S tím neočkovaným si nic nezačínej. Blíží se očkování proti «duševním poruchám»

Blázen a dítě, Jsem prý blázen jen, S tím bláznem si nic nezačínej.
Jen málokteré písně rezonovaly národem hnidopišských čeledínů, neschopných vidět celek, jako ty, jež skloňují blázny a bláznovství. Vždyť která česká psychotická hysterická matka, léčící své komplexy antidepresivy, neřekla své dceři aspoň třicetkrát za život «Zajdi si k psychiatrovi!» a «Nech se vyšetřit!»? Který otec nesdělil svému synovi, ve volném čase vyrábějícímu značení pro Klub českých turistů, «Ty jsi opravdu nemocný!» nebo «Doktor by ti pomohl!»?

Pro blázna každý blázen. A tak už je téměř jisté, že podzim přinese očkování proti duševním nemocem. Takové očkování je totiž přesně to, co lid žádá. Lid český se dožaduje očkování. Ve volném čase obráží špitály jako nákupní centra. Kdo si stihne šlehnout tři vakcíny za týden, je větší king než ten, kdo dopoledne nakupoval v deseti hypermarketech. Má co vyprávět u nedělního oběda. Je za hrdinu, vnuci mu visí na očích. Koněv by se od něj mohl učit, i s tím kriplem Meresjevem (neočkovaným proti ztrátě končetin!). Vyprávěj nám ještě tu urologii, babi!

Poctivě si to vyběhat, jako pěšák v minovém poli, mezi hroby 30 000 padlých. Mise splněna. Očkování je vlastně taková moderní verze složité tankové bitvy. Šachová partie. Kdo nehraje s námi, hraje proti nám. Kdo se nedá naočkovat proti depresi sezónní a politické – nebo třeba ruské –, proti psychóze indické a depresi delta; proti celému úhlednému balíčku duševních obtíží, před nimiž vás ta skvělá vakcína, kterou už vám píchne i uklízečka v LIDLu, slibuje ochránit, s tím rodina přeruší styky. S jurodivým děsem v očích a sukovicí v ruce ho vyžene do lesa jako starého psa.

Nemáte potvrzení, že jste očkováni proti duševním chorobám, nejlépe na blbuvzdorném mikročipu, z něhož lze vyčíst vaši celkovou anamnézu, diagnózu a medikaci? Kde žijete, vždyť jste sto let za opicemi! I malé děti a starci už mají čip zašitý v dlani! Hostinský by byl blázen, kdyby vás pustil dovnitř. Takovou chybu už neudělá. Před týdnem naléval neočkovaným proti britské psychóze, mutace gamma. Vtrhlo mu do knajpy ozbrojené komando. Teď má problém, blázen. Z policie si nikdo dělat blázny nebude. Svět patří nám, očkovaným. Až nás půjdou miliony, těch pár bláznů necháme v pecích proletět komínem.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ