vzezřením vymyká typickému okolí natolik, že toto se jí straní, nesouhlasí s ní, ignoruje ji a vymýšlí různé zástupné důvody, pro které by ji mohlo poslat do gulagu.

Tak například na Právnické fakultě v Brně byla do funkce děkanky zvolena světlovlasá slovanka JUDr. Markéta Selucká, aby si pak osazenstvo tohoto «prestižního» hnízda všeho křivého jako paragraf postavilo své černé hlavy a odmítalo s ní jakkoli spolupracovat.

Je nám líto, neznalost neomlouvá. Markéta měla dost času na to obstarat si oranžovou trvalou typu «šílená psycholožka», nalepit babský knír, nakrčit nos jako Věra Chytilová, na něj narazit kostěné brýle zn. Okula po dědovi marxistovi, volit TOP09 nebo ŽDU-ČSL a samozřejmě sehnat nezbytný řetízek s křížkem, který na PrF nosí ti nejzřetelnější potomci kariérních komunistů.

To by tak hrálo, aby soudil někdo se světlými vlasy!

Děkanát, nebo kaganát?Děkanát, nebo kaganát?Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(7 hlasů, průměr: 4,43)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Právnická fakulta v Brně: Máš-li světlý vlas, nechoď mezi nás!

  1. Schlom napsal:

    musi zdravit „shalom“ jak predvedli nekteri americti senatori na AIPACU v predvecer hejkani Natahnihnatu ktery je uznavany silenec a nejen mezi zidy . Nekteri a to nezanedbatelni zidovsti senatori se od neho verejne distancuji. Z blabolu odeslo 58 senatoru . Inu ,stale plati vic a vic „koho chleba jis toho pisen zpivej“. Mozna kdyby kabalovala dle vzoru Madony prohnaneho zidete byla by rektorkou oblibenou anebo kdyby alespon chlastala jako ono strasidlo z Londyna ktere nasli 4,5 promile + doup po zmodrani

VLOŽIT KOMENTÁŘ