Proč nejel Obama do Paříže na Pochod jednoty

Barack Hussein ObamaTo je přeci jasné. Oslavoval doma pařížské útoky, první úspěch svého «Islámského státu».

«Islámský stát» je, jak známo – a jak je rovněž nadevše logické –, umělý produkt CIA a Mossadu (pro fanatiky: jistě že ne přímo, ale pro tajné služby jej vytvořily externí společnosti, např. WestTerrorCorporation a RabinowitzMilitaryGroup, v dnešní době nekonečného outsourcingu člověk nemůže všechno sáhodlouze rozepisovat).

A tento produkt má vzbudit dojem, že muslimové se sami od sebe sjednocují pod vlajkou «svého» chalífátu, a že je tedy útočeno na muslimské zájmy, podnikají-li západní síly útoky proti nim. A tím muslimy – především ty mentálně méně brilantní – provokovat k teroristickým protiakcím.

Důležitý je dobře zvolený název

Důležitý je dobře zvolený název

Západní inženýři války dali svému produktu do vínku krásný název, škoda jenom, že se napřed nemohli dohodnout, jak se vlastně jejich výrobek bude jmenovat: IS (jako Islamic State) byla moc obecná zkratka, pletlo se to s Informačním Systémem. Tak zkusili ISIL – Islámský stát Iráku a Levanty, ale hned jim došlo, že to také není ono. Vždyť pokud ten chalífát bude jenom v Iráku a Levantě, co je komu po něm, ať si tam klidně exituje. Západem zbídačený Irák se do toho názvu nehodil a ta Levanta – což je jiný pro Palestinu – už vůbec ne, to už by bylo příliš okaté. A tak se nakonec rozhodli pro ISIS, což je zkratka bůhví čeho, ale zato se krásně rýmuje s crisis (krize) a celý anglofonní svět to svádí k žertům.

Ve všech zemích Blízkého východu, které má Islámský stát v mediální realitě okupovat, jsou – či byly – vojenské základny USA, takže ani vybavit Islámský stát hummery, tanky a zbraněmi nebyl pro scénáristy sebemenší problém. Leckde stačilo vyměnit vlajku USA na základně za černou vlajku Islámského státu.

Ovšem bez masové propagace dnes ničím nejste, ani máte-li všechno potřebné vybavení. A tak scénáristé Islámského státu hned natočili krásná videa pořízená nejnovějšími kamerami, zřídili webové stránky a především sepsali manifest svého produktu, v němž cynicky vyhlásili, že Islámský stát hodlá se svým chalífátem expandovat až do západní Evropy. To aby u těch mentálně slabších západních politiků ihned vzbudili obvyklé vášnivé reakce, sestávající povětšinou z odsouzení islamismu a podkuřování USA a Izraeli.

Fundamentalisté Islámského státu na svých webových stránkách potom hrozí bezvěrcům v perfektní angličtině, to zase aby se britská média mohla naoko podivovat, jakou dobrou angličtinou ti zákeřní islamisté vládnou.

Nakonec najali herce hlavní role, dali mu jméno Abú Bakr al-Bagdádí (vida, zase ten Irák; evidentně ho scénáristé zapomněli přejmenovat poté, co Islámský stát Iráku a Levanty zkrátili na Islámský stát), a učinili ho vůdcem Islámského státu. Kdoví, odkud ho «vyhrabali», někdo říká, že je to přímo agent Mossadu, ale to je víceméně jedno. Hlavní je, že je to snědý vousáč se skobovitým nosem, takže vypadá jako průměrný západními médii prezentovaný islamista, který se ve skutečnosti narodil v Brooklynu.

Divide et impera

Divide et impera

Od té doby si Islámský stát žije vlastním životem. Přidávají se k němu islámští fundamentalisté z evropských zemí, kteří nemohou dospat, aby si ve výcvikových táborech v Iráku (ale že je to divné – přece tam zvítězily americká svoboda a demokracie, tak jak je to možné?) zacvičili kliky pod vedením agentů z Mossadu. Na migraci fundamentalistů zatím v poklidu ladí své systémy bezpečnostní služby, všechno funguje jak má.

Až se fundamentalista vycvičí, zaletí zase nazpět do své země a rozpoutá krveprolití ve městě. A zase všechno funguje jak má. Do Paříže se sjedou státníci ze všech evropských zemí, aby si zapochodovali v prázdné ulici bedlivě hlídané odstřelovači, což je pak v médiích prezentováno tak, že šli v čele stotisícového průvodu proti terorismu. Srandista Netanyahu dokonce dělá, že na někoho mává, jeho ruka směšně trčí vstříc zabedněným oknům.

Pochod jednoty

Pochod jednoty

Barack Obama zatím v Oválné pracovně popíjí francouzské víno a směje se na celé kolo, jak mu jeho byznys jménem Islámský stát pěkně šlape.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Proč nejel Obama do Paříže na Pochod jednoty

  1. pacifista napsal:

    Chuck by na to taky stacil, ale radeji sme tam poslali nekoho s cernejsim paskem

VLOŽIT KOMENTÁŘ