Sever a jih

Propaganda dříve – a dnes

«České» servery s frikulínsky žvatlavými amerikánskými názvy Refresher a Lifee přinesly v tomto předvolebním čase vtipnou fotokoláž, převzatou z cizáckého webu, který si pro změnu přivlastnil posvátné zvíře Číny (BoredPanda.com).

Jakýsi Litevec (vždycky je to buď Litevec nebo Izraelec, anglosaské «zprávy» pro středoevropský region holt mají jednotný mustr), jehož děda asi za dob SSSR dělal podobné plakáty, smontoval «protikladné» tváře korejského severu a jihu.

Je zajímavé, jak se propaganda posunula od blbého (ale ještě celkem pochopitelného) důrazu na ekonomiku k důrazu na sexualitu a brzkou smrt.

Vždyť co jiného ty jihokorejské školačky, navlečené v pestrobarevných jedovatých hadřících, po maturitě čeká, než znásilnění nějakým bezdomovcem a otrava ftaláty…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Sever a jih

 1. Všecko navopak napsal:

  Autogenocida skrz pseudo-invidualitu, vycházejíc s nadějného internetu, který mohl sloužit k tak velikému pokroku. Vynález zkázy, další rána po všech kostelech, televizích. Nevolníci pod jhem monarchie měli stále více prostoru na rozvoj osobnosti, než tihle „demokraté“. Nezapomeňte, že to (může) potká i vaše děti. Po náboženství smrti je tu celá kultúra, která už ovládá celý svět. Křesťané byli žabaři.

 2. Mican napsal:

  Koukám jako blázen, ze mi tenhle ten web cela léta unikal. Díky za možnost se zhluboka a svobodně nadechnout nad pismenky, která i mě něco říkají.

 3. r.m. napsal:

  Vnašem Jihoseveru se máme daleko líp. Někdy se z novin dozvíme i pravdu:
  Neuvěřitelné: Veřejnoprávní rozhlas normalizuje rasistického maniaka
  https://blisty.cz/art/88037.html
  Čulík se diví, že je židovský nácek z komunistický rodiny oslavován veřejnoprávním médiem. Dělá jako by nevěděl, že se stalo v pořadu redaktorky B. Tachecí vyškolené v Izraeli. Naučila se tam nosit neprůstřelnou vestu, koukat na mrtvoly bez nevolnosti a samozřejmě střílet.

VLOŽIT KOMENTÁŘ