Rouškomedie vs. volby: Kdo s koho

Přátelé, jsou nyní jen dvě možnosti.

1. Krajské volby budou zrušeny – s poukazem na pseudochřipku. Tatam budou silácká prohlášení našeho vrchního ekonoma a velitele ozbrojených sil, že odložené volby vždy stojí nemalé peníze. S 500+ miliardovou grupou sekyr v zádech si na nějakého prezidenta nikdo nevzpomene.

2. Po volbách sundáme roušky, neboť bude zrušena pseudochřipka. Dožili jsme se voleb, takže teď už to nějak zvládneme, občané. Jsme s vámi, buďte s námi.

Osobně sázím na možnost č. 1.

Třetí možnost, že volby proběhnou za absurdních opatření, na která bude každý třetí občan kašlat, a po volbách bude rouškiáda utěšeně pokračovat, pokládám za nepravděpodobnou.

Jakýkoli vynucený svízel a ztížení volebního aktu může ovlivnit volební výsledky, a protože zatím není jasné, zda pro vládní strany kladně, nebo záporně, volby budou – pro jistotu – odloženy.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Rouškomedie vs. volby: Kdo s koho

  1. Hana napsal:

    Zdá se, že zelená guma je vychcanější, než vy. Styďte se.

  2. Hana napsal:

    Vidím, že můj pokus o ironii jste nevzal. A je to dobře, nějak pod tlakem událostí hrubnu. Ale řekněte mi (neříkejte nic, je to řečnické). Já bych třeba změnu chtěla, ale jak to mám hodit člověku, který už pomalu v každém článku vytahuje Aeronet a už nám končí u nějakých emzeťáků, co nás tu pěstují na maso. To má být důvěryhodná osoba? Zde není koho volit. Zklamala mě i ANS. Zlobte se na mě, jak chcete

VLOŽIT KOMENTÁŘ