S Ruskem proti cenzuře

A jak na Youtube obejít cenzuru ztučnělých vlastizrádců, lačnících po dekonstrukci státu, si povíme právě teď. S touhle kouzelnou fintou Marty Semelové zvládne rozkulačit hlášku «Toto video ve vaší zemi není dostupné» opravdu každý!

Do adresního řádku vašeho prohlížeče napište youtube.ru. Pan Putin to má zkrátka zmáklé. V okně, které na vás vyskočí, teď zvolte jako jazyk ruštinu, náš bratrský jazyk.

A voilá – na Jewtube už vám žádní olezlí Koniášové z (ne)českých neziskovek nebudou totalitně přikazovat a zakazovat a nechávat mizet videa pro nic. Když teď vyhledáte ‘fascistball iv‘, vyjedou vám všechna videa tohoto uživatele, který je v Čechíji zakázán.

Můžete si tak například svobodně poslechnout píseň Hej Slováci, kterou napsal Samuel Tomášik během svého pobytu v Praze v roce 1834, 170 let před vtažením Čechíje do spolku ubožáků, známého jako EU.Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u S Ruskem proti cenzuře

  1. Vojtech Tuka napsal:

    Vy tomu Rusku jednou vyhlásíte válku …

  2. Ondřej Sidor napsal:

    To povídal pan Hitler vám, nebo Machovi?

  3. Vojtech Tuka napsal:

    Šano byl náhodou dobrej kluk, ne jako ten mladý liberál. Měl svou vizi a šel si za ní. Ostatně aj já …

VLOŽIT KOMENTÁŘ