S americkou totalitou na věčné časy a nikdy jinak? Mobilisace!

«Čuráci» (D. Černý)Totalita jediného povoleného světonázoru.

Bezmezná, bezuzdná propagace a povinná adorace všeho amerického či «západního», přesněji: toho, co za takové prohlásí americká vláda, její pohůnci a médii vytvářené globální (ne)vědomí.

Zcela nesmyslná orientace zahraniční i společnsko-kulturní politky ČR, jdoucí proti 90 % národa – a ve svém důsledku i proti zbývajícím 10 %.

Upínání se ke zcela nesprávným, nepravděpodobným státům, se kterými nás nepojí ani společná historie, ani společné zájmy.

Toto všechno, co v naší české zahrádce zapustilo – většinou přes naši vůli – kořeny po roce 1989 a nyní nám začíná plodit čím dál shnilejší ovoce, bychom měli již konečně vykořenit. Nebo to alespoň přesadit někam, kde to nebude nikomu vadit a nikdo si toho nebude příliš všímat, až to třeba časem samo zetlí.

Nejdeme proti Američanům nebo Eskymákům. Jdeme proti tomu, co vysává i je. Možná snad i proti těm, kteří toto vysávání popírají a jsou za něj ještě rádi.

Nehlásáme třídní boj. Hlásáme třídní klid.

Nepřejeme si být déle rušeni skupinkami chronických propadlíků odevšad, pochybnými malotřídkami, na které je každý učitel krátký, jejichž věční «studenti» ucpávají veškeré chodby, vypouštějí do nich svůj neinteligentní smrad a dobývají se do největší auly, kde vyrušují při práci či studiu 90 % osazenstva ústavu jménem Česká republika.
Který by jinak byl docela váženou a perspektivní institucí, ale za těchto podmínek se začíná podobat už ani ne židovské, nýbrž africké škole.

Všichni do svých tříd! A hlavně – za své!
Bez všeprostupující propagandy, která třída je nejlepší (to víme sami, která je nejhorší!), bez velkorysých dotací odkudsi.

Jedině tak si všichni občané České republiky budou moci konečně svobodně narovnat myšlení, které jim bylo pokřiveno, zkalibrovat si jej výlučně podle sebe a svých zájmů. A časem třeba i páteř.

Ano, tak nějak by klidně mohl znít mobilisační manifest.
Žádný však není třeba – kdo má oči, ten vidí.

MOBILISACE!

Aktualizováno.
Hned v pondělí 24. 11. se k mobilisační výzvě přihlásil okresní výbor KSČM ve Frýdku-Místku, jak uvádí článek na Novinkách.

(Po 13. hodině se mi tu zvláštně zvýšila návštěvnost, pátral jsem tedy po příčině, a také jsem ji hned úspěšně našel – byl jí onen zmíněný článek. Mnoho lidí se po jeho přečtení, jak už to tak chodí, začalo pídit po tom, kdo je zač ten pan Bartoš, tvořící řečené seznamy tzv. pravdoláskařů a Židů, a jak se to vůbec má s tou Národní demokracií, pročež určitá část zvědavců se dostala i na tento web.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ