S Ruskem proti cenzuře

A jak na Youtube obejít vlastizrádnou cenzuru globalistických (ne)ziskáčků, si povíme právě teď. S tímhle podivným trikem Marty Semelové zvládne rozkulačit hlášku «Toto video ve vaší zemi není dostupné» opravdu každý!

Do adresního řádku vašeho prohlížeče napište youtube.ru. Pan Putin to má zkrátka zmáklé. V okně, které na vás vyskočí, teď zvolte jako jazyk ruštinu, náš bratrský jazyk.

A voilá – na Jewtube už vám žádní olezlí Koniášové z (ne)českých neziskovek nebudou totalitně přikazovat a zakazovat a nechávat mizet videa pro nic. Když teď vyhledáte ‘fascistball iv‘, vyjedou vám všechna videa tohoto uživatele, který je v Čechíji zakázán.

Můžete si tak například svobodně poslechnout píseň Hej Slováci, kterou napsal Samuel Tomášik během svého pobytu v Praze v roce 1834, 170 let před vtažením Čechíje do spolku ubožáků, známého jako EU.

Asi nikoho nepřekvapí, že tento článek není k nalezení přes Google. Google i Youtube jsou jedna firma, proto.


1. 5. 2019, 0:21
Zdravíme uživatele O. Sidor,
Vaše video Čtyři páry bílejch koní (1940) bylo nahlášeno komunitou YouTube. Po kontrole jsme omezili zobrazení videa. Vaše video bude nadále k dispozici na YouTube.
Omezení obsahu videa
Jsme nakloněni zásadám svobody projevu, i pokud by tento projev mohl být neoblíbený nebo urážlivý pro některé diváky. YouTube však zakazuje projevy nenávisti nebo obsah, který propaguje nebo podněcuje násilí. V některých případech nahlášená videa přímo neporušují pokyny pro komunitu, ale jejich obsah je potenciálně kontroverzní nebo urážlivý, a proto budou nadále dostupná, ale některé funkce budou deaktivovány.
Vaše video se přehraje až po zobrazení upozornění. Kromě toho byly deaktivovány některé funkce, například komentáře, sdílení, hodnocení a doporučená videa. Video rovněž není možné zpeněžit.
Další informace najdete v našem Centru nápovědy.
Možné reakce
Nejde sice přímo o sankci proti vašemu účtu, ale pokud věříte, že jde o chybu, dejte nám vědět. Pokud se chcete proti rozhodnutí odvolat, vyplňte tento formulář. Odvolání můžete podat také přímo ve Správci videí. Náš tým vaše odvolání důkladně vyhodnotí a brzy vás bude znovu kontaktovat.
S pozdravem
Tým JewTube

1. 5. 2019, 0:23
Obdrželi jsme právní stížnost na vaše video. Provedli jsme kontrolu a zablokovali sledování videa Čtyři páry bílejch koní (1940) na stránkách v těchto zemích:
Austria, Belgium, Bulgaria, Switzerland, Cyprus, Czechia, Germany, Denmark, Estonia, Spain, Finland, France, United Kingdom, French Guiana, Guadeloupe, Greece, Croatia, Hungary, Ireland, Israel, Italy, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Martinique, Malta, New Caledonia, Netherlands, French Polynesia, Poland, Saint Pierre and Miquelon, Portugal, Reunion, Romania, Sweden, Slovenia, Slovakia, French Southern Territories, Wallis and Futuna, Mayotte
Pokud to vyžadují místní zákony, YouTube obsah zablokuje. Prostudujte si článek nápovědy ohledně právních stížností //support.google.com/youtube/answer/3001497?hl=cs.
S pozdravem
Tým JewTube

5. 6. 2019
Video bylo smazáno.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ