Slovo dne (1)

Hlas lidu, hlas Boží.

Tak schválně, jestli bude mít Michel Chossudovský v Kanadě nějaké problémy. Kdyby byl v Moskvě a dovolil si napsat cokoliv proti postupu Ruska tak minimálně letí z práce (s patřičnou omáčkou, že to bylo pro neschopnost nebo kvůli alkoholu), ale nejspíše jde rovnou do basy. Jinak – podle jména – je to Rus a vůbec bych se nedivila, kdyby to byl agent FSB. Těch tady totiž máme v různých institutech, agenturách a nadacích mraky.

Více zde


Položme si základní otázku, komu a k čemu podobné servery vlastně slouží. Takto rozvětvenou síť neprovozují poblouznění patrioti z výnosu kostelních kasiček anebo z rozbitých hliněných prasátek. Jde o pokračování studené války moderními prostředky, sloužících k infiltraci, indoktrinaci, subverzi a masovému vymývání mozků, velice připomínající dobu kdy se proti hlasu svobody a demokracie ježily antény komunistických rušiček.
Tyto v zahraničí registrované servery provozují a financují pohrobkové těch, kteří měli zálusk na kotlinu… «kde Čech nemá konec konců co pohledávat!» Jejich věčná skandalizace všeho, co se u nás děje, má jediný účel – destabilizaci našeho národního státu a lov v kalných vodách!

Více zdeSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ