Registruj bábu!

 
Tak jsme se konečně dočkali. Po hubených letech, kdy Češi mohli seniorům pouze vyhazovat osobní věci, po židovském vzoru i volební lístky, odpírat jim léky, nebo se s nimi hádat až k infarktu kvůli každé prkotině, kterou si staří pamatují lépe, zkrátka zacházet s tou přítěží i přes její odpor jako obvykle, se konečně podařilo zredukovat každého důchodce na rodné číslo a e-mailovou schránku.

Registruj bábu. Dědka už to naštěstí nemusí třicet let zajímat. Každá dcerunka, která své vlastní matce vždy hleděla naházet do popelnice její nejvěrnější boty, ubrusy a domácí potřeby, aby ji zavalila «moderním» nepoužitelným šmejdem (nejčastěji značek IKEA a Sencor), už se zase mlsně olizuje; už zase ví, co její matka bezodkladně potřebuje. A neváhá jí to přinést. Tentokrát ve spolupráci s vládou: registraci na očkování. Jako vždy, aniž o to byla požádána.

Ach, Češi, ti mistři slouhovství. Otroci bez příčiny. Ten národ, po kterém jen spálená zem, udusaná patami chromých sádelnatých služek a pohůnků, a otázka «Kdo se tě o to prosil?», tiše stoupající z mělkých hrobů do noci ke hvězdám.
Zapřáhnout, nebo vybít; co s tímhle jiného. Už dávno se Němcům nedivím.

Nebude to dlouho trvat, věřím, v ČR přisťanou Marťani. Možná budou mít trochu tmavší pleť. Soud bude rychlý a přesný. Každého, kdo si to svým slouhovstvím zasloužil (tedy několik milionů lidí od 18 do cca 70 let), zaregistrují k trhání mandlí a zřídí mu emailovou schránku, kterou bude muset vybírat třikrát denně. Běda, jak by nějaký leták ANO nebo ČSSD zůstal půl dne nepřečtený. Mezitím mu zlikvidují vybavení domu a za jeho peníze nakoupí nové. Až zešílí, šoupnou ho na eLDéeNku nebo rovnou do pece.

Ministr vnitra si bude pochvalovat, jak klesla kriminalita; ministr obchodu, jak stoupl virtuální průmysl. ČR bude mít milion obyvatel, všichni budou mít stranickou průkazku ČSSD. Ti, kteří se hodlají pohybovat dál než kilometr od domu, k tomu i ANO. Budeme mít nejvýstavnější hřbitovy v Evropě. Spravovat je bude, za evropské dotace, koncern AGF Cemetery; malí kameníci zajdou na úbytě. Provoz krematorií budou zajišťovat solární a plynové elektrárny. Panely čínské, plyn americký. Šťastná Evropa.
Registruj bábu!


„Dnes jsem se bavil s důchodkyní v areálu domova důchodců v Ostravě na Kamenci přes plot. Jezdím kolem pravidelně na kole a vždy se s nima bavím. Seděla na lavičce a šlapala na šlapadle uchyceném před ní na zemi. Zavolal na ni, ať si sundá roušku, když sportuje. Přišla ke mně a já jí říkám, že nošení roušek ničí zdraví a vysvětlil jí to. Pak jsem se zeptal, zda byla očkovaná. Že už dvakrát. Ptám se jí, zda jí dali podepsat informovaný souhlas. Nic mi nedali. Já se očkovat nechtěla. Ptám se, jak to, že uż je dvakrát. Násilím mě naočkovali, křičela. A pak začala sama od sebe nadávat na domov, že už nechce žít, že je tam drží jako ve vězení. Byla na ní vidět naprostá beznaděj. Kolemjdoucí po chodníku chvíli poslouchala a pak se chtěla na něco zeptat, já jí naznačil, ať je zticha, že dál vykládá. A důchodkyně nadávala dál na domov a pak zničeho nic řekla, že na patře (jsou tam tři) kde žije, bylo 72 důchodců a po očkování zbylo jen pět. A že už opět stav doplnili. A opět zopakovala, že je jí jedno, že zemře, že nechce žít a odešla dál šlapat.“
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ