Vliv snowboardistčina pozadí na návštěvnost webu

Teď už víte, proč autobus drží na sněhu lépe než vaše auto. (foto: facebook E. Samkové)Jako by těch prdelí nebylo dosti –– jak jste si jistě všimli, již včera jsem jednu obzvláště příhodnou přidružil ke článku poté, co mi za Boha nebylo dopřáno najít fotku byť jenom standardně pěkné Řekyně s namalovanou řeckou vlajkou na tváři (evidentní sabotáž Googlu) ––, dnes nám, ó, jaký to den, vysvitla další.

Ve svých webových statistikách jsem postřehl, že čtenáře znenadání začala zajímat snowboardistka Eva Samková. Počty zhlédnutí mého bezvýznamného miničlánku (který ani nebudu linkovat) o ní vylétly několikanásobně vzhůru. Začal jsem tedy přemítat, jaké asi neštěstí postihlo v těchto horkých letních dnech ji či její rodinu, pod jakým číslem už na internetu koluje Evino rozpustilé video, nebo zda třeba jen netrénuje někde v Patagonii. Vysvětlení, proč se internetoví čtenáři najednou po ní začali tak pídit, se objevilo záhy, když jsem si na Googlu vyhledal zmínky o sněhové prknistce za posledních 24 hodin.

Ba ne, žádná tragédie, ani sportovní či castingový úspěch. Kdo by se v tom hicu honil za smrtí či penězi. To radši pojedete k vodě, to dá rozum. A přesně to česká snowboardistka učinila. Samozřejmě – v dnešní online době musíte vždy nabídnout něco navíc, jinak vás zastíní jiní. Eva Samková však zachovala chladnou hlavu, a jak se na zimní královnu sluší, ukázala na dovolené, prostřednictvím Facebooku, širému světu svou od pohledu výtečně izolující prdel. Avšak ukázala ji na srílanské pláži, a tím je to tak neobyčejně skvělé. Nebo že by za vším ohlasem bylo něco jiného? Nu, možné to je; je to věru velkorysá plocha, na níž se rozkládá srílanská demokratická socialistická republika. 65 610 km².

Zdá se vám to málo?

Závěrečnou řečnickou otázkou jsem splnil svou povinnou kvótu vyhrazenou pro krátká zamyšlení; zde tedy nad rozlohou ostrovního státu v Indickém oceánu. Příštími články tak konečně mohou být sáhodlouhé eseje o stavu demokracie a základních charakteristikách nového, lepšího uspořádání ČR, jehož nástup je nevyhnutelný.

Ještě na okraj – před tou Sidorovou národně socialistickou epopejí:
Když učitel v oktávě vyzval k tabuli jistou spolužačku a znamenitou studentku (navždy zdravím L. Cv.), aby provedla výpočet, čímž mužské osazenstvo třídy – ještě i v poslední lavici! – bylo požehnáno podobnými proporcemi, komentoval to spolužák lakonickým, avšak zároveň nezpochybnitelně zasněným, ba snad i soucitným: «To je PRDEL!» (důraz na příslušném slově patřičně proveden). Ne, od určitého poměru stran, tvaru či celkového dojmu, a především je-li samo myšleno upřímně a beze všeho zlého, ba obdivně, což je častý případ, toto slovo zkrátka pozbývá veškeré vulgarity a stává se naopak tím nejněžnějším označením, které může muž odeslat z úst vstříc šťastné majitelce spatřeného úkazu, ať už o to dotyčná stojí, nebo ne (což je častý případ).Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Krása, umění, Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Vliv snowboardistčina pozadí na návštěvnost webu

  1. Anonymní napsal:

    No a co, Eva Samková taky dělá reklamu produktům http://www.bevagus.com sjezdového lyžaře Ondřeje Banka a vypadá ještě líp, supernáročný autore O.S. Na ulici taky pomlouváte ženy, jak kdo vypadá?

    http://www.bevagus.com/images/backgrounds/3.jpg

    http://bevagus.com/images/backgrounds/4.jpg

VLOŽIT KOMENTÁŘ