Řešení migrační krize na dosah

Zapomeňte na nějaký soucit, křesťanské milosrdenství a podobný vyprázdněný fejk ňúz houks a bulšit. O nic z toho v případě s_rsk_ch s_rot nejde (9 z 10 vítačů doplní špatně). Je samozřejmě krásné – a krása lidem chybí, to dnes říkají už i ti, co do ní léta srdnatě lili kýble špíny –, když má česká žena soucit s bezprizorními dorostenci, kterým poskytne, podle věku dotyčných i svého, buď svá mlékem nalitá ňadra, ajfoun, nebo manželův dům.

Česká republika je však historicky nastavena na to, aby zde poslední slovo měly ženy z docela jiného těsta; ano, všechny ty hysterické nány, které týrají své děti a nesnesou kolem sebe vše živé. V 99 % případů mají blond vlasy. Tato země je jejich. A ne jejich, Táňo Fischerová. I nás to mrzí. Ale máme řešení.

Víte, všimli jsme si už dávno, že máte problém. Všimli jsme si, že se necítíte mezi těmi našimi českými krávami a pitomci, kteří vidí jenom na konec své prázdné peněženky, dobře. Cítíte se tu, se svou láskou k bližnímu a svým dobrovolnictvím (však je taky Freiwillig cizí příjmení!) – jako migranti.

Ale bojíte se to dát najevo, aby vás exekucemi sežraní Češi ve vzteku nedali do útulku nebo nepohodili v lese u silnice. Chcete si nejprve ověřit, je-li to skutečně pravda, že vás ta tupá česká LIDLová hmota nenávidí. Na někom podobném. Fyziognomicky. Dermatologicky; na cizí kůži to otestovat!

Všichni jste takoví – tmavší. Víme o tom. Asi jako Martha Issová. Syřanka! Ano. Tu Češi přijali. Ale to je dávno. To už by dneska neprošlo. Stejně jako Česká soda. Na tak roztomilou mladou ženu, oceňovanou za bezpočty rolí trpících hebrejek, by už dnes české stádo leda syčelo: Ssssorosss. Ale co takového malého Syřánka a Syřánečku; něco, co ještě ani do školky nechodí, jak by taky mohlo, když Assad všechny školky zplynoval?

Taková Eva Holubová by se v ČR jistě hned cítila bezpečněji, kdyby věděla, že malý mouřenínek v zavinovačce Čechům nevadí. Třebaže je to už nějaké to století, co se naposledy vozila v kočárku. Ale ještě dnes, ještě snad dnes by se do něj bývala vešla, jenom kdyby pořádně skrčila nos… Zoufalí Židé dělají zoufalé věci. A především – neztrácejí naději. To mají společné se zoufalými Čechy.

Kterým však, jak již bylo řečeno, Bohu dík vládnou naštvané blonďaté matky, které od doby, co nemohou svou žlučí mořit sociální síť jednoho zoufalého Žida, jsou naštvány k nesnesení. Případně i ty tmavovlasé, neboť sdílet nenávist je naštěstí stále snadné – na česká učiliště a do obýváků vesnických brlohů, kde jinoši i zasloužilé báby sdílí svou nenávist ke všemu vzdálenějšímu pěti kilometrů jízdy zrušeným autobusovým spojem, zatím chapadlo sorosovského hebrejce Zuckerberga nedosáhne.

Ano, Bohu dík a naštěstí pro český národ. Jinak by pan Babiš – nebo nějaký jiný Rusnák – neměl po svém boku blonďatou Moniku, pan Paroubek – nebo nějaký jiný Rumun – by býval nikdy nehýčkal svou árijskou Petru, Michal Horáček – nebo nějaký jiný cikán Brňák žid – by neměl svoji překrásnou Miss Moskva Michaelu. Tito cizinci by byli sami a česká země, na jejíž destrukci by měli daleko více času, by jim byla vydána zcela napospas. Nakonec by z toho chaosu povstal nějaký nový Hitler, a bylo by vymalováno.

Ale on nepovstane! Protože, Bohu dík a naštěstí, ony smějící se blonďaté bestie a ruské agentky Čechům vládnou už od dob prrrorrradného drrramatika. Kolik zrzatců se zatím na českém trůnu vystřídalo, už asi nikdo nikdy nespočítá. A poslední dobou už i Japonci, arabové… Negr nám leze do politiky! Ale věčně naštvané, po etnické genocidě lačnící české blondýny, jejich přisluhovači–manželé ve všech úřadech a politických funkcích jdou jako věrná kohorta v jednom šiku stále pevněji – až ke konečnému vítězství. Jeden mocný české Dášy (rozuměj Mášy) hvizd pošle Gitlera v pizd!

Proto prosím odpusťte, Táňo Fischerová, Holubová, Pauhofová a jiné Táni, těm blonďatým českým krávám jejich vrtochy, jako je bezmezná důvěra ve stranický tisk strašící muslimskou invazí. Odpusťe jim tu hysterii, která z toho zákonitě vyplývá. Ony to ty nány dělají pro vaše dobro, pro dobro vašich manželů i vašich dětí. A proto už to nemohou dělat pro dobro syrských dětí, rozumíme si. Ještě tak možná izraelských, kdyby jim to Plesl v MF DNES dobře podal. Ale on to nepodá, protože… je na tenise, ty kudrnatá píčo Šídlo.

Takže si to shrňme. Někteří Češi a Češky, najmě tedy ti s pohnutou rodinnou historií plnou nedávné migrace, emigrace a pronásledování, se v nynější České republice stále více cítí jako migranti. Nedivme se jim, že se chtějí schovat za migranty novější, viditelnější, hmatatelnější. Marshallův, pardon, Sorosův plán nám sem aktuálně posílá ty syrské, každopádně tmavé a muslimské. Češi však zatím nechtějí ani migranty bílé a křesťanské, protože Romů už je tu až až. A mezi těmi radikálnějšími Čechoslováky se navíc proslýchá, že on i ten jeden ekonomický migrant Babiš je na tuto malou, Japonci a strdím oplývající zemi celkom privela.

Co s tím? Babo Ovčáčku raď. A že radí dobře, katolická buzna!

Neimportujme ze Sýrie, ale exportujme do Sýrie. A bude-li třeba, třeba do Izraele nebo USA. Třeba i proti vůli těchto států. Aspoň se ukáže, co je ten který náš «spojenec» zač. Cítí-li se totiž někdo v této ubohé české zemi jako migrant, ať už ekonomický, morální, náboženský nebo bez přívlastku, řešením není přijmout další migranty, aby jich tu za chvíli bylo víc než rodilých Čechů, kteří by posléze nevěděli, na které příchozí se zlobit dřív, až by rezignovali a odstěhovali se do Patagonie.

Řešením je do té Patagonie, kterou je třeba zateplit duhou a porozuměním, sestěhovat ty, kteří tolik vědí, co mají Češi dělat, koho přijímat a koho nepřijímat. Je to tak: protože s Čechy nikdo a nic nehne, musí se hnout ti, kteří se cítí být hybateli českých dějin a vždy na té správné straně. A to nejlépe co nejdál od tohoto pseudokonzervativního konzentrationslágru, montovny Říše.

Čili, první půjde Jiří Ovčáček. Padej zpět do Palestiny, ty anarchisto, komunisto, sionisto, fašisto a buddhisto (zatím křesťane), stejně jsi odjinud snad ani přilézt nemohl, stejně jako všechny tyhle vynálezy. Vem s sebou dědka, a klidně ať si tam říká «V Izraeli». My dobře víme, kde vás navždy najdeme.

Je zajímavé, že Střední východ se obecně zdá býti vhodnou destinací pro drtivou většinu «vítačů». Zřejmě je to tím, že je tam dost křesťanů (věříme západním médiím do konce dechu), aspoň si tedy budou rozumět s těmi našimi křesťany typu M.C.Ovčáčka, Kalouska, Gabala nebo paní Tydlitátové.

Babiš! Zpět na Ukrajinu, tam jistě sežene dost nádeníků do svých drůbežáren. Další výhoda – je to pořád v EU… Ani v SPD neznají konečné řešení. To my jo! Tokio. Hákáče si vem’ s sebou – v bývalé imperiální velmoci jsou na ně jistě víc zvědavi než v nebohé zemi české, prolezlé diktaturou cizáků, majících na pana Hitlera zajímavě jednostranný názor. Ale všeho do času… Vlastní stát je od toho, aby v něm někdo bydlel, cožpak to Slovákům v Brně ještě nedošlo? V ČR ponecháme jenom ty bačovčíky, kteří chtějí obnovit Československo, zbytek posekáme cepínem, ať se skrývají kdekoli po světě, třeba v centrále Mossadu.

Kdo chce být Čech, o tom se každý svobodně rozhodne v referendu. Zbytek dobrovolně odejde za opevněné hranice státu.
Jak prosté, jak účinné.

Kdo by se byl nadál, že úsvit nové Evropy rozpoutají migrující neevropští živlové a jejich cyničtí, evropskými státy organizovaní převaděči…
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 3,67)

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Život dnes. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

VLOŽIT KOMENTÁŘ