Případ Kalousek

Ještě – tentokrát už naposled – k panu Kalouskovi. Víte, proč je tento zásadový ctitel nečeské provokace prakticky neodvolatelný, sám nikdy neodstoupí a v politice bude dlít, dokud ho z ní nevynesou nohama napřed, jako sovětského komunistu? Jednoduše proto, že si to spočítal. Co víc – on to má spočítané dobře. Ve volbách chce pro svou liberálně prohebrejskou T✡P09 urvat aspoň 10 % hlasů těch nebožáků, kteří se došourají k volbám.

Teoreticky se to skutečně může stát. I já jsem naprosto přesvědčen, že v této zemi existuje nejméně desetina obyvatel, kteří v tomto politickém harcovníkovi spatřují své lepší já; někoho, kým teoreticky mohli být, kdyby se snažili – no, a naštěstí je tu on, Miroslav Kalousek!

Naneštěstí je to jen teoretická desetina. Jinak řečeno: I kdyby se M. Kalousek snažil sebevíc, na negování Ruska a nahnědlých xenofobních rudohnědých komunistofašistů z Marsu úspěšnou volební kampaň nepostaví. Pouze na tato dvě themata totiž jeho voliči slyší, ovšem Kalousek nemá tak silný mediální tlampač jako Babiš, takže si ho jeho tupí voliči nejspíš ani vůbec nevšimnou.

Že se někdo nevzdává ani tváří v tvář smrtícím skaliskům, to by člověku mělo být přičteno k dobru. Ovšem v případě, že tou osobou je Miroslav Kalousek, nechávám pointu na čtenářovi.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ