Před procesem

Nemrzí mne, že – bohužel – nebudu přítomen dnešnímu nedůstojnému divadlu, soudnímu procesu s A. B. Bartošem. Soudním záležitostem zbla nerozumím, jsem ovšem schopen rozeznat osoby frapantně nečeského a neslovanského původu, u kterých je nade vší pochybnost, že mají jakési «morální» závazky vůči tomu, kdo je platí, o kom se domnívají, že je podporuje, či o kom se domnívají, že by je podporoval, kdyby jednaly právě tak, jak jednat budou. V procesu s A. B. B. se to navíc jenom hemží rádoby-ženami, tupými následovatelkami svých běsů, pochyb a předsudků, a především vykonavatelkami vůle třetích stran.

Mrzí mne, že se při jedné z nejvhodnějších příležitostí nesetkám s A. B. Bartošem, mužem, z něhož vždy a navždy vyzařuje rozhodnost, odpovědnost, slušnost, pokora a úcta k člověku.

Věřím nicméně, že se tak stane jindy, při jiné příležitosti.
Z hlediska nejvyšší spravedlnosti je českým vlastencům jedině souzeno setkat se brzy na hrobu «českého» státu, který se vymkl z kloubů, a zapít jeho zánik. A aktivní zrod státu jiného, většinově českého, jediného rozumného. Rozumného.

Z hlediska spravedlnosti stávajícího státu, ztělesněného vlastizrádnými nátlakovými skupinami a jejich úslužnými šiksami s titulem JUDr., tedy z hlediska této «spravedlnosti», která mne pramálo zajímá, neb člověk se jen nerad noří do žumpy, nemá-li to příkazem, nelze než očekávat, že A. B. Bartošovi – a tím nepřímo i všem zastáncům života v pravdě – bude «vysouzen» nejzlejší švindl.

Vlasti zdar,
Mistře Adame!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ