Slovenské volby

Slováci právě odvolili novou vládu a média v zemi pod Tatrami postihlo povolební šílenství, důvěrně známé z jiných východoevropských rozvojových zemí na západ od Bratislavy. Denník i לme se mohou uplivat na «hnědého» Kotlebu a Fica, který by v očích médií prohrál i se ziskem 99 % hlasů. Je to jako číst po českých volbách Lidovky nebo iDnes. «Osobnosti», samozřejmě toho správného kádrového profilu i původu, sdělují společnosti své názory dotované vlastizrádnými nadacemi. Ta hysterie je naprosto totožná jako u nás. Nejen ta mi říká, že výsledky Smeru a ĽS‡NS budou nakonec docela jiné, než jak je malují první průzkumy slovenských (i českých) médií, které si pro zábavu printscreenuji.

Bude každopádně zajímavé pozorovat průběh sčítání hlasů a to, jak procenta Smeru budou od skutečného výsledku postupně klesat směrem k číslu vytyčenému předvolebními «průzkumy» (alias známá zástěrka «hlasy z velkých měst spočítáme až naposled»).

Aktualizováno.
Co to ti Slováci mají za pomalý generátor výsledků? Tři hodiny po volbách, a je zpracováno teprve 13 procent hlasů…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

7 komentářů u Slovenské volby

 1. Palenik Hus napsal:

  esli se jim generator vysledku neporouchal. aby nahodou nedosel k jinym vysledkum, nez ktere byly zadany. beztak v tom ma prsty ten Putin, mamo !

 2. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel napsal:

  Je to hruza pro ty lotry mexicky antisemitsky neni ani kam plvnout. Ted nas Bibibibi plivnul do tvare Obamikovi ktery ac posloucha na slovo presto Bibibibho nasral a on se s nim jiz nesejde . Pocka si na noveho presidenta ten jiz zlobit nebude,a nebo!!!!
  Nejlepsi by byl Cruz ale lepsi by byl maly z Floridy ten jiz naznacuje ze by convertoval neb se citi zidem od narozeni .

 3. Kleberstein Smoah, zpravodaj pro Velky Israel napsal:

  sestra Tydlitat se nam odmlcela ,asi je zaneprazdnena ceskou politikou a hlasenim nezbedniku.Na nocni sichtu ji zasilam podivani se na youtube jak ziji chudi bratri z viry ve skutecnosti. Ale pozor na zluc ,nekdy zavisti i praskne.
  https://www.youtube.com/watch?v=SgD70hexwCM

 4. Shaalom Tydlitach napsal:

  schwester Tydlitaat a nase banda vobrezana ma vofuky z tlupy machometansky, by nam z ceske diaspory chalifat neudelali. pri nasi prislovecne yntelygenci uz nam dochazi, ze to je vo pejzy. pilne proto obetujeme (zejmena blizkovychodni) krestany nasemu molochu Bafometu v nadeji, ze sami nejsme kanonenfutr. ale neco mi rika, ze sme to zase pozidali..(((

 5. krestansky analfabet napsal:

  voni sestra Tydlidat co to maj za jazyk tam u vas v chazarii? neni rozumjet

 6. jehovus bafometus napsal:

  jak tam u vas v chazarii? ))) dyk ta vase zeme ceska – uz taky chazarie,nyni domov muj!)
  gojim rozumet nemusi, i kdyby byl analfagot. to je jazyk Vyvolenych Nadlidi! zde pocestela mutace.

 7. hladovy duch Pydly Tydli Vidli, sluzebnik velkeho Nasraela napsal:

  hahahaa! chochochroo!
  my se turka nelekame, za jiny se zas schovame!
  at zas jiny cedej krev, my prodame parky z jejich strev!
  ze nemate radi rev? ani krev? neva, hlavne kdyz je kseft!!
  s Nasraelem v zadech – jista vec – razem velky je i prtavec!
  Zvitezime! budte jisti! nez opada z dubu listi !!!
  tak! a ne ze ne !!

VLOŽIT KOMENTÁŘ