Archiv rubriky: KKK (Kresby a KariKatury)

Nechtěno. Podtrženo, sečteno

Globálkapitalismus se nám na chvilku přeznačkoval na globálvakcinismus, asi abychom ho nepřestali mít rádi. Nas*at, jó nas*at.

Nechtěl-nechciNechtěl jsem globalizovaný svět, nechci ho ani teď.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

Skončil, skončí

«Jeden den máš AČR, a druhý ALS.»   (S. G.)

Skončil… a skončíSkončilo Grosstapo, skončí i Hamestapo.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Babišmura

Chcete už navždy žít v elektronickém koncentráku dr. Mengeleho a sledovat, jak starý dobrý svět mizí před očima rychleji, než vaše čipová výjezdní doložka? Potom je Babišmura vaše jasná volba…

Tož hodně štěstí s tím německým eurolágrem.

Píše nám nějaký Ota Pavel, že vedle té evropské imatrikulace by se vešlo ještě pár hvězd. Tak určitě; dobrovolnosti se meze nekladou…


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , , | Napsat komentář

Nové logo

Nemají to lehké, ti otcové zakladatelé, s tím sjednocením vlasteneckých stran. A ještě když se do toho od začátku míchá syn jednoho z nich…
Z toho by abdikoval i Japonec. Odpočívej v pokoji, Trikoloro.

Never mind. Pořád lepší, než zlatá slivovice od R. Jelínka.

Teď vážně. Protože ty «žertovné» koláže nejsou nijak podepsané, asi tušíte, že s Václavem Klausem ml. částečně soucítíme. Věříme, že jeho myšlenka byla dobrá, ale holt to nakonec nějak zhaslo. Přestože on sám pod vlnobitím nepřízně stále hořel.

Snad se nechtěl stát dalším Robejškem… Ale není ještě všem dnům konec. Dokud je tu Petr Robejšek, bude tu i Václav Klaus mladší. A dokud je tu Petr Kellner, bude tu Václav Klaus starší.

Do voleb je ještě daleko. Do té doby vyhoří i mnohem větší borci. Zrovna ti, ostatně, budou thematem příštích obrázků…

Aktualizováno 29. 3.
Hm, tak Petr Kellner už tu prý není. Smutné.

Celý příspěvek

Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Hamáček to říkal

Není a nebude. Až do voleb.

Hamestapo Zvykněme si, že globalističtí eurofašisti každoročně zakleknou českou zem od září až do květnového Dne vítězství. Nebo…?Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury) | Štítky: , , | Napsat komentář

Pořád provokují

Tak jsme se dočkali. Po «odpíračích» si Hamestapo konečně přišlo pro obyčejné provokatéry.

Hele jak pořád provokují (A. Born) 23. 7. 1968 / 15. 3. 2021


Pořád provokují II1939 — 1968 — 2020/2021. Postavy se mění, zrada zůstává.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , , | Napsat komentář

Piráti a starosti

Řekli o Pirátech:

«Hele, mámo, pocem, voni tihle VEJROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ asi zase tolik nezávislí nebudou, když kandidujou společně s těmahle primátama…»
– Franta Vomáčka

«Nemám nic proti Pirátům, ale… Olga Richterová je druhá Maláčová. Mít ve vládě stranu, která bude objektivně poukazovat na rizika elektronického koncentráku, se v době sílící globální čipové totality velmi hodí. Nemohu však nevidět velké riziko, že se autentický boj o svobodu v digitálním věku zvrtne v lacinou sladkobolnou one-woman show v zajetí sociálních dávek. A nakonec budeme v zajetí všichni…»
– Ferdinand Peroutka

Piráti a starosti I
Nenechme si ukrást české starosty

Piráti a starosti II
Napřed si přišli pro ty, co nemají internet

Piráti a starosti III
Buď jako Petr

Piráti a starosti IV
Petr už je Bezstarosti

Piráti a starosti V
Nakonec budeme asi nezaměstnaní všichni. O důvod víc, proč nemít z ČR druhé Kongo

Proti somálským pirátům jinak vcelku nic nemáme. Snad se neurazí, že jsou zde nepřímo spojováni s mnohem nebezpečnějšími politickými globalisty (jistě ne nadarmo) totožného názvu.
Alláhu TopSTAN!


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

Ukradené jaro

Jaro je (už dva týdny) tu. Testované, očkované, DNA zatříděné, zkatalogizované, dehumanizované a globálně zjistitelné ovečky už utíkají do KZ Lidl pro svůj kalendář povolených termínů pro opuštění kóje.

Žena se slunečníkem pozoruje pučící květenu. Z dálky; takřka digitálně, virtuálně. Ale v duchu vidí i miliony oveček, které se poslušně pasou na zbytcích předloňského spáleniště. Každá je tolik zodpovědna ve své těsné ohrádce… To aby dostala zaslouženou odměnu – ještě skalnatější mez a ještě přísnější ovčáky. Když jim lze ukrást třetinu jara, proč by jim vláda nemohla vzít půl léta a celý podzim a zimu?


Celý příspěvek

Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Krása, umění, Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Sčítání

«Sčítání lidu». Jaký vznešený název pro další zbytný produkt hamáčkovské represivní virokracie. Jako by nestačilo, že dávno otravuje lidi na cestách, na horách, na náměstích, v obchodech a v ulicích. Nejraději by je otravovala i v jejich příbytcích, snad přímo v ložnicích.

Nikdo po ministerstvu vnitra ani po ČSÚ nechtěl a nežádal, aby byli obtěžováni občané. Dotyčné subjekty tak nemají mandát si tento svůj vrtoch jakkoli vynucovat.

Věty «Sčítání 2021 je zdrojem unikátních informací o životě v naší zemi. Získaná data mohou pomoci při plánování opatření, aby se v Česku žilo lépe, například při řešení nedostatku volných bytů, nabídky vzdělávání v místech, kde chybějí potřebné profese, nebo zavedení vlakových a autobusových spojů.», uvedené na webu scitani.cz, působí dnes na občana, dlouhodobě zažívajícího vývoje třicetiletého  «žití lépe» – nežije-li v českém velkoměstě –, jako nějaký cynický žert. Dalších slov o tomto žertovném «sčítání» tím netřeba.

Sčítání 2021 Co kdyby si stát sčítal svoje fízly, špicly, buzerační pluky, duševní mr(a)záčky, politické mrtvoly, kočičí blázny (i ty psí) a oběšence s covidem, a slušné občany nechal na pokoji? Takové sčítání beze zbytku podporujeme.


Aktualizováno 16. 3.
Svůj bojkot zformulovali i Svobodní:
1.
Naprostou většinu informací stát již dávno má, jsou obsažené ve všemožných registrech a výkazech. Nicméně i kdyby je neměl, nic tak zlého by se nestalo. Stát, který se má omezit pouze na výkon funkcí, které mu objektivně náleží, nepotřebuje vědět, kolik lidé vlastní bytů nebo v jak velkých domech bydlí či v jakého boha věří. Snaha státu tyto informace zjišťovat vyplývá z představy, že nad občany je potřeba dohled. A že je potřeba plánovat jejich životy. Pokud se informace, které prostřednictvím sčítání politik či úředník získá, neshodují s jeho představou o tom, jak mají lidé žít, co udělá? Nerespektuje-li svobodu jednotlivce (a takových je nyní naprostá většina), začne vyvíjet politiku, která život jednotlivců usměrní “žádoucím” směrem. Svobodní však takovéto projevy centrálního plánování kategoricky odmítají!

2.
Před deseti lety jsme byli přesvědčováni, že stát potřebuje informace k tomu, aby mohl dobře nastavit systémy veřejné dopravy nebo aby byl dostatek školek. Ruku na srdce, mohou být občané našich měst a obcí skutečně spokojeni s veřejnou dopravou nebo s dostupností školek? Stát nedokáže ani předstírat, že informace získané sčítáním smysluplně využije ve prospěch občanů. Z toho důvodu my Svobodní pokládáme sčítání za zbytečné plýtvání prostředky (2 226 000 000 KČ). Poukazujeme přitom na státy jako Slovinsko, Rakousko, Dánsko a další, které sčítání nahradily zpracováním již známých dat.

3.
Za poslední rok jsme zažili bezprecedentní ukrajování naší svobody, pod pláštíkem boje s koronavirem jsme přišli o svobodu pohybu, je nám zakázáno podnikat, byli jsme poníženi do role nevolníků. K posílení své vrchnostenské pozice stát stále častěji sahá k hrubému násilí, případy brutality ze strany policie se začínají objevovat stále častěji. Vláda se k nám stále viditelněji chová jako nejzavilejší nepřítel. Zpochybňujeme tedy zásadně i morální právo státu žádat po nás jakési informace, očekávat vstřícnost či jakousi státotvornou uvědomělost. Stát si od nás vyplněný sčítací arch nezaslouží!
Svobodní tedy na základě těchto tří hlavních důvodů vyzývají občany k neúčasti na sčítání lidu. (zdroj: svobodni.cz)

Celý příspěvek

Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Přejdi okres

Kde je tvoje Kubišová teď?

title= Obraz: Klever
Text: Kemel


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , , | Napsat komentář

Velikonoce rozhodnou

Inu. Buď rozhodnou Velikonoce, nebo voliči.
Tedy pokud si mezitím nenechají aplikovat vakcínou bezvýhradní lásku k vůdci.

Příští dvě dekády rozhodnou. Euroamerická liberální médiokracie v praxi


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

pak si ,ale nestezuj

«Nejhorší jsou odpírači holokaustu.»
Adolf Hitler


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , | Napsat komentář

Hamestapo

Přišlo autobusem z jiného katastru

Best in buzerace. Viru rojení zhatí kluci naši těžkoodění


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , | Napsat komentář

Okresní blb

Přišlo emailem z jiného okresu

Získá-li úřední maturitu, z okresního blba se lehce stane blb úřední.

Okresní blb Honza Mrazáček a jeho boj se svobodou pohybu. Tuhle pecku by nevydali ani v guidemedia…


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: , , , , , , | Napsat komentář

Heil Flegr

 
Příští dva týdny rozhodnou! (Zda se v bunkru ožení se svým kocourem a spáchá sebevraždu.)

A jak vysoko skáče váš PES? Mějme nicméně na paměti, že podobně jako pan Hitlr, i pan Fleger je pouhým produktem a obětí nelidského systému.

(Přišlo na motáku z koronavěznice)


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Úhel pohledu

Úloha pro žáky zrušených tříd: Seřaďte podle důležitosti pro demokracii následující skupiny koncentráčníků: a) černoši b) cikáni c) úředníci d) politici e) důchodci f) mladé rodiny g) bezdětní h) vlastenci i) zastánci multikulturalismu, a podle toho rozhodněte, kdo dostane kyslíkový generátor, a kdo Heckenholtův. Na řešení máte třicetkrát dva týdny.

Úhel pohledu na kovidistickou hysterii (Kdyby média brala covid jako volby:) Chebská lůza a nahnědlí důchodci spojili síly, ale skončili těžkým debaklem: 0,03 %. Naši cennou demokracii svým hanebným mřením neohrozí. Semkněme se.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

K nekonkrétnímu slizu

Dnes je «politicky nekorektní» každý režimní NATOhujer. Je čas vrátit sliz, kam patří. Do Kosteleckých párků.

I když to nevypadá, na snímku není Jana Volfová ani Saša Vondra.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

K vlasteneckému slizu

Taky už se těšíte na volební hesla? Byla by paráda, kdyby za každý návrat «normálního života» a «selského rozumu» si lehlo pod vlak tisíc dětí, co myslíte?

I když to nevypadá, na snímku není Jana Volfová.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Prosíme, splachujte

Taky šetříme vodou. Ale někdy šetřit nemá smysl. Pokud má ta odporná fekálie na rypáku českou vlajku nebo obligátního lvíčka, je i pět tun písku málo.

Jiná slova, stejná mrva. Buďme zodpovědní a udělejme tečku za tou žumpou.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Ani den, ani korunu

S onlejno výukou to myslíme vážně.

Dum spiro, respiro? Tak to ani Rovno, ty slovenský jádrokaze.


Rubriky: KKK (Kresby a KariKatury), Obyčejný život | Štítky: | Napsat komentář