Předkožku v ČR nechceme

PvČRNMůj kamarád Meir «Martin» Kohn-Vička z hnutí Předkožku v ČR nechceme mě požádal, zda bych pro něj nenakreslil pár žertovných propagačních obrázků. Tak se ho ptám, co je hlavním znakem jeho hnutí; kdo to hnutí podporuje.

On na to: «No kdo asi. Samí Židi, co nehnou s islámem ani za milion let. V tomhle se PvČRN mimochodem liší od tradičních politických stran jako Národní demokracie nebo DSSS, jejichž členové mají schopnost působit svou přirozenou autoritou, takže je i ti nejradikálnější Mossadem vycvičení bojovníci Islámského státu uznávají jako svoje imámy i mámy, a bez jejich svolení by nezabili ani rabína. My nic takového nemáme, my se jen tak v čajovně sejdem a potom pod talitem sníme, když onanujem, lásko. Jo, a nedávno jsme se přejmenovali na Islám v ČR nechceme.»

Říkám si, proč ne, židovská otázka mi byla vždycky blízká. Takže tady to je. První výstřel!

IvČRN 001

A jeden žertovný printscreen mimo soutěž. Může Žid sprejovat hákové kříže po synagoze? Musí! (Pozor, klikatelné!)
Může Žid sprejovat hákové kříže po synagoze? Musí!
Aktualizováno.
Legrace nekončí. Cikánská mužatka, Židé čeští, řečtí i kurdští, rabín.
Přišli všichni…
Čtyři židi, cikánská mužatka, inženýr ekonomie, rabín. Přijďte všichni.


Aktualizováno.
Ne, už dost! Souhrnná situační zpráva o extremismu za 4. čtvrtletí roku 2014, vydaná Ministerstvem vnitra, uvádí IvČRN a Czech Defence League v kolonce pravicový extremismus. S takovou se tam brzy ocitne i Pražská židovská obec a Svaz včelařů…


Aktualizováno.
Na zde položenou řečnickou otázku «Může Žid sprejovat hákové kříže po synagoze?» mi obratem odpověděl francouzský Žid. Odpověď skutečně zní «Musí.»Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury) se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Předkožku v ČR nechceme

  1. kebab napsal:

    Vas by meli zavrit do Bohnic! Napise par hoven, lzi, prida obrazky a hned je z toho chytrost sama… debile!

VLOŽIT KOMENTÁŘ