Prognóza 002 – co se stane 24. srpna v Budějovicích?

PěstWebům, které vyhledávače tvrdošíjně odmítají indexovat bez několikadenního prodlení, nezbývá, než se dát na věštění a vyjadřovat se ke zprávám, které se teprve stanou. Nejinak je tomu i v mém případě. Ovšem nouze naučila Dalibora housti, takže jsem si již pořídil věšteckou kouli. Ale hlavně v této době a v tomto státě je předvídat budoucnost čirá radost. Člověk znalý poměrů se často trefí, a když se netrefí, tak to na dalším vývoji často stejně ani nic nemění.

Předešlá prognóza, politická, mi nevyšla. (Je to samozřejmě naprosto jedno – ODS i TOP09 se zkrátka tak jako tak mocí mermo budou snažit dostat zpět na výsluní; čekají nás to věru ještě krásné předvolební dva měsíce.) Vyjde mi tato?

Poslední dobou probíhají v ČR „proticikánské“ demonstrace; jejich výspou se nečekaně staly České Budějovice. Nyní jsme byli s dvoutýdenním předstihem celostátními médii všichni informováni, že si ve velkých českých městech opět mají dát dostaveníčko ti strašní extrémisti (což mají být zřejmě prachsprostí nácci, ale protože slovo nacisti každého akorát straší a odrazuje od čtení textu, tak ho naše média newspeakově nahradila méně znechucujícími extrémisty).

Prý aby ochromili policii. Na tom by teoreticky opravdu mohlo něco být. Je totiž známo, že na všech společenských událostech, které byť jen v náznaku „hrozí“ účastí nonkonformních živlů se zakázanými mikinami, musí být v nynější tzv. demokracii vždy pro jistotu dvacetinásobná spousta policistů, lépe řečeno pořádkových jednotek (na kterých je jenom trochu smutné, že když ti holohlavci v civilu dělají pořádek, vypadají jako jiní holohlavci, o kterých nám média tvrdí, že dělají nepořádek. Dvojí metr…). Koňů tam musí být jako na Velké Pardubické. Takže když bude v ulicích spousta lidí, jak zajistit dvacetinásobnou spoustu policistů? To je technicky nemožné.

Ovšem to je teorie. V praxi to bude vypadat tak, že 24. 8. se nic nestane. Na náměstí kolem poledne, kdy mají „proticikánské“ demonstrace probíhat, neuvidíme živáčka, jako každou jinou sobotu, když všichni po pracovním týdnu odpočívají doma nebo v hypermarketech. Někde se možná sejde dvacet lidí v zakázaných mikinách, pronásledovaných půltisícem těžkooděnců, aby z toho média měla radost, že nikdo nepřišel. To už bude na náměstí víc cikánů, se kterými různé iniciativy takto operují a manipulují, aby médiím mohly poskytnout trumf v podobě záběrů roztančené cikánky, poklidně posedávající romské mládeže a tělnatých dospělců, hrdě stojících jako na stráži, nezřídka s transparenty, které byly vytvořeny v rámci iniciativního workshopu.

Samozřejmě to bude doprovázeno naprosto nepochopitelnými a předimenzovanými „bezpečnostními“ opatřeními. Občan se skutečně bude muset obrnit trpělivostí, když v sobotu budou mít všechny složky represivní zvůle opět pré a budou moci demonstrovat svou drtivou fyzickou převahu. „Kampak z toho nádraží, pane; snad ne do města?“ rozkročí se před občanem tucet policistů, aby si nafotili jeho hlavu. Bude se též muset legitimovat; jako obvykle nebude stačit pohled policisty na občanský průkaz, tento bude vyfocen a natočen jako na castingu. Odtud už je jenom krok k vynucenému ukázání intimních partií. Až se tak stane, každý policista vám potvrdí, že v rozkroku hledá panzerfaust, nebo minimálně nějaké nepovolené tetování, a že tak činí na rozkaz nadřízeného, ale hlavně z popudu veřejnosti, která si jmenovitě toto již dlouho přála. Srdíčko s nápisem Standa bude podrobeno detailnímu průzkumu; není pochyb o tom, že St znamená Stürmer a anda bude jistě extremistická zkratka Adolfa a NSDAP.

Kontroly budou i na silnicích. Pokud se množství lidí rozhodne jet o víkendu do města, pravděpodobně ho stráví celý v koloně. Pokud se přesto podaří někomu proniknout na náměstí, nebude tam slyšet vlastního slova, když mu nad hlavou bude kroužit policejní vrtulník a z aparatur, jaké nemají ani Rolling Stones, se bude linout romská hudba.

Zkrátka všechno bude směřovat k maximálnímu otrávení toho minimálního požadavku občana, který si bude chtít dovolit jenom pobýt o sobotě pár hodin v centru města. Média pak napíšou, že se vlastně nic nestalo, romové roztančili náměstí a extremistický anticikanismus opět nedostal žádnou šanci.

Hyperkorektní média se ve své automatické předpodělanosti budou snažit přehlušit tu myšlenku prosvítající skrz celou propagandu jako přes čiré sklo, že ve skutečnosti tu o žádný anticikanismus nejde, a že lidé se zkrátka jenom chtějí svobodně sejít ve městě, neboť jsou to ještě pořád česká města, a oni jsou Čechové, tak snad na to mají právo.

Taková je tedy má prognóza.
Ve zkratce – o co více se o nadcházející demonstraci informovalo a o co více padala slova, že tentokrát skutečně půjde o velkolepou akci, o to menší bude její skutečný dopad. Lidé pořádající sobotní setkání ve městech nedali na návod na těchto stránkách, a informovali úřady, které informace o akci s mohutným předstihem roztroubily do médií. Budou tak opět blokovány webové i facebookové stránky s informacemi o shromážděních; jedincům, u kterých lze očekávat nesehnutí, bude špehován telefon. Zkrátka jako vždy v takových případech v dnešní době, která nabízí tolikeré úžasné způsoby, jak se vlámat do soukromí druhých a hatit jejich životy. Mnoho povyku pro nic.

Dvoutýdenní nadržené očekávání represivních kazišuků bažících po konfrontaci s rozvášněnými davy zákonitě musí vyústit v ejakulaci naprosté, totální a k dokonalosti dotažené zvůle, která mohutně přehluší a potlačí jakýkoli náznak svobodného shromažďování.

Z celého srdce bych si přál, v zájmu všeobecné spravedlnosti, aby po poledni 24. 8. brali všichni lidé centra měst útokem, a to – ze známých důvodů – hlavně na kole a pěšky, aby společně dokázali, že kdykoli mají drtivou převahu nad šiky iniciativami nasmlouvaných menšin a státem nasmlouvaných těžkooděnců; že ještě stále mají převahu nad státem, který jim skrze soukromá, ale o to prodejnější média tak nepokrytě lže, když tvrdí, že tato shromáždění ve městech jsou hrozbu pro demokracii. Ve skutečnosti je tomu přitom právě naopak.

Bohužel ani 24. 8. nebude pravdivá skutečnost odhalena, neboť drtivou většinu občanů opět, a snad víc než kdykoliv předtím, stát psychicky, prostřednictvím médií, i fyzicky, prostřednictvím probíhajících represivních opatření, zlomil k neúčasti na jakémkoliv projevu posledních zbytků svobody, představovaném nejčastěji veřejným shromážděním.

-Aktualizace-
Prognóza mi vyšla tak napůl, neboť stejně polovičaté jsou i zprávy o proběhlých demonstracích. Těší mne hojná účast v Ostravě; mračna štítonošů v černých uniformách si tam řádně zaběhala. Tak snad jim to k něčemu bude.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Média se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ