Ruští nacbolové: Naše Migy slétnou v Rize, naše tanky budou v Praze!

Ruští Národní bolševici zase jednou pochodovali Moskvou a hlásali pěkná hesla. Například: Krym nám nestačí! Mariupol – ruské město! Kyjev – ruské město! Tallin – ruské město! Minsk – ruské město! Vilnius – ruské město! Varšava – ruské město! Riga – ruské město! Berlín – ruské město! Istanbul – ruské město! Naše MiGy přistanou v Rize! Naše tanky budou v Praze!

Dokonalost! Tak přátelé, aby bylo jasno. S ruskými tanky v Praze nemáme my na tomto webu sebemenší problém. Ovšem v rámci slovanské vzájemnosti bychom měli zase my vyslat svoje tanky do Moskvy. Ale to bychom si napřed měli nějaké půjčit…

Красота! Приезжайте в Чехии! праге нужна ваша помощь!
Je to správně? Už abych se konečně naučil pořádně rusky…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

5 komentářů u Ruští nacbolové: Naše Migy slétnou v Rize, naše tanky budou v Praze!

 1. Schwarze Sonne scheint nicht napsal:

  Nackove vsech zemi, pobijte se ! )

 2. OS napsal:

  To zní jako povedené židovské heslo :)

 3. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

  Ja bych jakozto transsestra zvolalal(a) bukvice spojte se v kruhu velikem a neukoncenem , LGBT na veky, pravdu si vzit nedame radsi ji zbourame konecne si muzeme rikat Obamovy deti.

 4. Spravedlivy Slunickar (SS) napsal:

  nacionalni socialista a nacionalni komunista/bolsevik jsou si jako vejce vejci podobni, jedine, co je odlisuje je odznacek, pri jehoz formatu temer nepoznate, zda je na nem srp&kladivo nebo haknkrojc. obecne se nedoporucuje se k takovym exotum priblizovat za ucelem rozpoznani onoho podruzneho detailu. exoty muzete z patricne vzdalenosti fotit, avsak nedrbat a nekrmit !!
  ps. pa russky „prijechajte“ rekl bych, prage velke P napsal bych.
  pps. dik za aktualitu, jeden by malem neveril, kam az dosahuji pejzy vrahu z wall streetu

 5. OS napsal:

  Čas trhl oponou. Po šesti letech se některá města, která na videu křičí ti zdivočelí sociální demokraté, vskutku ocitla v portfoliu ruského impéria. A podle některých novinářů, např. Jakuba Železného, jehož děd bojoval v armádě totalitního fašistického vražedného SSSR prakticky na stejném území jako dnes, to není dobře, ta válka. Já bohužel nejsem Ukrajinec ani Rudoarmějec, tak nemohu posoudit, kde je pravda.

VLOŽIT KOMENTÁŘ