Řasy čárou nenahradíš

Řasy«Objem turbem nenahradíš,» předávají všichni otcové, narození před rokem 1990, svým synům automobilní moudrost. Případ Karly Šlechtové, nové ministryně (genderoví úderníci budou brzy psát ministra, později maxistra a nakonec marxistra) místního rozvoje, ukazuje, že ani řasy nelze ničím nahradit, natož se je snažit domalovat.

Abych řekl pravdu, nevím, proč si žena, jíž je třicet sedm let, čmárá kolem očí, jako by jí bylo o třicet let méně. Bez těch strašidelných očních obrysů je to přitom docela nenápadná madam zřetelně neárijského typu, jakých jsou v ČR mraky – co Bůh ubral na řasách, to ubral i na plnosti rtů i obočí, no zkrátka vyřádil se jako průměrný homosexuální misogynský stylista na modelce. Bude líp? ANO, bez líčení á la Johnny Depp v Bukanýrech z Gay-ribiku určitě.

Aktualizováno.
Líčení zmíněné dámy se stalo předmětem článku na Ona Dnes. Blahopřejeme.

Aktualizováno.
Pokud se vám na oku u článku něco nezdá, máte opravdu zvláštní schopnosti. Ano, je mužské. Neuvěřitelné – za pár vteřin, které jsem vyhradil pro výběr obrázku, jsem na internetu nenašel hezčí ženské oko s dlouhými řasami…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ