Seznam vlastizrádných webů

Odevšad na nás prý útočí «ruská propaganda» a neznalý plebs s mozkovnicí vypláchnutou čtvrtstoletím demokracie na to může zle doplatit. Myslí si to alespoň weby propagující všechny formy deviací a podřízenosti Spojeným státům. Které to jsou?

Prosím, berte v potaz, že tento článek je z r. 2016. Od těch dob mnoho zmíněných subjektů zaniklo (příp. dostalo rozum) a mnoho dalších rozvratných serverů se vyrojilo. Patří sem zejména ty publikující balast vydávaný za «příběhy konkrétních lidí» s věkem v závorce. Je jich už tolik, že je ani nezmiňujeme.


amnesty.cz Americké vtěrky. Multikulťáctví, protiruská propaganda
auto.cz Vlezlá URL adresa se vlísává mužům. Stránka obsahuje odkazy na «zpravodajství» v podání Blesku a Reflexu. Z toho vyplývá, že auto.cz pravděpodobně patří do skupiny Ringier.
az247.cz
Doména parodující zpravodajský web ac24.cz. Sluníčkářské bláboly a rádoby satira
Blesk.cz Bulvár. Mentální potrava pro české otroky. Odkazuje na protiruský server Živě.cz
blisty.cz Jan Čulík snědl Šalamounovo hovno a jako dezert si dal sebenenávist a štvaní proti Čechům. Český národ líčen jako xenofobní póvl. Oslava multikulťácké internacionály. Bezvýznamné sluníčkové neudálosti ze zahraničí. Financování z tisíce nevládních kloak je průhledně maskováno pravidelnou žebrotou o finanční podporu.
clovekvtisni.cz Člověk v plísni. Nic méně trapného k tomu psát nemusíme.
cssd.cz Multikulti, adoranti Izraele, oikofobici
czech.shafaqna.com Nechutná americká propaganda zacílená na muslimy. Kdo tento generátor muslimského terorismu sponzoruje, CIA? Přetiskuje zprávy Reflexu.
datovazurnalistika.cz Web založený na módním americkém trendu «datové žurnalistiky», tj. psaní článků o ničem na základě pochybného «analyzování» různých dat. Ostouzení Ruska v rádoby vědeckém hávu.
dennikn.sk Rádoby nezávislý deník placený americkými vtěrkami. Protiruská propaganda, adorace Izraele. Ne náhodou má ve znaku N stylizované jako symbol izraelského šekelu (₪).
dvtv.cz [DV]a [T]ragičtí [V]ševědové kibicují nad českým státem. Rádoby nezávislá žurnalistika v žoldu vládních i nevládních multikultistů. Občas kvalitní přímé přenosy.
e15.cz Člen skupiny Ringier, která vlastní i Blesk a Reflex. Kdákavé dojmologie vycucané z Googlu o tom, co se má stát v českém byznysu, často v duchu «přání otcem myšlenky». V politických komentářích převažuje odpor k Rusku, vzhledem k tomu, že redakce je spolek mlamojů, kterým teče Coca Cola po bradě.
europarl.europa.eu Nechme nikým nevolené multikultí samozvance, aby se představili: «Evropský parlament je jediným přímo voleným orgánem Evropské unie. Zasedá v něm 751 poslanců, kteří zastupují vás, občany.» Dobrá, to stačí.
evropske-hodnoty.blog.ihned.cz To samé co evropskehodnoty.cz
evropskehodnoty.cz Nechme patetické buzíky okolo pornoherce Jakuba Jandy, aby se představili. «Think-tank Evropské hodnoty je nevládní odborná instituce bráníci liberální demokracii.» Dobrá, to stačí.
G.cz Doména parazitující na překlepech při zadávání adresy vyhledávače Google. Sluníčkářské bláboly a rádoby satira
hlidacipes.cz Žvásty o ničem založené na smyšlenkách předžvýkaných americkými organizacemi bojujícími za «demokracii» a zkázu světa. Nic než póvl.
HNonline.sk a komentare.HNonline.sk Hnačka online. Protiruská propaganda, multikulti.
icej.cz Multikulti, adoranti Izraele
iDnes.cz V podstatě reklamní plocha mediálních projektů a firem vlastněných Andrejem Babišem (Plejtvák, bulvár Extra.cz, rádio Impuls, Krahulík, Penam). Po stránce jsou rozlezlé zcela stupidní reklamy cílící na uživatele s IQ pod 80, a ještě je to Agrofertu málo a otravuje vás vyskakovacím oknem, abyste si povolili zobrazování další reklamy. Zpravodajství za žádných okolností nezmiňuje ANO a jeho koaliční partnery, a to pro jistotu ani v pozitivním smyslu. Méně loajální vládní (např. ČSSD) a opoziční strany a jejich představitelé jsou káráni různými bezvýznamnými pseudoaférami, hlavně před volbami.
ihned.cz Protiruská propaganda
informNapalm.org/cz Americká propaganda non plus ultra, protiruská propaganda. Cynický název.
jsns.cz Protitruská propaganda. Úchylný manuál pro zdravomyslící učitele
kdu-csl.cz ŽDU-ČSL. Multikulti, oikofobie, adorace Izraele na druhou.
Lidovky.cz Sex, Izrael, ďábel Rusko. Sex, Izrael, ďábel Rusko. Sex, Izrael, ďábel Rusko. Jediný 100% košer deník v ČR.
maca.blog.idnes.cz Hlas Ameriky šířený prostřednictvím otravného spammera
maminka.cz Vlezlá URL adresa se vlísává ženám. Na stránce jsou pochybné ankety, např. Mají mít homosexuální páry možnost adoptovat dítě?, sloužící někomu jako průzkum veřejného mínění. Úplně dole jsou odkazy na «zpravodajství» v podání Blesku a Reflexu. Z toho vyplývá, že maminka.cz pravděpodobně patří do skupiny Ringier.
manipulatori.cz/category/politika Bod za objektivní název
nazory.aktualne.cz To samé co zpravy.aktualne.cz
neoVlivni.cz Jak přihlouplý je název, tak tupý je i obsah. Rádoby investigativní žurnalistika, většinou žvásty o ničem. Satan Rusko.
obcasnik.eu Semeniště multikultů, adorantů Izraele, odpůrců Ruska a vystoupení z EU
ods.cz Multikulti, adoranti Izraele, protiruská propaganda
pluska.sk Multikulti, protiruská propaganda
Reflex.cz Pravdoláskaři za Izrael. Odkladiště vysloužilých pisálků z MF Dnes, rejdiště J. X. «Smažky» Doležala. Kdo je to nesluníčkový sluníčkář? Čtenář Reflexu. Čekejte tedy jenom to nejhorší – fejsbukové islamobijectví židovského šéfredaktora a kopání na všechny strany: do Ruska, českého prezidenta, odpůrců Evropské unie, kritiků izraelské politiky, …
rferl.org Štvavá vysílačka. Americká propaganda non plus ultra, protiruská propaganda.
rozhlas.cz Semeniště multikultů, adorantů Izraele, odpůrců ruska a vystoupení z EU. Symp(tom)atické je, že do domény si nedali «Český».
shekel.cz Nechme židovské buzíky, aby se představili: «Multikulturní košer magazín». Dobrá, to stačí. Ne náhodou zde začínal Martin Konvička.
simindr.cz Protiruská propaganda, eurohujerství. Web «grafomana, kavárenského povaleče a twittermaniaka» Jána Simkaniče. Asi nějaká psychoterapie, takhle vyjmenovat svoje vady…
super.cz Stoka. Mentální potrava pro české otroky. Propagace všeho nízkého, zvráceného, zrůdného, škodlivého a amerického. Divíme se redakci Seznam.cz, která tento odpad zveřejňuje, že ji ještě nevypálili.
svobodneforum.cz Parazituje na webu svobodnenoviny.eu, neplést. Rejdiště Pavla Šafra. multikulťáci ze svobodných novin «brání Českou společnost proti manipulaci, oligarchii a autoritářství» a žebrají o finanční podporu. Děkujeme pěkně.
tn.nova.cz Debilizace národa, jak ji započal Vova Eisenkraft
top09.cz Multikulťáci, oikofobici, adoranti Izraele na třetí, protiruská propaganda, Jediná 100% košer strana v české vládě.
u-e-p.eu Zvrácená ukrajinsko-evropská perspektiva
xman.cz Spíš US-man. Úchylnost nikdy nebyla dostupnější.
zitbrno.cz/     Žid Brno a jeho bratr Sokol (ne TEN Sokol). Divíme se Michalu Haškovi, že toto brněnské pseudovládí trpí.
zive.cz Protiruská propaganda
zpravy.aktualne.cz Protiruská propaganda

www.hatefree.cz/
protinenavisti.cz/
www.stopnenavisti.cz/
Smečka stránek vychovávající mládež v tupé, na drogách závislé blbečky.

Pejzbuk:
facebook.com/HateFreeCulture/
facebook.com/protinenavisti
facebook.com/ZitBrno/
facebook.com/Proruské-srajdy-845701412211673/
facebook.com/ovcacekperli/
facebook.com/Hlody-českých-rasistů-a-xenofobů-836330889743131/
facebook.com/SlobodnyVysieracSK/ protiruská propaganda pro pubertály
facebook.com/FreeCzechMedia/ výhonek svobodneforum.cz
facebook.com/ruseksual/

Pro všechny tyto fejsbukové výhonky je typická nenávist k Rusku zabalená do hávu přitroublého zeměšňování největší země světa, a adorace či přinejmenším zavilé nezmiňování USA (granty?). Také zaměňování příčiny a důsledku. Např. Hate Free tvrdí, že islamofobií podporujete ISIS. Nejspíš ještě mohutněji, než ISIS podporují Spojené státy.

Twitter:
Bosobotka doporučilo ministrům, aby používali americkou sociální síť Twitter podporující terorismus alespoň 2× denně. Proto zde žádné twitterové účty neuvádíme.

Sbírka není zdaleka kompletní a čeká na doplnění.

aegeevicka.blogspot.com/



Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

11 komentářů u Seznam vlastizrádných webů

 1. Balšínek napsal:

  echo24 – židonázorový denník

 2. Ondřej Sidor napsal:

  Díky. U tohoto plátku jsem měl poznamenaný otazník.

 3. Erich Potočný-Zelewský napsal:

  Dobrý den,

  úsměvný je blog Evropských hodnot na ihned.cz – dva „super“ servery se zkombinovaly, aby čtenář získal to nejlepší.

 4. wynston napsal:

  tak to je teda poriadny bordel. no hlavne že máte na všetko ten správny „názor“

 5. Cobolo to bolo napsal:

  Kdopak za to muze ??
  No preci lina kuze ..

 6. indigo napsal:

  A co Respekt – havlobolševická žumpa?

 7. Cobolo to bolo napsal:

  Nesahej mi na Havlicka ,jsem na to citlivy nekdy se i vzepre

 8. Ondrej Zeman napsal:

  Postradam v seznamu jeste aeronet a Sputnik. Hlasna trouba ruské státní propagandy specializující se na některé z nás , kteří jsou nepoučitelní a naivní. Zároveň tihle dva weby rozšiřují do světa pravdu podlozenou na upravených obrázcích z amerického google maps. Místo aby se snažili použit svůj národní produkt!

 9. Molotov napsal:

  aspeninstitute.cz, ceskapozice.zidovky.cz, demagog.cz, eXtra.cz, halik.cz, institut2080.cz, neviditelnypes.zidovky.cz, obcinst.cz, pehe.cz, rekonstrukcestatu.cz, respekt.cz, tomaSSedlacek.cz, transparency.cz, Slobodný Vysierač…

 10. koktejl napsal:

  forum24.cz, respekt.cz atd.

 11. Josef Tupý napsal:

  Čest práci! Ještě by jste tam měli doplnit server ac24.cz. To je naopak proruská propaganda, která sice naše ruské soudruhy podporuje, ale také bohužel šíří lži, a kvůli tomu ty americký „kapitalisti“ nechápou naší ideologii. Smrt USA a všem proti-Marxistickým prasatům!

VLOŽIT KOMENTÁŘ