Prezidentem bude Fischer – pokoutná kampaň za jeho zvolení začala

Začala mediální kampaň na zvolení J. F. prezidentem. Velice pokoutně a nepřímo, jak taky jinak. Média zkrátka nemohou ukázat na něco nečeského, fyzicky i názory rozplizlého jako málo co, a říci: Občane, vol to, je to vynikající! To by bylo příliš férové.

A tak tu teď máme mediální masáž, kde jsou naši prominentní a úspěšní dotazováni (jde o různé sportovce nebo majitele podniků, ovšem nemůžu se zbavit dojmu, že byli vybíráni podle nějakého kádrového klíče), koho by volili. Inu, Karla Schwarzenberga. Mladí i staří by prý tu zkostnatělou zkamenělinu, začleněnou v nejrůznějších obskurních spolcích, která své archaické myšlení „vylepšuje“ tím, že je pro každou novodobou špatnost a utažení šroubů ve jménu pravdy a lásky (čímž má být – podle médií – „in“).

Potom už ani nepřekvapí, že německého (a i to kdoví jestli) trilobita ti nebozí lidé volí z těch samých důvodů, z jakých ho zvolili jako maskota „judeokřesťanské“ TOP09. (Strana, která před pár lety sdružila bývalé členy KDU-ČSL s vyloženě protikřesťanskými předky, když tito členové měli dojem, že pokud nebudou nic předstírat, lépe se jim v politice povede – což se taky, českému národu ke škodě, bohužel stalo [Drábek, Kalousek, Parkanová].)

Tedy proto, že je „nezkorumpovatelný“, že „peníze už nepotřebuje“, „umí se chovat“ a „v zahraničí si ho všichni váží“, případně z dalších podobných „důvodů“, které jim sugerují média. Skutečně – četl jsem anketu, kde snad polovina všech dotázaných by volila K. Schwarzenberga.

Na druhé straně je třeba zlomit hůl nad Táňou Fischerovou. A tak nastoupí Jakub Roth ¹ (dokonce do článku vložil svou fotografii z mladých let) a příznivce šlechetné a moudré dámy (možná není šlechetnější a moudřejší než já nebo vy, ale tyto její atributy v řadě kandidujícího panoptika zdaleka vynikají) označí za mašíbly (to je už docela typické slovo této skupinky) a vůbec za pomatence. A příště je tak označí třeba Jaakov Rothstein, kdyby to snad pořád nestačilo.

Všechna tato agitace má samozřejmě prospět jedinému kandidátovi – Janu Fischerovi.

Volební výsledek bez agitace médií a Kubů Rothů (můj odhad):

J. Bobošíková 5 %
J. Dienstbier 23 %
J. Fischer 18 %

T. Fischerová 6 %
V. Franz 13 %
Z. Roithová 5 %
K. Schwarzenberg 10 %
P. Sobotka 4 %
M. Zeman 16 %

S agitací:

J. Bobošíková 5 %
J. Dienstbier 20 %
J. Fischer 22 %

T. Fischerová 5 %
V. Franz 12 %
Z. Roithová 5 %
K. Schwarzenberg 13 %
P. Sobotka 4 %
M. Zeman 14 %

Táňa Fischerová může nakonec obdržet o jediné procento méně hlasů než kdyby o ní nepsali, že je naivkou pro mašíbly. Nicméně ti, kteří váhali mezi Fischerovou a Fischerem, pod vlivem těch keců dají přednost Fischerovi. K. Schwarzenberg zase po mediální propagandě pár procent získá, jako ostatně zatím vždycky (TOP09). Taky si možná část voličů řekne: „Volit Schwarzenberga? To radši třikrát Fischera!“ a úplně zapomene, že existují i jiní kandidáti než tito dva.

Nepochybuji o tom, že bude následovat další pokoutná agitace a ovlivňování, které pak prostou matematikou přihrají hlasy tomu, kterého by jinak sotvakdo volil, a naopak uberou hlasy silným kandidátům. Procento k procentu, tady se ubere, tady se přidá, tady se to rozředí a vsákne – ale tady to zároveň ubere hlasy „nejmenšímu zlu“ Dienstbierovi. (Ano, domnívám se, že Jiří Dienstbier je, přičiněním politické situace a ekonomické atmosféry v zemi, nyní nejmenším zlem pro většinu české populace. Zatím nic nezkazil, chytře mluví, tak ho lidi budou volit. I já váhám, a to je co říct.)

A voilá, na Hradě bude Fischer.

To komické a trapné na tom potom bude to, že Jakub Roth a další (V. Tydlitátová, O. Neff, atd. atd. atd.) nenapíší, že si to z celého srdce přáli (protože by to ani nebyla pravda – kdo by chtěl mít na Hradě sliz?), ale že si to přál celý český národ, a že jsou za to rádi. A že konečně mohou být hrdi na to, že jsou Češi. Ano, nějaká taková douška tam jistě bude.

A my všichni ostatní tu budeme moci být hrdí na Fischery, Rothy a Neffy, ovšem v žádném případě na Táňu Fischerovou (Tfuj, ta paní je prosionistická jenom kdyby ji škrtili – a křehkou šedivou dámu nikdo škrtit nechce. A proto se nestala prezidentkou, heč.)

Ale spíše teda budeme nadávat a ptát se, jak je to vůbec možný, že vyhrál tak ostentativní sionista.
Inu, možné to je. Tak, jak jsem napsal.

——————————————————————————-

¹ https://jakubroth.blog.idnes.cz/c/314224/Kdo-voli-Fischerovou-Octovaci.html

——————————————————————————-

Zdroj: klauscountdown.cz

Zdroj: klauscountdown.czSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Média, Méně krav, zato více volů se štítky , , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ