„Rusáci, nechte Ukrajinu na pokoji!“

Leonid BrežněvCo si o sobě ti Rusové vlastně myslí? Že to na Ukrajinu mají, co by medvěd lahví vodky dohodil, to je přece nijak neopravňuje roztahovat se tam jako nějací okupanti…

… z USA. Z druhého konce planety.

Ano, přátelé. Sundáte-li své ideologické brýle, které jste si (a svým psům) nasadili po srpnu 1968 (ale spíše dávno předtím), spatříte děsivý výjev. Rusové už dávno nikoho neokupují. Leda tak okukují. (A vy můžete taky.)

USA zatím úspěšně okupují čínské výrobny, jež pro Ameriku na zakázku vyrábějí jedovatý šmejd, který je poté horem dolem lifrován do Evropy. Lidi pak nadávají na šmejd z Číny a jsou úplně mimo. Neznají mapu. Dnešního světa, který je po celé své šířce i délce okupován jediným hegemonem, Spojenými státy americkými. Nově si zabrali Ukrajinu.
Kdo zúčtuje s okupanty, když nás zatím všechny otráví a vyhubí?

Ti strašní Rusáci…

Průměrní «Čechové» mají v tom, kdo je okupant, povážlivé jasno. (Nebo bychom měli napsat «Čecháci»?)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u „Rusáci, nechte Ukrajinu na pokoji!“

  1. Anonymní napsal:

    Ó Sidore, něco tak najivně přiblblého jako jsou tvoje dementní a absollutně lživé názory
    podpořené ještě přiblbějšími malůvkami na úrovni tříletého dítěte jsemuž dlouho neviděl.
    Fakt, přesně to negativní „prase“ jak popisuješ židy a amíky, JSI VLASTNĚ TY. Popisuješ sebe!!!!!!! Nechci takovému hňupovi darovat moc času (byl by pro tebe škoda), takže ti to nevysvětlím jak jsi MIMO a LHÁŘ, ale věz, že takovéto individua už NIKDY NENECHÁME se dostat k moci. Zůstanete v žumpě!!! FAKT Ó.Sidore, dej si to v tom hnědým hovnu, co máš v hlavě dopořádku. A je mi tě líto. JE TO BLBÝ, BEJT BLBEJ!

VLOŽIT KOMENTÁŘ