Ruský šváb Zeman je blbost. Jedovatý žid Schapiro ne

16. prosince 2014

Jedovatý žid«Ruský šváb!» volaly děti na pana prezidenta v Opavě. Od té doby žije to heslo na Internetu – ruský šváb Zeman. Škoda, že nežije i ve skutečnosti. On totiž v říši hmyzu existuje, jaká ironie, pouze šváb americký. Co ještě začíná na Š? A hele, šváb Schapiro, hmyz z americké ambasády v Praze. «Jak si tam hoví, ve spíži pod rohožkou! Ještě že se toho nedožil Kafka, Schapirův soudruh!» volali na sotva amerického švába Národní demokraté.

Kdybychom chtěli užít záměrně blbého názvosloví, jako to mají ve zvyku Rudí Kartové či Karlové, mohli bychom amerického švába titulovat třeba americkým rusem. Rus, hmyz podobný švábu, se totiž vyskytuje pouze jako rus domácí.

Ovšem my můžeme být naopak zcela přesní. Botanika zná, již od dob ctihodného učence a antisemity Josefa Velenovského, hřib kříšť, jemuž se lidově přezdívá žid nebo dokonce sviňák. Samozřejmě proto, že je nahořklý a jedovatý, lidé by si na něj zkrátka měli dát pozor.

Tedy: může-li být prezident Zeman nazýván americkým švábem, což je, jak již bylo řečeno výše, hloupost, nic nám naopak nebrání nazývat amerického velvyslance Schapira jedovatým židem, neboť v tomto případě jde navíc o zcela validní botanické označení.

Aktualizováno.
Poslanec Huml by všechny urážky prezidenta nejraději mazal z Internetu. Tomu říkáme rozdat se pro druhé, esenbák stará!

Aktualizováno.
Americký velvyslanec má na Hrad dveře zavřené, prohlásil Miloš Zeman. Velmi správně! Tak ještě zavřít okna a komín, pro jistotu…

Aktualizováno.
Zase jeden poblitý izraelita. Jak to, že ještě nepodepsal petici?

Josef Šlerka a jeho nauseaSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 4,20)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ