Soutěž

OtazníkBlíží se vydání tradiční výroční zprávy Židovské obce, takže vyhlašujeme novou soutěž. Tipujte, kolikrát se v textu vyskytne kořen (Koren) «antisemitism». Výskyt v URL odkazech a názvech citovaných článků prosím zanedbejte.

Jaké jsou hlavní ceny? Ti, kteří tipovali špatně, budou po dobu 18 hodin přesměrováváni z těchto stránek na blog Jiřího Hrebenara. Ti, kteří nehlasovali, ač výzvu k hlasování viděli, budou odměněni tímtéž.

Nuže:


Kolikrát se ve výroční zprávě Židovské obce za rok 2015 objeví kořen „antisemitism“?

Výsledky hlasování

Aby vám šlo tipování od ruky, doporučujeme klidnou meditační hudbu.

Aktualizováno.
Z nedočkavosti koukáme sionistům přes rameno, a tak již nyní víme, že ve zprávě se objeví odkazy minimálně na tyto zdejší články (z nichž dva ani články nejsou):
Islámský problém
Holokaust je jako kečup, dá se plácnout na všechno
Vyhlašujeme válku americkému státu
Peroutkovy překryvy

Zpráva bude také bohatě ilustrována. Objeví se v ní tyto obrázky (nebo spíše odkazy na ně):
«Islámský problém»
«Kalous končí»
«Cyklista»
«ISIL: Jak to funguje»
«IvČRN»
«Klobouky»
«Košer sprejer»

No, už se nemůžeme dočkat, až to Židovská obec pustí do lidí.

Aktualizováno.
Soutěž byla vyhodnocena. Ve zprávě jsem napočítal 34 výskytů kořene «antisemitism», s hlavičkami a názvem titulu to dělá 60 až 61 (jednou je slovo „antisemitismu“ zakryto grafikou).

Za správné tedy považuji tyto odpovědi: 31–40krát, 51–60krát, 61–70krát, a v rámci tolerance i 41–50krát.

Hlasovalo 44 lidí, 15 správně (včetně mě).
29 lidí tipovalo špatně a 80 nehlasovalo, tedy celkem 109 osob si aktuálně vychutnává přesměrování na toxický xenofobní antisemitský web Hrebenar.EU (v nejnovější výroční zprávě Židovské obce figuruje 13×), a to po dobu plných 18 hodin. Blahopřejeme!Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

17 komentářů u Soutěž

 1. Lharsteiynsteiynstein napsal:

  Znam to neb onu zpravu pripravuji .Vice pice republice at zije Rudla at zije Natahnihnatu at zije demogragie

 2. jindrich nebesar napsal:

  88krat.

 3. Kolikrát letos tipujete své umístění v tabulce institucionální paranoi? (Já začal se svým objektivně-kritickým webem až v září, u mě tudíž coby třetina období: děleno třemi)

 4. At zije demagogie napsal:

  „Osvětimský komplex“ je špičkový kultivar. S láskou pěstěný, vydatně přihnojovaný…

  Výborně to ilustruje izraelský dokumentarista Yoav Shamir ve filmu Defamation o antisemitizmu:
  http://youtu.be/MCxvyeCkcho

 5. Vobřezaná hlavice napsal:

  na co se ceka, majngot?! nedockavosti nemuzu fnukat, kupcit, pocitat… kseft chradne, chradne…

 6. Lharstein napsal:

  ji zbrzy bude nastolen poradek je to v navrhu zakona, schvalit v prvnim cteni bez diskuse .Strucne: kdo nejde s nami jde proti nam kdo zida nechvali a navic nepeje vecer z okna zalmy je antisemita a bude ztrestan obrezanim a zbouranim baraku. NatahniHnatu nas vzor Viva a az zitra zahouka v sest bud v praci, Cest

 7. ctu rad zpravy z domova napsal:

  Je treba stale propominat jak lzou a lzou,udajne se zpravojske sluzby spletli, zde vidite jak lzou verejne a ani se necervenaji ,toto rika jejich spolusluzebnik ktery velel jako supreme commander pri niceni Jugoslavie kterou trhali na kusy za kurby Billa, opice Majdaleny(democratu) Totot rika 2007 vse je jak rika jen to ma zpozdeni.
  https://www.youtube.com/watch?v=rz5fZziMWEE

 8. Vořezaná tykvice napsal:

  my jsme skveli, uzasni, vzdy&vsude nas miluji.na pravdu mame patent, na peklo mame patent, lip nez my valku jinej nesvede. uz umime i energetickou sobestacnost :
  http://cz.sputniknews.com/svet/20160506/2975557/ukrajina-vicepremier-vesnice-plyn.html
  Ty nejsi z pejza v ouzasu? je ti z nej spis blivno? – pak jsi antisemita ! a uvidis !!
  myslis, ze lepsi tvorit nez borit ?? – pak jsi antisemita ! a uvidis zac je toho loket !!
  nelibi se ti, jak sme planetu rozmrdali, domrdali ? – pak jsi antisemit
  litujes vyvrazdenych narodu a ztracenych kultur ? – jsi odporny antisemit !!
  nechces snad tento kdysi rajsky kout vesmiru zmenit v haldu hoven,sirny smrad ? nechces nam v tom pomahat ? pak jsi zly a spatny – tzv. ANTISEMITAT !
  ze by to slo jinak? min krvacet a slzet ?? tenhle nazor bude te mrzet !!
  MY VYVOLENI VIME JAK NA TO. OSTATNI NAS NEZAJIMAJ, HLAVNI JE : CO ZA TO !!

 9. Cobolo to bolo napsal:

  Asi treba setri ten plyn na jine ucely . Kolikrat se hodi mit ho v konserve pri ruce ,lehce si potom uvarite praseci pazoury na sulc

 10. jindřich nebesář napsal:

  Fritz Haber byl německý fyzikální chemik. Během první světové války se významně podílel na bojovém nasazení chemických zbraní Německem.

  V roce 1918 získal Nobelovu cenu za průmyslovou syntézu amoniaku z dusíku a vodíku. Začátkem 20. let Haber vyřešil relativně bezpečný způsob výroby vysoce toxického kyanovodíku. Původní záměr byl opět vysoce humánní: zbavit ubytovací a skladové prostory zejména ve vojenských prostorech obtížného hmyzu či hlodavců. Využití našel tento objev opět u armády. Obchodní jméno nového prostředku: Cyklon B.

 11. Shaalom Tydlitach napsal:

  + jindřich nebesář : Cyklon-B (Zyclon-B) byl davno pred valkou celosvetove pouzivan k desinsekci obytnych prostor, dopravnich prostredku, luzkovin, pradla. Likvidaci vsi a stenic se predchazelo epidemiim tyfu, velmi nakazlive a t.c. smrtelne choroby. Behem valky byl Cyclon-B pouzivan k tem samym ucelum. Po valce jej zkouseli americti humaniste-demokrate pouzit k vykonu trestu smrti. Zde se velmi NEOSVEDCIL, protoze lidi zabiji dlouho, pomalu, a nekdy vubec. Proto mame velmi opravnene pochybnosti, zda byl tento plyn pouzit v spektaklu jmenem holograficky svindlcaust k jinym ucelum, nez jen a pouze k dezinsekci( -> desinfekci) coby ochrany pred epidemiemi tyfu, jez prenasi cizopasnici. Tyto pochybnosti si vsak nechavame pro sebe, protoze onen spektakl je osetren paragrafy. Coz je zcela spravne, ponevadz jinak by sel na zaklade prostych faktu a dat snadno ZPOCHYBNIT… Toto se nedoporucuje zejm. v casech normalizace!)

 12. kleberstein schmoa ,zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  Hned podavam hlaseni pro zakryte antisemi narazky. Plyn by vpousten do saten a umyvaren hadicemi a poklopy ve strese nekdy sprchami kterymi ovsem netekla voda alezto plyn jez vrazdil po milionech . Jinak diky za odkaz na nas zidofilm o antisemi ,velice poucny pisar jmenem „at zije demagogie “ koupil jsem si kvuli tomu specielne dovnloader z youtube za $20 a mam ho neb casto mizi naucn efilmy zcela bez duvodu Zdar at zije Natahni hnatu

 13. At zije demagogie napsal:

  shalom, klebastajn i velky Hodne Nasrael !! voni taky sezerou vsecko i s navijakem ?? tak to se jim omlouvam za zdabeldarma vyhozeny sekel..
  ja nic, ja muzikant. pouze okopiroval starsi koment jineho zde ctenare (snad promine, zopakuji-li znovu). OPAKOVANI – MATKA MOUDROSTI !!
  a toho Tydlidacha nahlasej! nejlip do Dacha!u uz tady provokuje dlouho ! lumpajznik!

 14. Shaalom Tydlitach napsal:

  ajtakrajta! malem prozrazen!! http://trolejbus.com/stier/prozraz.html POZOR DEJ !!

 15. jindřich nebesář napsal:

  Ad Shaalom Tydlitach: souhlasím s Vámi, psal jsem jen o tom, že Haber způsob zjednodušil, aby při výrobě užitečné látky nevznikaly zbytečně zdravotní škody.

 16. klebersten schmoa zpravodaj pro Velky Nadnarodni Israel (VNI) napsal:

  Velmi vtipne jako vzdy. kdyz Nasi Hosi ze Zeme Velke napisi neco pro hlupce pro pobaveni jako vzdy uspech . Vzpominam na priklad“ Sindleruv List“ ktery natocil nas Bratr israelskeho puvodu v blywoodu Steven Spielberg po porade s krasavcem Woody Alenem, jez vsak odmitl hrat esesaka co strili ty vezne k snidani s balkonu. Dekuji za rozsireni obzoru mych

 17. Cobolo to bolo napsal:

  Pokud si dobre vzpominam tak te sikmooke opicce dcery to jeho zeny bylo jiz 7( sedm) kdyz ji slovutny vehlas „krasny Woody“ racil venovat pozornost a zaucovat v remesle pervertnim. Odtud tedy ona perversni politika cernobila kdy vsichni maji pravo jen ti slusni jsou idioti. Jen jsem zvedav jak a kdy tohle pro tu holotu spinavou skonci

VLOŽIT KOMENTÁŘ