Sluníčkářské manipulace I

Není náhoda, že s tím, jak sílí pro-národní hlas velící okamžitě zastavit euroamerické šílenství páchané na české zemi, zesiluje i negativistický křik «opozice» z vládních neziskovek. Zesměšnit, «vytrollit», rozklížit, zmást veřejnost – o to jim jde.

Soudný člověk stojí pevně na straně rozumu, nijak netknut těmito nicotnými fejsbukovými manipulacemi, lhostejno, jak hlasitě budou řvány z médií a bezvýznamných twitterových účtů vlastizrádců.

Seznam sluníčkových incidentů:

17. 11. 2014:
Na demonstraci Národní demokracie se vystavoval zvláštní člověk, jehož motivy jsou nejasné, nicméně to, že jeho přítomnost byla ihned náležitě glosována na všech sluníčkových fórech a směrována k veřejnosti, mnohé naznačuje. Nelze nic namítat proti módě (však také Národní demokracie například obecně nepodporuje vulgární fejsbukové kopání do osob nosících tradiční islámské oděvy, neboť je jí jasné, že konflikt Evropy s islámem nestojí na způsobu oblékání) – a za svou fyzickou podobu také člověk v mnohých případech nemůže –, nicméně pokud se vše někdy zkombinuje, výsledek může být velmi nepatřičný a vhodný spíše na zhýralá defilé deviantů všech kategorií, placených americkou ambasádou, a nikoli do čela vlastenecké demonstrace. Hranice mezi osobním stylem a provokací je v takových výjimečných případech velmi tenká, jak je patrné z následující fotografie:

Transčlověk
Transčlověk

26. 6. 2015:
«PodpoROra imigraCAce.» Kdoví, kdo byl autorem této trapně záměrné hate-free hříčky; možná sám velký Jan Cemper. Nevíme také, zda půvabné hostesky vyhrabali někde pod mostem, nebo v Klinice. Všimněte si podezřele skloněného písmena N, které se nápadně podobá anarchistickému znaku squatterů. Jako by ho něčí vytrénovaná ruka tak nevědomky naklonila… Zajímavé jsou rovněž tečky nad i. I ty už jsme někde viděli:

Podporora
Klasické hate-free zátiší

12. 12. 2015:
Jedinou demonstraci Národní demokracie nevynechá tlustá paní, která by byla bývala ještě tlustší, kdyby si nechala spravit chrup. Vždy kráčí ve světle TV kamer v čele průvodu, hned za Adamem Bartošem. Jistě může jít o podprahovou kampaň Národní demokracie, naznačující, že demonstrace této skvělé vlastenecké strany jsou otevřeny skutečně každému, nicméně to, že poslední dobou se tato dáma objevuje ve společnosti podobně atypické paní pygmejského vzrůstu, naznačuje, že jde opět pouze o jakýsi bizarní kompars nasmlouvaný spolkem Hate Free či jemu podobným:

Upíři a pygmejové v čele průvoduUpíři a pygmejové proti EU a NATO

24. 4. 2016:
Co si člověk sám neudělá, to nemá. Kauzu posprejovaných kaváren jsme podrobně rozebrali ZDE. Je to ale skvěle vytrénované sprejerské písmo, že?

Uprchlíci a hákový křížNácek by to napsal hezčejiSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

15 komentářů u Sluníčkářské manipulace I

 1. ctu rad napsal:

  Vypadaji jako ze zvlastni skoly ‘mongoloidi“ a navic zcela urcite buzeranti . Ja tyto typy videl jednou u plotu v blazinci a vsichni si lestili sasky

 2. Yisrael Beitenu napsal:

  dopredu a dozadu,kyv musi bejt koser
  ze kdybych se nehejbal,jak gojim bych posel
  interest a profit -to je miza zivota
  rukama at pracuje za nas ,hloupa gojska holota Shalom

 3. Hubert Pilčík napsal:

  Všechny uvedené provokatéry rád převedu přes hranice, za dobrou cenu. Hubert Pilčík

 4. klebersteiyn zpravodaj pro VNI napsal:

  Zcela nedavno jsem videl sestru Tydlidatstein u zdi kde v prevleceni tloukla hlavou do zdi a cpala papirky do skvir Na hlave mela krasnou zcela novou radiovku s kruhy v narodnich barvach a ve stredu antenu ve zlatem provedeni pejzy byly jeji to ja poznam . Kde jsi sestro? Nebo jiz take drzis prodlouzeny sabes pro zaslouzile ??
  A na zaver pouceni : Kymaceni nema meze ale jak rek Rabaj tak to nejlip do palice leze

 5. Ondřej Sidor napsal:

  Měl jsem spolužáka, který se učil podporován kymácením trupu vpřed a vzad. Paradoxní je, že byl přezdíván Führer, protože byl ze všech nejvyšší a nejdrzejší. Když jsem pak pár let po škole viděl video Židů ponořených ve studiu Talmudu, vzpomněl jsem si na něj.

 6. klebersteiyn zpravodaj pro VNI napsal:

  Penize a majetek -opatrovat v lasce , zprivatisovat *vse co se da ,nevdecny gojsky chasce
  PS Pri vzpomince na onoho p. Htlera jsem si zase vzpomnel ze do 1944 byl jako vzor Deutshlandu ozbrojenych sil na verbovaciich plakatech do wermachtu jisty p.Goldberg sice Nemec ale preci jen zid. Modre oci uprene do dali ,vlasy blond jako f1 pilot Nico Rosberg. Jak si ta priroda nekdy zasprymuje.
  (* novy vyraz pro kradeni ve velkem ,nejlepsi kdyz se zhasne)

 7. Vořezaná tykvice napsal:

  u toho zida plneho Nezitu neboli transtvora bych index zvysil na 99,9% .
  0,01% je vyhrazeno pro statistickou chybu

 8. Vobřezaná hlavice napsal:

  halo, pane tykev, mate to spatne, zid se pise s velkym, Nezit s malym

 9. Vořezaná tykvice napsal:

  ne, mam to spravne

 10. klebersteiyn zpravodaj pro VNI napsal:

  Spravne dnes je to : LZID

 11. Yisrael Beitenu napsal:

  Gestapáci vyšetřovali Stierlitze už třetí týden, ale stále se nedověděli nic o nové sovětské šifře. Müller nakonec navrhl, aby Stierlitze nechali v mučírně samotného a skrytým průzorem sledovali, jak se zachová.
  Když se tak stalo, zeptal se Müller pozorovatele: „Tak co dělá Stierlitz?“
  „Stojí u zdi,“ odpověděl pozorovatel, „bije hlavou o zeď a křičí: ´Maxime, proboha, musíš si na tu blbou šifru vzpomenout nebo tě tady utlučou!!´

  A jiz vime proc Transsister Tydlidat (shemale) jezdi k te zdi

 12. Fri-kul-in napsal:

  vsech pet pohromade zde vyfocenych exotu muzeme dle odusevnelych vyrazu i celkoveho vzezreni ihned smele zaradit mezi vyvolene. usvedcuji je mnohe atributy dokonalosti, o tom by nemelo byt pochyb ! pripravuje se totiz zakon, dle ktereho ma byt co nejprisneji perzekvovan kazdy, kdo byt jen naznakem opovazi se dat najevo pochybnost o nenapodobitelne skvelosti zidi, zejmena pak jejich nemeritelne inteligenci, omracujicim sarmu i oderu, o karakteru ani nemluve..

 13. Aneb jak to bylo dovopravdy napsal:

  to zidovske decko si mysli, ze byt odporny hnusak je znamka punku
  https://www.youtube.com/watch?v=ZuYx_z9KU68

 14. Yisrael Beitenu napsal:

  To ja slozil lepsi: jedu jedu dolu
  s vrsku
  kdyz jsem dojel dolu nabil jsem si
  drzku
  majdalena zajecela Boooze to je klensing
  a ja na to babo, to je curak

 15. Vořezaná tykvice napsal:

  ad nasrael belzebu: tak to je fuckt pecka !! ! uz slysim Landu, jak to peje z minaretu a Zito mlati rumbakouli!

VLOŽIT KOMENTÁŘ