Rakovina nemá Zemana

Český onkologický koncil na svém zasedání dnes v noci na neděli potvrdil, že rakovina nemá Zemana a odešly jí i jiné obtíže, které by jí mohly ztěžovat výkon funkce. Je tedy znovu v plné síle, odhodlána napadat zdravé buňky.

V příštích pěti letech chce být slušnější a svou úlohu chce i nadále pojímat tvůrčím způsobem. Ničit a zabíjet nebude nikdy fanaticky a v žoldu islamismu, ale z nejvyšší vůle každého jednotlivého občana ČR, kterému byla demokraticky zvolena v řádných volbách.

Český lid si nade vše přeje, aby rakovina byla i nadále tou starou dobrou rakovinou; jedinou chorobou, na kterou je v časech nejtěžších opravdový spoleh, a nedala se zastrašit, natož zastavit lékařskou kavárnou, ale ani různými alternativci, kteří věří na energii ze sluníčka a svobodu Palestiny.

Veškerá energie v této zemi patří rakovině a lid jí přeje pevné zdraví a pevnou ruku nad osudy nás a našich dětí.

Ať žije náš Karcinom! My za ně, Metastasy za nás!


Aktualizováno 14. 9. 2020

Na tomto článku se krásně ukazuje vliv umělé regulace návštěvnosti, kterou praktikují vyhledávače; v tomto případě Seznam.cz

Od zveřejnění článku před X lety až do pátku 11. 9. 2020 si jej přečetla naprostá hrstka uživatelů tohoto tristního vyhledávače.

Pak najednou v jediný den – 12. 9. 2020 – 70 návštěvníků, 13. 9. už 180. V pondělí 14. 9. 2020 ale jako když utne: pouze deset návštěv. Po víkendu se totiž náš milý cenzorní vochomůrka z vochomurka.sbeta.cz vrátil do práce, a hned ráno stavidla návštěvnosti pro tento článek opět zarazil.
Bravo!
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Rakovina nemá Zemana

 1. Moše Seemann napsal:

  Nu, to je tedy pořádně černá satira. Ale autor má v prostatě pravdu. Dnes je zkrátka lepší, když je člověk žid a zdráv.
  Jak říkaji naši bratři Maďaři – že, Rastislave –: lépe být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný.

  Otevřete dnes noviny, a odevšad se na vás zubí tenhle nežit kovid, nebo – již klasicky – ra⁠ko⁠vina.
  Ale pořád je to někomu málo.

  A tak jistě přijde brzy den, kdy se i v samotných našich nemocnicích objeví billboardy, kde bude psáno: «Nemneš si varle dvakrát týdně? Zemřeš! Tvoje chyba!». A v porodnicích budou viset plakáty: «Život způsobuje smrt», případně «Porod škodí vám i vašemu dítěti.». Úderný slogan «Neploď smrt!» by se též mohl ujmout.

  Společnost poháněná strachem ze smrti je ale společností nezdravou. Je tento vývoj nezvratný? Jak dlouho bude tento stav trvat?

  Můj přítel Kalašnikov mne ubezpečil, že tomu tak nemusí být natrvalo. «Volby mohou někdy selhat, ruská zbraň nikdy.» To bylo jeho celoživotní krédo. Dožil se ve zdraví 94 let.

  Michail Kalašnikov věděl, že někdy je čas zakrojit tvrdý chléb. Tvrdý, ale náš. Ne japonský ani tchajwanský.

  Chtěl bych proto vám všem popřát dlouhý život beze strachu. A odvahu přijít k volbám.

  Na případná další – ještě odvážnější – řešení bude jistě čas po volbách. Jako celoživotní pacifista s modrou a rudou, nikoli zelenou knížkou si však *osobně* přeji, aby ještě hodně vodky v ruských řekách uplynulo do doby, než se našimi krásnými náměstími rozezní zpěv zbraní.

 2. Moše Seemann napsal:

  Jak to doopravdy bylo, je a bude s oním záhadným článkem připisovaným F. Peroutkovi, který měl pravit, že Hitler je džentlmen. Žádné kazmoviny, šídloviny, kydy twitterovské kavárny. Pouze fakta — dokazující, že prezident se nemusel mýlit.:

  https://www.cd89.cz/clanek-hitler-je-gentleman-konecne-a-doopravdy-nalezen

VLOŽIT KOMENTÁŘ