Sobotní trouba pro české žoldáky

Kdepak tryzna. Trouba! Ve čtvrtek v nepravé poledne se na tři minuty rozhoukají sirény a možná i rozhoupou zvony; dostaly to befelem z vlády.

Po tyto bohulibé tři minuty vřele doporučujeme zakládat požáry skládek, způsobovat smogovou situaci a narušovat bezpečnost jaderných elektráren, aby nikdo nebyl na pochybách, že všechno ječí na povel vlády a nedochází k žádnému ohrožení.

Na sobotní poledne se pak hodí tříminutové troubení klaksonů a houkaček, abychom vládě ukázali, že na to, abychom uctili památku českých vojáků, vládu nepotřebujeme. Že jsme hrdí Češi i bez ní. Tedy možná především bez ní.

Bude to taková hezká tečka za další zbytečnou smrtí čtyř českých vojáků někde v Tramtárii, kam si je pro svou zábavu delegují různí potroublíci, na které zase hvízdají Spojené státy.

Zlé jazyky sice už delší dobu uvažují o českých vojácích – přinejmenším o těch na tramtárijských misích NATO –, zda-li nejsou trouby, ale to jsou všechno takové neživotné řeči.

Ne, čeští vojáci rozhodně nejsou troubové a vojačky troubami. Rozhodně ne ti čtyři posledně mordovaní. Možná tak ještě vozembouchy, teď už. Ale dosti o hudebninách.
A v sobotu v poledne tři minuty troubit, pěkně ze zálohy!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ