Zanechte strašení. Přestaňte ždímat mrtvolku covidu


Seznam Žvásty


Jaký vir, pořád? Je po všem. Už si to konečně přiznejme.

Před rokem, když stavidla zůstala otevřena dokořán a hrozivý mor prolétl nechráněnou populací, k smrti vyděšenou zlotřilými médii, zemřelo sotva o 30 až 40 tisíc lidí navíc. O chabou jednu třetinu víc, než obvykle.

Nyní je populace proti zhoubě očkována. Proti loňsku lze očekávat sotva poloviční počet nadúmrtí, 15 až 20 tisíc. Kdyby média přestala strašit lidi, nebude to ani těch deset tisíc!

Zaprodaná vládo, senzacechtivá média. Okamžitě přestaňte ždímat mrtvolku covidu!


Mediální panika


Reklama strachem Reklama strachem


Je povinností každého slušného člověka postavit se té depresivní trapnosti českých médií.

EU, NATO, dokonce ani naše vlastní vláda nám nepomůže. Leda do hrobu. Vkrádá se slovo spiknutí. Musíme si pomoci sami.

Nedivil bych se, kdyby některý Čech, Moravan nebo Slezan, v rámci zachování humanity, vydal běloruskému letectvu povolení, ba rozkaz bombardovat redakce Seznam Zpráv, iDnes (bez Technetu, samozřejmě) a MF Dnes.

Epidemie viru, vyrobeného v roce 2019, skončila. Přetrvává globální poptávka po ní, po senzačních zprávách o tom, kolik lidí zemřelo na uměle stvořenou rýmu, a jakým drakonickým opatřením budou čelit ti, kdo v tuto falešnou zhoubu neuvěřili.

Nastal čas odmítnout ten nechutný globální komplot.

Kdo, když ne my. Kdy, když ne teď.

Pane Lukašenko, prosím. Pomozte nám zachránit životy Čechů, a krátce nato snad i celé Evropy. Jak padne jedna bašta režimního ptydepe, sesype se to celé jako domino; jako v roce 1989.

Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, Smíchov

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, Smíchov
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Zanechte strašení. Přestaňte ždímat mrtvolku covidu

 1. MUDr. Simeon Fekalis napsal:

  Čas na vzdor byl v dubnu 2020. Teď už jsme v hluboké globální propasti, přesně tam, kde nás chtěli mít Klaus Schwabové a Bill Gatesové. Po lockdownech „covidovývch“ přijdou „klimatické“. Inflace vysaje poslední zbytky bohatství střední třídy a poté bude následovat ekonomika „sdílení“. Nic nebude vlastnit, budete žrát brouky a bydlet v uzavíratelné komoře (pod). Vaše identita bude nahrána do digitálního světa a skrze elektroniku budete dostávat updaty typu „jdi na další booster“ nebo „vaše uhlíková stopa za dnešek je 13,6 kg CO2, 2560 Kč vám bylo odebráno z digiženky“. Nejlepší na tom ale je, že budete (povinně) šťastný. Váš pohřeb se bude vysílat přes MS Teams.
   


   
  Lidi, už to pochopte, návrat do normálu nepříjde nikdy. Tohle je Nový světový řád, Velký reset, globální totalita.

  Naše endokrinní systémy byly po desítky let soustavně ničeny xenoestrogeny ve vodě, potravinách, předmětech denní potřeby. Společnost je zdegenerovaná, demoralizovaná a vykastrovaná, nechá si líbit už naprosto všechno. Prohráli jsme.

  Ale naděje se nevzdám.

VLOŽIT KOMENTÁŘ