Seznam za milion. Bartošových 300 Židů trnem v oku

«Šťastný kupec»Včera po 18h dosáhla návštěvnost těchto stránek skokově až 6× vyšších hodnot. Návštěvníci bažili po slavných židovských osobnostech, takže mi hned bylo jasné, že tuto vlnu musel způsobit A. B. Bartoš se svým provokativním (tedy alespoň pro ty, které to provokuje) vzorníkem 300 více či méně známých osobností (viz ZDE), jež lze považovat za Židy (což už jsou tedy skoro všichni, když podle slov nového rabína Davida Petera je Židů v ČR kolem 400), přesněji nějaká zpráva, která zájem o proslulý Bartošův seznam vybudila.

Hned se mi podařilo zprávu dohledat. Má ji na svědomí časopis Týden, který již před čtyřmi měsíci vydoloval Bartošův seznam z hlubin internetu a naservíroval ho vší veřejnosti. Co je zajímavé, konaly se tehdy zrovna eurovolby a článek v Týdnu evidentně přispěl k rozšíření povědomí o aktivitách ABB, kandidujícího za stranu Národní demokracie do europarlamentu. Nyní se, za necelý měsíc, konají opět volby komunální a senátní – do obou vstupuje Národní demokracie znovu v plné síle –, a opět tu máme článek v Týdnu. Z něhož se dozvídáme, že Bartošův soupis se nelíbí ÚOOÚ ani MVČR, ve vzduchu létá milionová pokuta…

Článek je upoutávkou na tištěný text o Bartošově seznamu, který měl vyjít v Týdnu v pondělí 15. 9. a který jsem dosud nečetl, a tak nevím, zda se v něm zase vrtí Klausem, který se od činů svého téměř bratra Bartoše (alespoň podle představ novinářů) zase bude muset útrpně distancovat, ani jaké další zásadní informace obsahuje. (Dnešní, už docela obvyklý průběh návštěvnosti však nepřímo napovídá, že o žádné terno nepůjde.)

Co se mne týče, Bartošův seznam považuji za zcela neproblematický, a to hned z několika důvodů.

 • 1. Aspekt, který nazývám «neprotnutelnost rovin». Roviny lidí, kteří s Bartošovým seznamem nesouhlasí, a těch, kterým je lhostejný nebo ho považují za docela geniální (neboť v určitých ohledech «nastavuje zrcadlo» dnešní podivné Židů-se-střežící společnosti, která chřestí cenzurou a represí kdykoli, kdy člověk, který židovské téma zmíní, sám není jedním ze 400 Židů), se nikdy nemohou protnout. Jste-li Žid a uráží Vás Bartošův seznam, je (ve Vás) něco špatně. Bartošův Seznam Židů předně není míněn jako urážka, jak je ostatně patrno z jeho názvu: Dvorana židovské slávy. Pak také z toho, že seznam se zdržuje jakéhokoli komentáře k uvedeným osobám; jednotlivé strohé medailonky pouze konstatují známá fakta, zkopírovaná často z Wikipedie. (Ovšem A. Bartoš myslí i na ty, kterým by právě toto zdržení se komentáře mohlo vadit [například na pošuky, soudící – a neodsoudící – vydavatelství Guidemedia]: v sekci «Můj vztah k Židům» autor všeobecně uvádí, že vztahy s Židy má zcela korektní, tedy žádný antisemitismus.) Osobně Bartošův seznam – a se mnou jistě početná skupina lidí – považuji za experimentální soupis, velmi neuhlazený a různorodý, který se nijak nevymyká standardním demokratickým zvyklostem svobody projevu (a to tak, že k němu vůbec nechci tyto zvyklosti ani vztahovat), jehož malichernost, neurážlivost a vůbec neškodnost není radno popírat. Člověk, kterého Bartošův seznam uráží (ač přitom vlastnostmi objektivně vedoucími k uražení neoplývá, jak bylo zmíněno výše), nemůže nikdy pochopit můj koncept «neprotnutelnosti rovin», podobně jako já nechápu, proč se takový člověk s Bartošovým seznamem, který se mu s jakoukoli nenávistí vyhýbá, snaží čelně srazit a «dokázat» (si) tím, že jde o nenávistný seznam.
 • 2. Pokud by byl seznam nadepsán «Dvorana eskymácké slávy», neštěknul by po něm pes. Urazilo by snad někoho, kdyby se jeho jméno ocitlo v seznamu Eskymáků? Není to antieskimismus?
 • 3. «Chceme-li věřit, věřme,» řekl Petr Hájek. Chtějme věřit, že různé anti-antisemitské organizace, vydávající pozoruhodné výroční zprávy, chtějí v ČR vyhubit antisemitismus. Bartošův počin drze odhaluje, že tomu tak není. Cožpak stačí, pokud se naprosto neutrální seznam lidí (navíc velmi různorodý, jak již bylo zmíněno), nadepíše slovem Žid, aby se z něj stal antisemitský seznam? Spíše bychom řekli, že slovo Žid je bytostným opakem antisemitismu, tedy takový seznam potom může být jakýkoli, jenom ne antisemitský. Cožpak stačí, aby byl neutrální seznam zveřejněn na místě se špatnou pověstí, aby mohl být považován za antisemitský? Stará moudrost praví: Ne podle slov, nýbrž podle činů poznáte je (ano, třeba i Židy). Měli bychom se zde tedy spoléhat na jakousi pověst, což nejsou ani ta slova? Tak nevím, bojuje se proti antisemitským projevům, nebo proti antisemitským pocitům?
 • 4. Důsledné separování českého a židovského není antisemitismem. Zatímco současný mediální mainstream se snaží většinu české společnosti paušálně nabourat k tomu, aby velmi soucítila se vším židovským (což může v mnohých případech vést ke zmatenosti a osobnímu ne-štěstí), vlastenci naopak apelují, aby Češi byli především Čechy. A teprve pokud toho, v jednotlivých případech, nejsou schopni, aby byli čímkoli (tedy klidně Židy), ale v takovém případě co nejdál od Čechů. Jsem přesvědčen, že v dnešní neklidné době může být ku prospěchu obou stran, Čechů i Židů, pouze druhý jmenovaný přístup. Který je dnes patrný v mnoha projevech a prezentacích vlastenecké obce. Co víc, tyto prezentace kladou důraz na inteligenci čtenáře, na jeho svobodnou vůli rozhodnout se. A. Bartoš nikomu neukazuje, kdo je Žid. Eklektické zkazky a seznamy z jeho pera slouží výhradně k tomu, aby čtenáři mezi řádky vyjevily, že nebýt Židem není žádná ostuda, respektive, že ani být jím není ostuda, přičemž ale zároveň je čtenáři jasné, o kterou ostudu jde A. Bartošovi více. Česká společnost je dnes požidovštělá, není tedy divu, že čteme o jejích projevech. Až bude počeštělá, Tomáš Halík bude moci sepsat seznam 300 Čechů (jiných, než zítra sesmolí Doležal v Reflexu).
 • 5. Boj o svobodu projevu aktivizuje různé Koniáše, aby se v něm přičinili. Zdá se mi, že to někdy není nutné. V Maďarsku mají seznamy Židů i s podobenkami, plejáda osob evidentně židovského původu je se zarážející pečlivostí vedena v patrnosti na stránkách White-Media, umístěných v Americe, kde neporušují žádný zákon (a proto na ně snad nebudu ani odkazovat, vygooglujte si je sami). V Americe je vůbec legrace, kolem stránek (jinak dosti podivných) 4chan se utvořila skupinka /pol/, která předělává obrázky levicově-liberálního karikaturisty Bena Garrisona na díla nejhrubšího antisemitismu, čímž – mimo jiné – poukazuje na licoměrnost bojovníka za svobodu projevu Garrisona. Pokud bych měl tyto webové počiny nazřít koniášskými brýlemi bojovníků za svobodu projevu odtud potud, viděl bych je jako daleko urážlivější než cokoli z českých luhů a hájů na podobné téma. Protože takové brýle nemám, veškeré zmíněné projevy nenávisti rasové i jiné mne nechávají zcela chladným, ba leckdy se i při prohlížení takto temných webových zákoutí dovedu hřejivě zasmát. Ovšem nikdy ne tak vřele jako například po zjištění, že v OHPI (Online Hate Prevention Institute) sepsali 30-stránkové pojednání o jediném antisemitském obrázku «šťastného kupce», který koluje po internetu už asi deset let.
 • 6. A tak dále, a tak dále. Prakticky veškeré dnešní projevy tak řečeného antisemitismu (mimo těch s újmou na zdraví či životech) lze, domnívám se, považovat za zcela legitimní a nikterak škodlivé – protože přirozené [(c)ABB] – projevy zdravě se rozvíjející, vyvážené společnosti; za jakýsi protikmit vahadla, tu ladný, tu kostrbatější, který je hoden extenzivního postihu pouze v takové společnosti, která chce – svými zásahy – antisemitismus uměle pěstovat a přiživovat. Od nejútlejšího věku vnímá člověk u jiných lidí nejnepatrnější odchylky oproti sobě – svému vzhledu či názorům. Jen o něco později hledá jejich společného jmenovatele, a, dříve než si opíše Voltairův citát «Chceš-li zjistit, kdo ti vládne, zjisti, koho ti není dovoleno kritizovat», ho také možná nalezne. Celý svůj život pak prožije věren krédu My vs. Oni, Sparta vs. Slavie, přičemž toto vymezování se proti «těm druhým» má také charakter vcelku přátelského fotbalového zápasu a pouze v nemnohých případech v historii končilo takovou ofenzivou, o které se vypráví i po 70 letech.
 • 7. Nikomu ze seznamem případně dotčených není bráněno založit na internetu seznam «Dvorana české slávy», do něhož zanese své jméno, o němž má závažný důvod domnívat se, že je na Bartošově konkurenčním seznamu uvedeno neprávem, což doloží např. výčtem skutků učiněných pro dobro českého národa. Takový počin již z principu nemůže být brán o nic nevážněji než Bartošovo dílo, a je pak tedy na dobré vůli každého člověka, zda dotyčného uzná za Čecha, když ten si mocí mermo zřejmě nepřeje nic jiného.

Aktualizováno.
Text doplněn, uhlazen a vyhlazen (k 19. 9. 2014 / 03:00). Teď je to teprve ono.

Aktualizováno.
«Hlavní je obviňovat – nechť se ospravedlňují. Ten, kdo se ospravedlňuje, je už z poloviny vinen.»
Mašinérií kradmo viněný (ba možná již obviněný) ABB tedy podává tiskovou zprávu k tzv. «seznamu Židů» – viz ZDE.

Aktualizováno.
Zpětný odkaz: nwoo.org

Aktualizováno.
Vítáme návštěvníka z ÚOOÚ.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(17 hlasů, průměr: 4,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

14 komentářů u Seznam za milion. Bartošových 300 Židů trnem v oku

 1. Anonymní napsal:

  Vzdyt vy jste velice prozidovsti. A co Gaza? To vam nevadi? Zidi jsou zlo na zemi.

 2. Anonymní napsal:

  Vas casopis je trapny, kdyz clovek nemuze rici PRAVDIVY NAZOR. At zije antisemitismus! Nazdar!

 3. ja napsal:

  sioniste,buzeranti atd je uplne stejna pakaz ktera po svete rozbiji tradicni hodnoty…a nejhorsi kombinace je sionistickej buzerant nebo pedofil to jsou pak lide kteri nam vladnou a musime na ne otrocit.

 4. Gay napsal:

  Když vidím tyto seznamy, běhá mi mráz po zádech, jelikož za vším vždy ti nejjednodušší hledají nepřítele a když už tam nic není, stvoří si jej a výslednou nenávist už jen přiživují. V čem spatřujete třeba rozbíjení tradičních hodnot homosexuály????????????????? Chodím do práce, můj přítel také dře od nevidím, do nevidim, nemáme vůbec žádné úlevy a vše platíme státu ve 100%. Máme nádherný dům s nádhernou zahradou, který jsem 15let splácel a mohu vám všem říct, že se vždy našel nějaký omezenec, který mě mou snahu chtěl zničit, takže jsme občas přišli na domu o okna, jindy zas o výlohy u mého obchodu. Dnes už obchod díky podobným šmejdům nemám, likvidovali mne tak dlouho, dokud jsem finančně nepodlehl a dnes mám práci, kde mi šéf xkrát dal na jevo, že nesnáší buzeranty, zrovna se snažím o jinou práci, tak co nám probůh může někdo ještě závidět a svalovat na nás své mindráky?! Jsme členové společnosti jako každý jiný, stát na nás rozhodně neprodělá ani finančně, každému vždy pomůžeme, o povodních jsme byli první dobrovolníci a jelikož jsme byli už tehdy zaměstnáni, museli jsme si vzít neplacené volno, takže jsme oba přišli o 2 měsíční platy jen aby jsme pomohli. Neviděl jsem nikoho, kdo by podobnou věc udělal, nikdo by si neodepřel plat, když hradí inkaso za bydlení atd ale stejně jsme neustále terčem nějakých spiknutí. Věřte mi, není nám co závidět, žijeme prakticky na okraji společnosti a musíme si nechat líbit kdejaké příkoří, takže nehledejte už konečně nepřátele mezi homosexuály nebo i židy, celá tahle společnost míří závratnou rychlostí do kytek a není to námi ale prachobyčejnou morálkou a neúctou ke stáří. Však se podívejte, co se kolem děje a jak se jeden druhého snaží odrbat, tam hledejte problém! Nikomu se nechce makat a tak míří s velkou slávou na školu a ze školy se narve jako parazit mezi výrobní sektor a koncového spotřebitele, vše je pak logicky dražší a stále se bude zdražovat nebo šidit, jinak to ani nemůže být při současném nastavení systému. Ze škol chodí stále více bezmozků, kteří ani neumí myslet, jelikož je to nikdo nenaučil. Navíc má každý druhý deprese a tak to řeší antidepresivy a ty mají jeden hlavní negativní jev….absolutní ztráta empatií, jste jim prostě ukradení. Tam hledejte problém!

 5. 4444 napsal:

  jomusite si dávat bacha na tyžidy voni chytaji křestany a z jejich krve pečou macesi a taki mi vyskakujou v noci ze zdi a tancujou popo koji a říkají scipneš a chtěli mě obřezat ale jásem sejich nebál polil sem svědcenou vodou tyžidy a seznich zakouřilo a ostal ve vílevce mastny olejovy flek stěchžiduch a kočka to olízla ascipla taksi dejte všichni pozor na tyžidy!!! Kurvi!!!

 6. ZIDOVSTVI je socialne-politicko-ekonomicky organismus, parasitni spolecenska strategie nadnarodniho charakteru, jez svou pritomnosti, ci jen pouhym vlivem, je zhoubna vsem narodum a spolecenstvim mezi nimiz se vyskytuje, a nebo je jakkoliv ovlivnuje.
  JUDAISMUS je okultni, amoralni, sovinisticka a vuci druhym tyranska ideologie maskovana rouskou “nabozenstvi”, jejiz skutecny program, tj. sluzba Luciferu, je vytycen babylonskym Talmudem.
  TALMUD je nezbytnym predpokladem vzniku a az dodnes pretrvani jak zidovstvi, tak i jeho exekutoru, tj. zidu, spravne receno judaistu.
  RABINI jsou ideologickymi udrzbari judaismu, politruky samotneho Lucifera.
  Jsou z generace na generaci zodpovedni za plneni osnov Talmudu exekutory zidovstvi, tj. zidy a vybranymi gojimskymi prostituty, poskoky a zradci.
  SIONISMUS je militantni produkt zidovstvi; Komunismus je jeho ateisticka verze.
  Jak sionismus, komunismus, tak i prapodivny mix obou, dnes znamy coby Globalni NWO (Nove Usporadani Sveta), mely a stale maji – stejny cil:
  Zlikvidovat viru v Krista, zotrocit, ponicit, a nakonec pro sebe samou prohlasene za “vyvolene” (tj. pouze pro judaisty) si privlastnit (tj. “znarodnit ” pro Lucifera) kdysi tradicni Svet se vsemi puvodnimi rozdily.
  ============================================

  Jak jeden – a to navzdory vnucovane popularni zionisticke propagande globalniho Noveho Usporadani Sveta (NOW), – muze ve vyse uvedenych definicich zaregistrovat, tak ani jeden ze ctyr terminu nema nic spolecneho s:
  a) rasou
  b) kmenovou prislusnosti
  c) narodnosti
  d) etnicitou
  e) kulturou
  f) nabozenstvim.

  To ze asiaticti Chazari (dnes tvorici +90% svetoveho zidovstva) byli nekdy v 8. stoleti n.l., od te doby pak postupne promichavani s odpadliky (tj. dobrovolne) ci nestastniky (tj. nasilim) nejruznejsich hostitelskych krestanskych evropskych narodu (proto casto jiz od prvniho pohledu takovi byli a jsou odlisni od clenu techto hostitelskych narodu) zjudaizovani nenavistnym babylonskym Talmudem – to z nich zadnou “rasu”, “etnikum”, “kmen”, ci “narod” nedela.
  A predevsim to z nich nedela neco “vyvoleneho”, “nadrazeneho”; tj. kardinalni lez primo od otce vsech lzi, tj. od dabla, jimiz zide ospravedlnuji sve zrudne zlociny pachane na neclenech sve okultni spolecenske strategie supremacismu.
  Moderni zide (spravne JUDAISTE) nejsou zadnymi Semity, a absolutne nejsou primymi potomky 12 kmenu biblickych Israelitu Stareho Zakona.
  Naproti tomu, Israelite Stareho Zakona (vcetne Jezise Krista, apostolu, Pavla, etc. z Noveho Zakona) nebyli zadnou asiaticko-turkickouu smesi, nebyli to zadni internacionalnimi misenci, nybrz to byli Semite, primi potomci linie Adam-Abraham-Izak-Jakob. A namisto toho aby nasledovali ustne predavane soubory lzi dabla (tzv. „Tradice Starsich“, jak to oznacil Jezis Kristus – viz Matyas 15:2,3,6 a Mark 7:3,5,8,9,13), kolem 500 n.l sepsane v Talmud, tak nasledovali a respektovali puvodni psane zakony Mojzise, prikazani Boha.
  Ke vsemu to nebyli zadni sovinisticti a supremacisticti Sioniste, a jejich materskymi jazyky nebyla zadna nemecko-slovanska slatanina zvana jidiš, ale byly to semiticke jazyky hebrejstina a aramejstina.
  A prave tyto klasicke semiticke Israelity (tj. Jezise, Pavla, apostoly, a Israelity z kmenu Judah a Benjamin dosud zijici v Judsku kteri prijali Krista za Mesiase, a potom byli neisraelitickymi Judeanci/Zidy predevsim Babylonskeho a Edomitickeho puvodu masakrovani ci vyhnani z Judska ven), moderni zide, – at ti jiz jsou dnes jakehokoliv puvodu, nenavidi s nejvetsi intensitou az dodnes nejvice. A nici jejich odkaza, nici viru v Krista, a nici nositele krestanstvi s nejvetsi vervou,

  Tak kdo jsou to pak ti skutecni anti-Semite ??
  Jan, 8. kapitola (slova Jezise Krista):
  41. Vy činíte skutky otce svého. I řekli jemu: Myť z smilstva nejsme zplozeni, jednohoť Otce máme, Boha.
  42. Tedy řekl jim Ježíš: Byť Bůh Otec váš byl, milovali byste mne. Nebo já jsem z Boha pošel, a přišel jsem; aniž jsem sám od sebe přišel, ale on mne poslal.
  43. Proč mluvení mého nechápáte? Proto že slyšeti nemůžete řeči mé.
  44. Vy z otce ďábla jste, a žádosti otce svého chcete činiti. On byl vražedlník od počátku, a v pravdě nestál; nebo pravdy v něm není. Když mluví lež, z svého vlastního mluví; nebo lhář jest a otec lži.

  1. Tessalonicenským, 2. kapitola (slova Sv. Pavla):
  14. Vy zajisté, bratří, následovníci učiněni jste církví Božích, kteréž jsou v Judsku v Kristu Ježíši; nebo jste takovéž věci i vy trpěli od svych vlastních, jako i oni od Židů.
  15. Kteříž i Pána Ježíše zabili, i své vlastní proroky, a nás vyhnali, a Bohu se nelíbí, a všechněm lidem jsou odporní,
  16. Nedopouštějíce nám mluviti k narodům, aby spaseni byli, aby tak vždy doplňovali hříchy své. Nebo vylit jest na ně hněv konečný.

  Zjevení, 2. kapitola (slova Jezise Krista):
  9.Vím o skutcích tvých, i o soužení, a chudobě, (ale bohatý jsi), i o rouhání těch, kteříž se praví býti Židé, a nejsou, ale zběř satanova.

  Zjevení, 3. kapitola (slova Jezise Krista):
  Aj, dávámť z zběři satanovy ty, kteříž se praví býti Židé, a nejsou, ale klamají. Aj, způsobím to, žeť přijdou a budou se klaněti před nohama tvýma, a poznajíť, že jsem já tě miloval.

 7. JazzBoo napsal:

  S těmi Eskymáky si dovolím oponovat.
  Lidem opravdu hodně hrabe. Antieskimismus se tady začíná nebezpečně zabydlovat. Posledně po mě vyjeli dalekovýchodní orientanti kvůli citaci Lece s Eskymákama:(

 8. Aron napsal:

  Masters leží – stručná historie Židů

  Příroda ve své nekonečné moudrosti přikládá velký význam pro přežití druhu. V jejich velké rozmanitosti přírody dal život pro všechny druhy tvorů: ryb a ptáků, savců a zeleniny, hmyzu a bakterií. Některé druhy, jako například kardinálů, jsou krásné. Jiní mají, například. Ještěři nejsou. Někteří tvorové jsou masožravé, další býložravci. Někteří savci, například. Krávy se pasou na loukách. Jiní, například. Coyotes, vlci nebo tygři jsou dravci. Některé druhy, například. Cockroaches a komárů, jsou paraziti. Každá bytost má své vlastní způsoby, jak přežití a zachování jejich druhu. Každý bude žít a zachovat jejich druh je neuvěřitelně silný. Kdyby to tak nebylo, všechny bytosti brzy zanikne.

  Z lidského druhu, jeden závod vyniká od ostatních, pokud jde o intenzitu a nadšení, s nímž bojuje o přežití. Toto se odkazuje na židovské rasy. Jako jeden závod mohl přežít a zůstat neporušený pro 5000. letech nepřetržitého problémů? Je pozoruhodné věc.

  Zatímco některé z starověkých národů, například. Babyloňané, Římané, Féničané a Egypťané dávno mrtvý rasový smrt, Židé přežili. Navíc, oni zotročili všechny ostatní závody, i když jsou jen malá část obyvatel Země.

  Zatímco velký bílý závod byl stavitel, průzkumníka a tvůrce civilizací a národů, Žid nebyl žádný z nich. Naopak, byl popřením rysů šlechtického bílého muže. Ve své historii trvající více než 5 tisíc. let, během nichž si zachovala svůj rasový homogenitu, Žid byl parazit na národy, mezi nimiž žil. Nikdy byl tvůrce, stavitel, nebo něco nevyráběly, na rozdíl od bílé rasy. Židé byli vždy ničitelé civilizace národů lupiči a vrahy, kteří prováděli genocidu z nejranějších fázích jeho historie. Chcete-li se o tom přesvědčili, stačí si přečíst svůj Starý zákon – tam jsou popisy vražd a rabování provedeny na dalších kmenů.

  Vskutku, Židé jsou krvežíznivé rasy. Podařilo se jim přežít tak dlouhou dobu, ale oni byli rozptýleni mezi mnoha jinými národy. Byli choroba trápí lidstvo od počátku zaznamenané historie. Tato nemoc pokračuje a je více smrtící, než kdy jindy – hlavní obětí je bílá rasa. Musíme se proto podíváme na historii našich utlačovatelům.

  Je to fascinující, ale děsivý příběh. Nicméně, musíme vědět, a pochopit, pokud se dostaneme ven z této krize, a plnit své povinnosti, přírodou, a to: zajistit přežití bílé rasy.

  Historie lidstva je plná válek a konfliktů. Ze všech národů a ras, které se v těchto konfliktech byli zapojeni, nikdo vzbudil takové silné rozpory (bez ohledu na místo, kde to vypadalo) jako židovské rasy.

  Mezi všemi zmatku historie, válek, konfliktů a masakrů dříve nebo později, se obě strany dohodly na kompromisu a součástí, ale to netýkalo Židy, kteří by nikdy nevyrovnalo s národem, který živil. Oni nikdy uspěl také mírumilovně emigrovat do jiných zemí. Historie Židů nám ukazuje dvě věci: první – nikdy nebyla usmíření mezi nimi a jejich hostitelů; za druhé – žádný národ nikdy se jich zbavit natrvalo. Kromě toho, když Židé stali se zvýšeně škodlivý a nepříjemné, národ, který lovil obecně se snažil zbavit se jich. Nicméně, v žádném případě zraněný národ se nepodařilo vyhnat natrvalo. Není divu, že pokaždé, když Židé byli vyhnáni, se vrátil po několika letech. Nejen, že se vrátil, ale také s pomstou se snažil zničit jeho nedávných hostitele. Od nepaměti, to byl národ kultury a civilizace torpédoborců. Židovský problém sužovaly národy alespoň uplynulý 5000. let.

  Zatímco bílá rasa ve své kreativitě a spontánně, pohybuje v různých oblastech světa a vytvořil civilizace tam, tak Židé byli vždy následovali ji zničit tyto civilizace. Pomohli zničit civilizaci egyptský a Řek, byly hlavním důvodem pádu římské civilizace. Když se Evropa pomalu se začal zotavovat a pokračovat v římskou tradici, Žid čekal, aby se stala nemoc válcování její tělo.

  Hlavním centrem dnes židovství je New World. Ve skutečnosti, New York je největší centrum židovského populace ve světě, ale i centrální finanční centrum. Cílem Žida je nejen zničení Spojených států a evropských zemí, ale také mongrelization bílé populace je obývá.

  Jak se to stalo, že židovská rasa se podařilo přežít všechny vřavu dějin, který má zkušenosti a zároveň mocné národy jako Římané padli? Je to proto, že Židé jsou vytrvalí? Ukazuje se, že Židé jsou vytrvalí, ale hodně wytrwalsze závod, protože Římané nedokázali přežít. Je to proto, že židé jsou dobří válečníci? Ne, oni jsou zbabělci a jistě jedním z slabších bojovníků. Nebo možná je to proto, že jsou více zrádný a lstivý? Snad proto, že vynikají všechny ostatní v tomto závodě. Ale to není jediný důvod, proč se jim podařilo přežít. Hlavním důvodem jejich úspěchu spočívá v jedinečném náboženství.

  Na samém počátku své historie, Židé si všimli, obrovský potenciál náboženství, což je mocná zbraň. Zbraň, která může být použita jak sjednotit jejich rasu a zničit své nepřátele. Po tisíce let zvládli tyto dovednosti k dokonalosti. On také mistrovsky používá náboženství k zajištění výhodu nad ostatními národy. Nikdo neviděl, že to přijde, a už vůbec ne bílá rasa.

  Stručná analýza historie válek mezi Římem a Kartágo, a historii obléhání a zničení Jeruzaléma během římského expanze nám umožní vyřešit záhadu židovského přežití tak dlouho.

  Když Římané rostla v síle, to bylo jen otázkou času, než se dostane do konfliktu s Kartágu. Více než 100 let dvě síly vedl zničující válku. Řím konečně vynořil z bitvy vítězného – Kartágo bylo zničeno, všichni zabili jeho mužské populace, a ženy a děti prodány do otroctví. Kartágo zmizely z mapy bude mít na ně nevzniká.

  Przeciwstawmy je nyní k tomu, co se stalo v Jeruzalémě v roce 70 našeho letopočtu

  Za panování císaře Vespasian Židů z Judeje začali bouřit. Císař Vespasian poslal generála Titus tam, a po 139 dní obléhání Jeruzaléma, město bylo zbouráno k zemi, a Židé zabil nebo odstranil. Mohlo by se zdát, že situace je podobná jako u Kartága, že bude konec Židů. Ale to se nestalo.

  Židé měli pozoruhodnou výhodu: bylo to jejich unikátní náboženství, které sjednotil tento závod. Daleko od bytí poraženi, Židé v jejich mazaný a vynalézavost, sjednocené jejich náboženství se rozhodli pomstít na Římany. Římané vštípil náboženství, které výrazně oslabil svou vůli přežít jako rasu a národ.

  S velkým nadšením mezi Římany, byli Židé šíří nové náboženství, podporovat takové sebevražedné myšlenky, jako „nastavit druhou tvář,“ „milujte své nepřátele“, „odolat není nic zlého“ a další samodestrukcyjnymi filozofie, která výrazně oslabila Římany a dělal to oni stali zranitelní proti jeho nepřátelům. Během příštích několika stoletích velký římská civilizace zhroutila. Ona se stala bezbranná vůči útočícími vandaly, kteří nakonec plenil Řím v roce 476.

  V jeho vytrvalosti a horlivosti pro zachování židovské rasy, Žid nezastavil v Římě. Naopak – po pádu Říma, se obrátil k nově zavedených západních evropských kultur. Kultury, která od počátku měly být oslabena nové náboženství, která dříve sloužila Židům zničit Řím.

  Pravdou je, že Žid je trvalé. On je mazaný, zákeřný a vytrvalý. Tyto všechny funkce, aby to nejnebezpečnější predátor a parazit na těle lidstva. Ale ani tyto vlastnosti by se zajistil jeho přežití, ne-li náboženství Mojžíše. To je to, co jsou prvky tohoto náboženství sjednocuje všechny Židy proti zbytku lidstva. Je to prostřednictvím tohoto náboženství Židů jednají ve prospěch sebe na úkor všech ostatních. Ztělesňuje jeden z nejsilnějších přírodních zákonů: úsilí o přežití a šíření jejich rasy.

  Židé v jeho rané historie se naučil velmi důležitou věc: nic spojuje jako společného nepřítele. Na tomto základě předpokladu, vždy vede válku s jinými rasami. V zásadě jsou všechny ostatní závody jsou nepřáteli na všech dob. Kdo je jejich hlavním nepřítelem najednou – je to jen otázkou strategie.

  Tato teorie pracoval zázraky. Židé jako závod zůstala sjednocená a bojovat. S jejich solidarity se podařilo zbavit svých nepřátel v minulosti. Dnes, oni zničí bílou rasu.

  Hlavním motivem v židovském náboženství je nenávist – nenávist k pohanům, že všechny ostatní závody. Dalším velmi důležitým aspektem židovského náboženství je rasový loajalita. Pro průměrný White Man je málo říkat, kdo je podnikání, ať už je druhý bílý muž, nebo ne. White Gentile také není zájem, nebo soused nebo někdo potkáte na ulici, také patří k bílé rasy. Nicméně, pro Žida, zda podnikání s jiným Židem nebo Žida obývacím bok po boku, ať Žid vyhovuje jiný, to je nesmírně důležité. Připomeňme si, že prvek rasové loajalitu při hledání lepší náboženství pro bílé rasy.

  Skutečnost, že judaismus je štít, který chrání židovské rasy v uplynulém 5000. let, není popřít. Židé nevěří v Boha, ani nejsou tak hloupí, že vypořádat se s vírou v „životě po smrti“. Golda Meir, současný premiér Izraele (., Od roku 1973 – perm Trans), je důrazně zdůraznil ve svém projevu, že se dal v Knesetu (izraelský parlament): „Jsem nevěřící, ale nikdo není schopen vykořenit z mého srdce a mysli přesvědčení, že bez židovského náboženství bychom byli národ jako každý jiný, který po letech nádhery přestala existovat „. Od prvních záblesky jeho dětství, židovští rodiče vštěpovat do jejich potomků myšlenku rasové loajalitu. Je to nápad, který říká, že přežití židovské rasy je vše, že všechny ostatní národy jsou jejich nepřátelé, které by měly být použity, nebo zničeny.

  Židovský Starý zákon je naplněn vykonstruovaných příběhů. Prostřednictvím těchto fiktivní představou rasové přežití se naočkuje v jejich myslích. Starý zákon a Talmud jsou plné rad a znalostí, které má sjednotit židovské rasy v nezničitelné tělo.

  V knize Přísloví (29:18 se vyjadřuje dlouhodobý program: „Pokud není vize, lidé zahynou.“ Kontrast to s radou, že my Židé uložené bílé rasy v Novém zákoně, například v Matoušově evangeliu (6:34), je psáno: „Vezměte tedy starost o zítřek:. pro zítřek postarat sám bude“ Zde vidíme jasně, že pro Židy, to je důležité mít dlouhodobý plán Ve skutečnosti, jejich náboženství je založený na neustálém spiknutí, které je nezbytné pro jejich přežití. jako parazitní závod. Za účelem změkčení a oslabit bílá rasa, oni otrávit mysl bílé rasy takové „doporučení“, z nichž „Vezměte si tedy starost o zítřek“ je jen jedním z mnoha příkladů. Bílá Race, bohužel, následuje takovou radu. Židé určily Jejich plány tisíce let před – dobýt a zotročit všechny ostatní národy.

  Bílá rasa – na rozdíl od Židů – neexistuje žádný plán na počasí. Neexistuje žádný náboženství, které by se sjednotit ji. Je zcela bezbranný proti Židům, jejichž úkolem je jeho zničení nebo zotročení.

  Zatímco ušlechtilý bílá rasa je tvořivý, produktivní a soběstačný, Židé ve velmi rané fázi své historie, se rozhodli, že jejich nejlepší způsob přežití by bylo využití jiné, produktivnější národy. Pro dalších tisíc let, je ustanovení je tak hluboce zakořeněné v židovské mentalitě, která se stala součástí jejich národního charakteru. Oni už může dělat jinak, jsou závislé na jejich hostitelů, stejně jako blechy a jiné parazity ve světě zvířat. Proto, Žid udělal plány a připravil k dosažení svých cílů.

  To má dalekosáhlý a všezahrnující program, který mu umožňuje ovládat, nadvládu a využívání svého hostitele, ke kterému morbidní nenávist naživu. Hlavním aspektem židovského náboženství je nenávist jejich hostitele. Kolikrát jsme slyšeli věty jako „děvka Babylon“? Faktem je, že bílá Babyloňané byli dobří a kreativní lidé, kteří byli nakonec zničen Židy. Propagován židovskou propagandou o údajné degenerace Babyloňané je monstrózní lež.

  Římané (jejichž civilizace byla zničena Židy přes křesťanství) byly vylíčil Židy jako kruté, zvrhlý, nemorální. Dokonce i dnes, židovští hollywoodské filmy ukazují Římané jako zvrhlíků. Takové propagandisté ​​jako Billy Graham obvinil Římany krutosti a tyranie. Další, hrozný židovský lež.

  Poté vybrala roli parazita, Židé jsou omezeny na bloudit při hledání hostitele – vyspělé společnosti, mezi kterými budou moci usadit a prosperovat na jeho náklady. Jako parazitických lidu Židé jsou zcela závislé na svých obětí. Když se stanete součástí společnosti, nemají přivést ho z jeho mazaný a zdradzieckością. Žid ví, že dříve nebo později bude vystaven a skončit pomstu a násilí. Thing se obávají nejvíce, je detekce a následné fyzické násilí. Jeden z jejich rčení bylo, „Oy, gevalt!“. Je to staré přísloví v jidiš může být přeloženo jako: „Ach, násilí.“

  Známo, že tato parazitní chování jako krádež z non-Židé nakonec vést k násilí, Židé se připravují na to předem. Vzpomeňte si na citát z knihy Přísloví: „Kde není vize, lidé zahynou“. Proto se snažíme minimalizovat jakýkoliv odpor od „pohany“. Díky tomu, akty nepřátelství ze strany svých hostitelů dojít mnohem později.

  V tomto ohledu, Zid je velmi podobná jako u jiných parazitů nalezené v přírodě. Když klíště dostane na lidskou nohu, dělat to v tajnosti a obvykle zůstává nezjištěno. Hledáte vhodné místo na těle svého hostitele, kde budou moci začít sání jeho krev. Zaškrtněte ví, že pokud to kousne svého hostitele, bude to pro něj bolestné a vrátí se do jeho pozornost, což má za následek zbavit se parazita. Nicméně, klíště je žádná metoda. Před tím, než kousne jeho oběť v bezvědomí, anestezi ji. Tímto způsobem je možné zajistit výživu na něm, zatímco hostitel není cítit bolest, nebo dokonce být vědomi jeho přítomnosti. Když oběť konečně najde klíště, bude již dobře zakotveny v jejím těle. Hostitel nebude schopen odstranit parazita bez způsobení bolesti a infekce samo zůstane. I když oběť pokusí zbavit škůdce teď, nemůže udělat. Můžete ukrást nafouklé tělo klíštěte, ale hlava zůstává vložený uprostřed a způsobit infekci, a dokonce otravu krve. V této fázi, odstranění parazita obtížné operace, zatímco na začátku byste mohli vytáhnout ho ven prsty, i když jen živitel on to věděl. Tyto parazitní činnosti Žida je velmi podobná.

  Být non-produktivní parazita, Žid nemá co nabídnout společnost nebo národ, ve kterém se živí. Vzpomeňte si na název této kapitoly – Židé jsou mistry lží. Jejich hlavní činností je podvádění a lhaní v masovém měřítku. Poté vybrala cestu parazita, podvádění a lhaní se stala tak hluboce zakořeněný chování Žid, on ví, instinktivně, co musíte udělat, aby přežili, a jaké jsou nedostatky svého nežidovského hostitele. Proto se zaměřuje na všech střediscích tvůrčí síla a produktivní populace, která živí. V krátké době se získává kontrolu nad všemi funkcemi a úřadů, které poskytují prosperitu a přežití této společnosti. Žid není zemědělec, že ​​nepracuje v továrně. Namísto toho se zaměřuje se místo toho na vyplnění všechny důležité funkce státu a jeho muži. Také vezme kontrolu nad médii a bank. Účinným způsobem manipulovat, on plete a klame mysl svých obětí. Jako klíště, Žid desensitizes tělesné non-židovské národy, na kterých se rozhodla krmit. Je uložen hluboko v jejím těle a připravuje se bránit proti jakémukoli pokusu zbavit se ho.

  Dnes se ve světě, a zejména v Americe, vidíme Židy ovládání nejdůležitější úřady. Mají úplnou kontrolu nad Federálního rezervního systému Spojených států, o které většina Američanů ví nic a si myslí, že je součástí federální vlády. Mnoho knih bylo napsáno o židovské moci nad Federal Reserve a my nemají místo, aby pečlivě zkoumat tento problém. Jen řekni, nicméně, že Federální rezervní rada není státní instituce, ale zcela soukromá banka systém pod kontrolou mezinárodního židovstva. Je mimo dosah spolkové vlády. Ne, že by to udělal velký rozdíl, protože federální vláda je také řízen Židy, ale je třeba zdůraznit.

  Prostřednictvím manipulace a zneužívání jejich nezávislosti na vládě, Federální rezervní systém může tisknout miliardy dolarů pro svou vlastní potřebu, platí pouze pro papír a barvy. Tyto náklady obvykle činí 10,7 centů za každou bankovku, ať už je to v označeních $ 10, nebo 1000 dolarů. Skutečná otázka peněz se provádí předsednictva rytiny a tisk (BEP), ale poukázky jsou pak přeneseny na mezinárodní židovstva pod rouškou Federálního rezervního systému Spojených států. Pouze náklady těchto bankéři je koupit papír a inkoust.

  Židovští bankéři nejen přijímat peníze prakticky za nic, ale americká vláda je povinna vydat vládní dluhopisy jako kolaterál pro tuto transakci. Američané pak musí vrátit nejen kapitál dluhopisů, ale také výslednou zájem. Tyto dluhy jsou nikdy splaceny, ale naopak – za posledních 40 let, zvyšující se z roku na rok. Tímto způsobem, americký daňový poplatník je stále více zatížena dluhy, které pak přechází na další generaci. Američané si půjčit na mezinárodní židovstva, který získal peníze prakticky bez námahy a bez jejich vlastní finanční úsilí.

  Židé manipuloval finance a uzurpoval právo státu, ve kterém žili od nepaměti. Ve svých vlastních Bible mluví o lidech zapojených do eura. Oni byli, samozřejmě, Židé. Židovský monopol na peníze sahá tak daleko, jak historie peněz. Federální rezervní systém podvod není nic nového – to roste s kilkutysięczno-letá praxe ukládání zlatých bohatí občané židovskými pokladníků.

  Gold měl zvláštní přitažlivost pro Židy od nepaměti. Jakmile peníze bylo vynalezeno, zlato byl používán jako prostředek výměny, a Židé od samého počátku se snažili řešit ukládání zlata ostatních. Mnoho lidí se zájem o tyto služby. Většinu času zlata byly mezi Židy, to se nestalo, že by museli projít všechny majitele zlatých. Tak se zrodila myšlenka na půjčky část zlata, který patřil někomu jinému, pouze získat o něco větší částku zpět. Když vzrostl počet zákazníků, Židé zjistil, že mohou půjčovat na téměř 90% zlata, které byly na v dané době k dispozici po celou dobu, budou moci pokrýt všechny vzít peníze tím, že jejich příslušných vlastníků. To byl začátek bankovnictví, který se později stal mocným nástrojem v rukou Židů. Díky svým Židům byli schopni obohatit se u některého z obchodníků produktivní práci s prakticky nulovým příspěvkem k jejich práci.

  Je to z těchto činností pochází bankovnictví. Od té doby, Židé představil mnoho nových metod řízení globálního finančního sektoru – z kontrol, procento, ze strany Federálního rezervního systému, mezinárodních půjček a manipulací.

  Nejenže kontrolovat bankovnictví, ale i na akciových trzích. Každý, kdo se na rozpadu míst na New York Stock Exchange, Všimněte si, že se jedná z velké části Židé. Řízením akciové trhy, Židé obohatit tvrdou práci mnoha tvůrčích a produktivních Bílých Američanů, že tato práce neposkytuje. Navíc tím, že odmítla poskytnout půjčku, jsou schopni vrhnout ekonomiku tohoto (nebo jakýkoli jiný) Země v hluboké krizi. A krize jsou vždy plánována v dostatečném předstihu, aby Židé jsou schopni je používat a sklízet obrovské zisky, odizolování nic netušící pohané se svými úsporami.

  Žid by nikdy se podařilo dostat do vedení a kontrolu nad svými oběťmi, nebýt toho, že je také v držení médií. Jen málo lidí si uvědomuje, jak silný zbraň je propaganda. Adolf Hitler říkával správně, že používání propagandy od židovstva může v očích lidí nebe bude vypadat peklo, peklo a nebe. To je naprosto pravda. Židé jsou schopni dovedně manipulovat myslí. Vzhledem k tomu, ovládání bankovního a mají ve svých rukou obrovské množství peněz, mají také prostředky na nákup novin, rádiové sítě, TV sítě, televizní stanice, stejně jako tiskových agentur (United Press International, Associated Press a další). Tímto způsobem se mohou ovládat jakékoliv informace, které jsou pro příjem média po celém světě. Mohou snadno zakrýt nepohodlné informace a jak se zbavit každého příběhu, který se dostane do svých tiskových agentur a zastavit jejich šíření.

  Ve svém arzenálu propagandy je také další velmi silná zbraň – filmový průmysl, který je zcela ovládán Židy. Ve skutečnosti, Hollywood je tak ovládán Židy, že často volal jej „košer údolí“. Filmový průmysl za posledních 50 let má jistě rozrostla, aby se stal jedním z nejmocnějších prostředků propagandy a otrávit mysl bílých lidí. Teprve v posledních letech bylo srovnáno (a možná předčil) s televizní sítě. Můžeme si být jisti, že filmový průmysl byl použit k podpoře židovské zájmy a jejich program na zničení bílé rasy.

  Během druhé světové války židovský filmový průmysl v Hollywoodu byl zaneprázdněn pustil jiného anti-německé, anti-Hitler a anti-nacistické propagandy filmů. Být důvěřivý a naivní, mnozí z naší bílé bratří židovské spolkl návnadu a souhlasil, že bude bojovat v bratrovražedné konfliktu hlavě zachránit Židy. Ve stejné době komunistické země byly velebený k nebi. Použití zrádné, klamný propagandu, se jim podařilo přesvědčit Američany, že by se měly připojit k boji na straně sebevražedný řízena Židy SSSR, proti hrdinských obránců bílé rasy – německého lidu.

  Filmy byly použity nejen k zapojení Ameriky do sebevražedné války, ale také vliv na jeho morálku a zvyky. Oni oslabit a degeneraci mravní výchovy americké mládeže a American zemi obecně. V 20 filmech se staly tak zvrácené, a degeneraci, že budoucnost filmu byl na pochybách kvůli poklesu zájmu. Kupodivu, v 30. letech morální tón zlepšila. Mnoho filmů všeobecně považován za nejlepší v historii kinematografie se objevily právě v tu chvíli. To lákali lidi opět začal často jít do kina. Židé pak opět začali zasahovat proti německé a anti-nacistické filmy závity a podněcovat bílé Američany k účasti v bratrovražedné válce.

  Během samotné války, filmová produkce dosáhl svého vrcholu. Téměř každý film sloužil propagandistickou misi přinutit Ameriku k účasti ve válce proti Německu. Ve stejné době, také prohodí závity na rasové integrace. Když válka skončila, spolupráce se SSSR, podpora pro Organizaci spojených národů a realizaci myšlenky světové vlády byly silně podporovány.

  V 50. letech byla myšlenka rasové tolerance pro Židy rozšířila přijmout negra jako rovný nás ve společnosti, a považují to za špatnou oběť nenasytnosti a krutosti Bílého muže. Sebevražedný nápad, pověst, že negře může být konstantní a důležitým prvkem americké společnosti od té doby byla vroucně podporována. Nalezení film, který nebude podporovat určitou míru míchání ras, je velmi obtížné v těchto dnech. Žid prostřednictvím filmů, novin a televize má tendenci mongrelization bílé populace. Jakýkoliv odpor účinně zničeny nebo potlačeny.

  V 50. a 60. letech ve filmu propagandistické kampaně, byly tam dva nové prvky. Jedním z nich je podpora léku. Ukazuje se tak, jako v případě lidí, samy podporoval užívání drog bez jakýchkoli vnějších vlivů. Mladí lidé mají dojem, že každý dělá to, a tak chtějí vyzkoušet. Druhým prvkem je zvýšené množství špíny a pornografie jsou ve filmech. To oslabuje a naše morálka a znečišťují myšlení lidí, zejména mladých lidí.

  Televize, který byl propagován krátce po skončení druhé světové války, dnes předčí kina ve svých myslích znečištění účinnost bílých lidí.

  Bílé diváci mysli se staly tak posedlí sledování televize znečištěná, že mnoho rodin po obdržení TV nebude vědět, co dělat se svým volným časem. Některé matky opustí své děti jen v místnosti s televizí o, s použitím židovského idiot box jako chůvu pro ně. Neuvědomují si, že zranitelné mladé mysli sedí v přední části televizoru čerpat degenerované židovské myšlenky. Neuvědomují si věci, které umožňují nejcennější zástupci nové generace židovské jedu otravy, který je pak obtížně odstranit.

  A tímto způsobem, když Židé řídit všechny prostředky propagandy (tiskové agentury, noviny, rozhlas, televize, filmy, časopisy), celý svět byl zaplaven s židovskou jedem, který uvádí, že byste měli zahrnovat intermarried s černou; že Židé jsou svaté a nedotknutelné; že špína a pornografie jsou normální stav věcí v zábavním průmyslu; že drogy jsou něco trendy, které by si měl každý vyzkoušet.

  Zejména myšlenka rasové loajality je zobrazen jako nejvíce odporný zločin si lze představit. S dlouhých let židovského jedu mysli nevzniká žádný konstruktivní nápad, ale všechno, co je destruktivní k bílé rasy je horlivě podporována. Seznam zavádějící, destruktivní a sebevražedné myšlenky, které jsou vštěpován v Bílém společnosti je obrovský. V další kapitole Pá „Falešná nápady byly rozšířil Židy“ Tyto myšlenky budou prezentovány a diskutovány, ale to je jen malá část toho, co masy jsou krmena Bílé lidé.

  Dělat svou propagandu, Židé často nazývat věci jinak, než ve skutečnosti je. Jedním z jejich oblíbených výrazů je „vymývání mozků“. Odmítám tento termín, a v této knize používám spíše termín „duševní znečištění“, protože to lépe zachycuje smysl toho, co se děje. „Vymyje“ něčí mysli, že by to znamenalo odstranění všech znečišťujících látek. Ale Židé ne. Místo toho, oni otrávit normální, zdravé mozky non-Židé, je zaplavení špínou, pornografie a škodlivé nápady. Proto se domnívám, že pojem „duševní znečištění“ mnohem lépe definuje činnost Židů než termín „vymývání mozků“.

  V agresivní kampani Bílých znečištění lidé myslí, že mysl mládeže jsou první a nejdůležitější cíl. Chcete-li jim ovládat nás, Židé používají vzdělávací systém, který je v jejich rukou, po mnoho desetiletí.

  Henry Ford napsal svou výbornou knihu „Mezinárodní Žid“ před více než 50 lety. Tady je to, co napsal o židů ve školství: „. Školy jsou předmětem neustálého invazi židovské myšlení“ „Synové anglosasy jsou napadeni“ „Sons stavitelé, Amerika je svržení filozofie jeho torpédoborců.“ „Mladí lidé po prvních měsících roku intelektuální svobody jsou radostné. nepřátelské doktríny, jejichž zdrojem, a v důsledku toho nejsou schopni vidět. „“ Střední skupiny Red filozofů v každé vysoké škole jsou Židé, často s jejich non-židovský zástupce v podobě profesora, který má své iluzorní představy. Některé z těchto profesorů jsou place

 9. Anonymní napsal:

  Pěkné nesmysly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Petr napsal:

  Je to ještě horší. Fanatické sektářské zlo některých židů a jejich infiltrace do vlád jednotlivých států už dosahuje rozměru genocidy a destrukce demokratických států. Zatím židům odolávají Asiaté a mají asi i proto velký úspěch a jejich společnost prosperuje. Chrání je proti infiltraci židů jejich šikmé oči a žid se tam těžko iniltruje.

 11. Anonymní napsal:

  Koukám na ten dlouhý seznam jmen vpravo na této stránce… To se nebojíte?

 12. Anonymní napsal:

  Osobně nemám nic proti židům ….ale celá. Vláda je židovská a seznam jmen rád preposlu. To myslím ze vede k tomu ze se oni bohužel vždy domluví být dělají pro lidi jen ve vládě a senátu teatr. Vše je předem domluvené.

 13. Robert Urbánek,Hugo napsal:

  Do čeho řezáno, lépe roste. Do čeho bito, přežívá snadněji. Mnoho se vyvine opačně lidskému úsilí proti nežádoucímu. Snad jde o přírodní zákon.

VLOŽIT KOMENTÁŘ