Archiv rubriky: Ostatní

K čemu rozhledny

3D pohled (Mapy.cz) 3D pohled (realita) 3D simulace (Mapy.cz) – a realita


Dnes frčí 5G, ale před deseti lety vládla světu móda 3D. Možnost 3D zobrazení tak dostaly v roce 2014 i Mapy.cz. Byl to takový první výstřel, a zároveň i poslední, neboť Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , | 2 komentáře

Rozdíl


Rozdíl mezi Putinem…

Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní, Život dnes | Napsat komentář

Nedělník A.B.B. (#82): Proč má Orbán štěstí a Češi SPOLU

Podtrženo sečteno, co nám maďarské volby říkají? Že politik, který se stará především o svou zemi, její zájmy a zájmy jejích občanů, má své vítězství jisté. Tato zkušenost, která by se zdála logická, ale není automaticky přenositelná do jiných zemí, o českých reáliích ani nemluvě. Proč? Proč v Maďarsku může něco tak jednoduchého, jako apel na zachování míru a prosperity fungovat, ale v České republice volič řeší blbosti? Proč nezohledňujeme naše (ideálně dlouhodobé) zájmy a volíme jednou pod dojmem „koblihy“ a podruhé pod dojmem „honu na kobliháře“?

Nejnovější nedělník A. B. Bartóka si nalisztujte na webu Národní demokracie [ODKAZ!], nebo jeďte s Černochovou do Rumunska.

Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

„Vaše připojení není soukromé“

Milí čtenáři, pokud se vám na těchto stránkách zobrazuje varování „Vaše připojení není soukromé“, „Toto připojení není zabezpečené“ a podobné nesmysly, pak vězte, že vám nic nehrozí – tedy přinejmenším od těchto stránek ani od jejich autorů.

Pokud zde snad existuje Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

Plálka je tu
A tak po plándemii přišla plálka.

Nový konflikt se tak snad nejmenuje proto, že v očích Markéty Adamovičové a dalších (pro)západních mírotvůrců plá zlo, jak prohlásil Václav Václavovič, nýbrž proto, že jde, úplně stejně jako v případě virového jančení, o konflikt plánovaný.

V Bruselu si naplánovali příjem ukrajinských pracovních a oplodňovacích sil, bez nichž se Evropa zřejmě nehodlá obejít, a hodný Strýček Sam jí to zařídil; naštěstí šel zrovna kolem. I on má s Ukrajinou své plány – musí si tam vyzkoušet nové zbraně na nový typ městské hybridní války. (Kterou mu, bude-li celý rok hodný a budeme-li my všichni Strýčku Samovi fandit a držet palce, Ježíšek jistě brzy přinese i do Evropy.)

A tenhle znáte? Přijde Ukrajinec do BIS a objedná si Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní, Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Den −4. Situace normální: oblety, přelety, provokace, Maďaři v Kyjevě a Emíři v Londýně


Kdo chce válku? Kdo chce válku a oběti na životech? Stejně jako v případě Covidu: nedočkavá, krvelačná, hysterii přiživující média…


Tak ostře jako čeští meteorologové sledovali vývoj tornáda a Jiří Menzel vlaky, můžeme my ostatní – doslova v přímém přenosu – sledovat zrod války na Ukrajině. Je samozřejmě stále pravděpodobné, že jde jen o jakousi malou «Studenou válku» na hranicích Ruska a Ukrajiny, a Světový četník č. 1 a Rusko na sebe budou jen pár týdnů vrčet a cenit zuby, a jinak si budou hledět svých cvičení, na kterých má «západ» mj. vyzkoušet systémy protivzdušné obrany M-SHORAD nainstalované na obrněncích Stryker, a spoustu dalších podobných vymožeností, o nichž slušný občan raději nechce nic vědět.

Ukrajina je ale až příliš strategická na americký mír; dává Evropě ocel, hliník, plyn a mnohé plodiny (třebaže vše je tak trochu ruské), takže pokud se to, jako obvykle zvrtne, pak 16.–17. února je «konvoj demokracie» před branami Kyjeva jako na koni, a noví Koněvové se asi trochu zapotí, aby jej přiměřeně poškádlili; s menší roztržkou se nejspíš už jaksi počítá. (Možná Putin daruje Kyjev západu a obsadí zbytek země, a zmatený Biden na tento kompromis přistoupí…) Nějakou bleskovou «miniválkou» totiž nic neztratí ani Rusko (jakkoli by si to média, tvrdící opak, přála). Pouze se (opět) vyostří bipolarizace světa a obě strany se zatvrdí na svých pozicích. Bude tu existovat skupina států, které se rozhodly podkuřovat Strýčku Samovi na 100 % (ČR, Čaputistán, Pšonsko, Pobliltí a podobná zaostalá Rumunska), a menšina ostatních polosvrchovaných států, které ho uspokojí pouze na 50 % (Rusko, Maďarsko, Turecko, Čína, Švédsko, Alžírsko).


Mediální předehra euroamerické agrese (titulky zpráv):
24. 1.: Ukrajinci zmiňují 20. únor jako možné datum ruské invaze
12. 2.: Ruská invaze na Ukrajinu by mohla začít ve středu 16. února


Letecký online radar v sobotu 12. února, kdy to občas vypadalo, že každé druhé letadlo je buď NATO nebo Wizz Air, postihl tyto momenty:

Boeing 747-422 A6-HRM vlády Spojených arabských emirátů letěl «v utajení» z Londýna-Stanstedu do Dubaje. Ukrajina přitom od SAE nakupuje zbraně; možná šlo tedy o podpis další smlouvy… (Podobný let proběhl i 30. ledna.)

Maďaři si zkrátili volací znak z BARTK na BRK, aby je nikdo nepoznal, a letěli z Rigy do Kyjeva, a následně zpět na svou základnu Pápa (C-17A Globemaster-III «Bartók» BRK89, Serial №. 50211/F210/SAC 2). Řešilo se to i na Redditu.

U Rzeszowa se provokativně potulovaly vrtulníky Sikorsky UH-60M (DUKE4549).

Bylo si možno všimnout i dvou letadélek registrovaných na Ostrově Man:
M-ADAM: Praha>Londýn>Zaria(Nigérie). Zajímavé: tento stroj dříve sloužil (OK-OWN) u ABS Jets a.s.
M-XJET měl zajímavější trasu: Kyjev>Vilnius>Moskva(11.2.)>Vilnius>Kyjev>Londýn>Kyjev(12.2.)

«Utajený» Bombardier Challenger 350 (CL35) prchal z Kyjeva na západ, asi nějací diplomati.

Dál už jen klasické americké hemžení, sem tam nějací Italové. Krásně zde vynikne, že Česko je tranzitní země i na poli vojenské letecké dopravy; pokud jej Američané z nějakého důvodu neoblétají, letí přímo přes něj. (Vyhýbají se jen Šumavě, nad níž je asi ochranné pásmo.)
HKY115 Sliač>Ramstein, RCH152 Rzeszow>Mannheim>Irsko(Donegal?), ukrajinští záchranáři s vrtulníkem Eurocopter EC 225 LP Super Puma II letěli z Horodyšče do Kyjeva, ovšem na radaru byla místo fotky vrtulníku fotka stíhaček USAF (podařená provokace…), C-17A RCH322 a RCH174 na cestě z Ramsteinu do Rzeszowa oblétaly Česko ze severu, RCH322 a RCH531 pak letěly zpět do Německa, HKY113 letiště Aviano (zkratka LIPA, to by se líbilo Lipavskému)>Rzeszow, HKY115 Lockheed C-130J-30 Hercules Ramstein>Zvolen, HKY116 Konstanta>Ramstein, RCH845 Lockheed C-5M Super Galaxy Ramstein>SAE (zase ty Emiráty), Italové IAM4662 Litva (Barysiai)> Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , , , | Napsat komentář

[REKLAMA] HN


Reklama HN Nejlepší rozhodnutí v životě (je to, které život udělá za vás)


HNNNNNNG Přečti mi ještě o těch exekucích


Rubriky: Ostatní, Život dnes | Štítky: | Napsat komentář

Švýcarská demokracie

Aha, tak takhle vypadá ta vzývaná švýcarská demokracie!
Mají tam taky Tomia Okamuru, Reye Korantenga i Víta Bártu.
Klidně by to mohla být česká demokracie…Někdy to vypadá, že i jedno Švýcarsko je příliš mnoho.


AKTUALIZOVÁNO.

Voliči ve Švýcarsku se dnes (28. 11. 2021) vyslovili v referendu pro zachování covidových certifikátů, kterými musí lidé prokazovat, že jsou očkovaní proti covidu-19, prodělali ho, nebo mají negativní test při vstupu do restaurací či na hromadné akce. Lidové hlasování si peticí vynutili odpůrci covidového certifikátu. Podle nich toto opatření rozděluje zemi a zavádí nepřímo očkovací povinnost. Pro zachování certifikátů se vyslovilo 62 procent voličů. (coviDnes)


Rubriky: Krása, umění, Ostatní | Štítky: , , , , , | Napsat komentář

ANO, bude lejn

Přišlo fejsbukem

Fór24 se toho nebojí!
Šavel Šafr konečně překonal osobní animozitu a nahodil tyhle parádní bannery.
A má pravdu. Nač podporovat čučkaře ze SPOLU, když je tu ANO, jediná skutečně autentická hráz liberální eurodemokracie!
Nemůžeme než zatleskat.

Ano, EU


Ano, Palestina


Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

Realita

Tím hůř pro ni.


Rubriky: Ostatní | Štítky: , , , | Napsat komentář

Vlaky

Už těch všech svetříčků a Petříčků a kovidíčků a gestapáčků bylo dost, nemyslíte? My taky nemyslíme, ale spolu společně to, zopdpovědně, pro naše děti a pejsky, zdravým selským rozumem zdravotnicky zvládneme; přísaháme na trikolóru. Za normální rodinu. To takhle do baru přijde normální Japonec, normální učitel a normální traktorista, a selka povídá: Pro začátek dobrý, ale asi vás ten vlak přejel málo.

Nuže. Pokud vám nestačí rané italské elektrické lokomotivy na záběrech z 90. let, skočte do zdi.

Video 1

To je hudba. Takhle to muselo znít, když v moři vznikal život…


Video 2


Video 3


Video 4


Video 5


Video 6


Video 7


Video 8

Celý příspěvek

Rubriky: Krása, umění, Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

ND: Jak revoluce požírá své idioty

Revoluce byla naplněna. S písní na rtech jdu rozjásanými ulicemi Prahy. Dnes jsme strhli poslední sochy, symbolizující bílou nadřazenost nebo nacionalistické přežitky. S Husovým pomníkem na Staromáku to nebylo jednoduché, když ho ti blbci postavili tak zákeřně mohutně a do šířky, ale trocha trhaviny to nakonec spravila.

Potom mi řekli, že zítra nemám chodit na Akční výbor. Nechápal jsem proč, ale nikdo nic bližšího nevěděl.


Celý článek V. J. Nejedlého «Z deníku aktivisty blízké budoucnosti» si můžete přečíst na webu Národní demokracie, konkrétně ZDE.


Rubriky: Ostatní | Napsat komentář

ABB: Локдаун aneb Izrael náš vzor?

 
Když čtu starší výroky Prymuly o tom, že nošení roušek je zbytečné, ba nebezpečné (říkal to před pár lety ve chvíli tzv. prasečí chřipky: «Je to nesmysl. Naopak manipulace s rouškami vede k většímu riziku – ulpí na ní bacily a ty se při jejím sundávání snáze dostanou na ruce. Proto bych spíše doporučil časté a důkladné mytí rukou,» řekl tehdy Prymula), nějak se nemohu popasovat s tím, že tento člověk nám všem nyní roušku nutí jako nějaké zázračné řešení a dokonce nám ještě před pár dny výhružně vzkázal, že ti, co se nenechají očkovat, budou muset roušku nosit stále, zatímco očkovaní budou mít řadu výhod. Jinými slovy se prořekl, že konečným řešením je Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: | 1 komentář

Poznej svého cenzora (1): GECIRT

Gecirt. Zní to jako něco z jidiš, ale znamená to «General Electric Computer Incident Response Team» a je to web-filtr, který čtenářům zablokuje přístup na vaše webové stránky, označí-li je za nedůvěryhodné.

O tom, co je v ČR nedůvěryhodná stránka, rozhodujeme my, americký výrobce ledniček.

Pokud je tedy podle amerických mrazáků nedůvěryhodná stránka například http://forum24.cz/ruske-zpravodajske-hry (což nehrozí, ledaže by se cenzor pomátl již naprosto), pak se návštěvníkovi zobrazí stránka s tímto textem: Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní, Život dnes | Štítky: , , | Napsat komentář

Nejchladnější den za posledních sedm let

Bez komentáře.

Nejchladnější den

– – –

Rubriky: Ostatní | Štítky: , , | Napsat komentář

Volební Prozac

Volby se kvapem blíží, a tak je třeba napnout síly propagandy, aby všichni elektovali z čisté lásky, a to nejlépe k Židovkám a homosexuálům.

Výběr článků za včerejšek, které na člověka útočily z titulky Seznamu, je velmi výmluvný. Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | 1 komentář

Kdo zachrání českou vlast před záhubou

Schvalujete jednání vůdčích osob v republice, kterým jsou jejich osobní zájmy a zájmy židovské neb socialistické a komunistické internacionály přednější, než zájmy českého lidu a státu?

Prohlédli jste zajisté již podvodnou hru, kterou s vámi provádějí vůdci různých internacionál, falešní humanisté a řemeslní štváči a hledáte cestu k nápravě.

Jednota národní obce fašistické – letákVelmi nadčasové, není-liž pravda? Jako by to někdo napsal dnes (a byl za to v hledáčku «různých internacionál»)…

– – –

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

Opal se a suď

Pleť tmavší spálené Natálky, cetky na krku i na rukou, ve tváři zarputilost Xantypy…
Závidíme Adamu Bartošovi jeho soudní krásky.

A. B. Bartoš u soudu

(Foto: Vít Hassan / kresba: A. W. Mann)


Aktualisováno.
Jen pár dní poté, co jsem si nad dotyčnou pomyslil, že spí v soláriu, mi nyní již vysloveně hebrejsky jízlivý Pejzbuk zasílá «žádost o přátelství» od téhle tmy, prý z Londýna. Co k tomu dodat. Snad jen: «Židi a cikáni, spojte se.»

Londýnská cikánka

Aktualisováno.
Vidím, že s inkriminovanou negerkou se bezmyšlenkovitě «spřátelilo» nejméně pět vlastenců. Nejde samozřejmě o skutečnou osobu, ale o virtuální profil. K čemu má sloužit, nevím, zřejmě však jde o tzv. honeypot (návnada s pastí). Tím, že dotyční potvrtdili «přátelství» tomuto falešnému profilu, jejich «závadové» příspěvky nejspíše mohou být od této chvíle automaticky sledovány a zpracovávány třetími osobami – třeba nechvalně známou britskou (ideo)policií. Nebo mohou být dotyční kompromitováni nějakým jiným způsobem (viz pravidelné výplody zvláštního Romana Mácy).

Rubriky: Ostatní | 4 komentáře

Před procesem

Nemrzí mne, že – bohužel – nebudu přítomen dnešnímu nedůstojnému divadlu, soudnímu procesu s A. B. Bartošem. Soudním záležitostem zbla nerozumím, jsem ovšem schopen rozeznat osoby frapantně nečeského a neslovanského původu, u kterých je nade vší pochybnost, že mají jakési «morální» závazky vůči tomu, kdo je platí, o kom se domnívají, že je podporuje, či o kom se domnívají, že by je podporoval, kdyby jednaly právě tak, jak jednat budou. V procesu s A. B. B. se to navíc jenom hemží rádoby-ženami, tupými následovatelkami svých běsů, pochyb a předsudků, a především vykonavatelkami vůle třetích stran. Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář

ADAB

Slovenské odbory německé automobilky usídlené v Bratislavě sehrály se svými chlebodárci klasický divadelní kus «Zvyšování almužny», důvěrně známý i od souseda z Mladé Boleslavi.

Odbory pěly árii o zvýšení mezd o 16 %, přičemž korporátně-fašistický koncnern kontroval ódou na 9% přírustek.

Nepřekvapivě došlo k tomu, že se nakonec všichni objali, když koncern začal zpívat svorně se zaprodanými odbory, čímž se ukázalo, jak mizerné mzdy dosud byly, a že k šestidenní stávce přeci jen byl určitý důvod.

Došlo věru ke zvýšení takřka o 16 % – totiž o 14,12 %.

Co to zvláštní číslo s desetinnou přesností znamená, si každý zaměstnanec bratislavské fabriky na podvodné vehikly jistě dokáže Celý příspěvek

Rubriky: Ostatní | Štítky: , | Napsat komentář