SPD? DSSS? Vemte s Ortelem rozum do hrsti

Když si odmyslíme oba druhy eurohujerů, totiž eurohujery non-plus-ultra i eurohujery rádoby-euroskeptické a rádoby-vlastenecké – abychom vůbec mohli rozumně volit –, vyjde nám prakticky pouze KSČM a «extremisté». KSČM má ve volbách svých 15 procent jistých, takže jí se vůbec nebudu zabývat a posvítím si na zbývající tři subjekty.

SPD budou volit všichni důchodci, kteří nebudou volit KSČM. Na TV Nova se jim kdysi líbil Rey Koranteng, ale dneska už je pro ně moc černej, tak se přeorientovali na Japonce. Tomia taky budou volit všechny husičky, kterým nevoní čeští kluci. To není výtka Tomiovi ani husičkám, to je faktický popis toho, jak to funguje a jak to také bude.

DSSS bude ve volbách nejmíň dvakrát slabší než SPD, ale zase ji bude volit půl Ostravy a Severních Čech – neboť tam lidi neznají nikoho jiného, kdo by jim mohl pomoci vyřešit zdejší problémy s tmou.

Volební obzor zdejších obyvatel je většinou jen tak široký, jak široký je panelákový byt, ze kterého po setmění nemohou vyjít na ulici, chtějí-li zůstat živi a zdrávi. Opět: toto není výtka k těmto statečným lidem, jejichž situaci lze naopak naprosto pochopit.

Za těchto okolností je třeba zastat se jedné «slabší» strany, která nestojí na pečlivě vyšlechtěné imidži přitažlivých obchodníků z Asie, ani řešitelů «otázky cikánské».

Slabší ovšem nikoli kvalitou, pouze voličským potenciálem, neboť tato strana zatím, zdá se, pouze není uhnízděna v mysli průměrného voliče – v mysli toho davu, který rozhoduje volby –, tak pevně, jak by si zasloužila.

Oldschoolové DSSS a zenově vychytanému Moravojaponci však tato strana zdatně konkuruje. Či spíše přizvukuje, protože jenom blázen by přece «tříštil» národní síly.

Tato strana má dokonce svého prezidenta! Je to prezident nepsaný, ale už brzy si jeho jméno asi budou psát děti do sešitů: Prezidentský kandidát Petr Hannig přichází jako na zavolanou v době, kdy je prezidentu Zemanovi – alespoň tedy podle proradných, štvavých médií – nejhůř. Média tedy budou mít, co chtěla – pan prezident Zeman totiž může být Petrem Hannigem kdykoli bez přestávky vystřídán.

I slepému je jasné, že je to muž podobných názorů, avšak decentnější ve svém projevu a razantnější ve svých činech. Inu, je to mladík, 71 let. Pobýval mimo jiné i ve Francii, zažil její vzlet i nynější pád, a tak je jistě minimálně tak dobrým prognostikem, jakým Miloš Zeman už dobrých 30 let není.

Jen si to představte: Nejhorší noční můra všech euroatlantických hujerů se zhmotní v osobě Petra Hanniga, prezidentského kandidáta strany Rozumných.

Pro tento skvostný okamžik člověk na chvíli zapomene na japonský čaj i cikánský problém – velké věci je zkrátka třeba vychutnat si jako první. Velké věci je ovšem třeba i učinit jako první.

Nevedou-li člověka k volbě SPD či DSSS ty nejzávažnější důvody a nejvyšší sympatie, které nejsou (jak je u voleb obvyklé) podmíněné pouze libým mediálním obrazem spolehlivých Japonců a osvědčených karatelů indicko-slovenské diaspory, měl by proto rozhodně volit Rozumné.

Každé dva nebo čtyři roky se volby opakují, až člověk otupí a přestane věřit, že v nich o něco jde. Lístek do volební urny háže otupen již zcela a naprosto. Takhle to u nás po listopadu 1989 páni nastavili.

Je načase ukázat, že svoboda se nerovná otupělosti. Nadcházející volby budou – kromě kolotoče připrchlíků a multikulti, který vás už unavuje, protože vás MÁ UNAVIT – především kardinálním dilematem: skončí buď národní prohrou, nebo Národní Souhrou.

Buďme stále bdělí! Že si na něco už skoro zvykneme, neznamená, že bychom si na to měli zvykat.

SPD 12 %, DSSS 4 %, Rozumní 2 % – to by byla katastrofální prohra.

Ukažme národní jednotu a odhodlání táhnout za jeden provaz – přesně to, co si dnešní režim i s jeho volebními plánovači nepřeje. Ukažme hranici 5 %, co si o ní myslíme. Společně to dokážeme!

SPD 6 %, DSSS 6 %, Rozumní 6 %! Národní souhra!

Každé jelito by dnes chtělo deset procent, však o předvolebním chvástání zpívali už Voskovec s Werichem v Babičce Mery. Od dob jejich bolševické show se v Č(S-SS-SF)R nezměnilo zhola nic. Vlastencům nicméně stačí procent 8.

Nevěřte vůbec takzvaným průzkumům! Kolik by asi tyto lživé, nejsilnějším kartelem stran podplacené «průzkumy» v říjnu 1989 předpovídaly KSČ? 95 %? A vidíte, i ráčkující pohůnek z pivovaru byl silnější, než jakýkoli «průzkum»! Co jste proti Václavu Letišťovi vy, občané s volebním právem! Vždyť je vás tolik! Vždyť je nás tolik…

A není-li nám umožněno, abychom všichni táhli za jeden vlastenecký provaz, ukažme škůdcům aspoň, že ty provazy máme stejně dlouhé.

Tomáš Ortel skončil na Českém slavíku druhý (což není špatný výkon na to, že 90 % hlasujících fandí Gottovi a 9 % Kabátům), přestože jste pro něj možná ani nehlasovali. Je vysoce pravděpodobné, že Tomášové Vandas s Okamurou sklidí podobně skvělý úspěch, aniž pro ně vůbec budete muset hlasovat. Jak to má zkrátka ve jméně T, jede to jako Turbo, co vyhrávalo cenu ptáka zpěváka a možná i rosomáka v 80. letech.

Vezměme si tedy příklad z Ortela a hlasujme pro Rozumné!

Poznámka editora
Národní souhra, to mi skoro zní jako dobré koncertní turné Ortelu, na kterém by nějaký člen kapely nenuceně podpořil Rozumné. Jistě – v první řadě jde vždy o peníze a o apolitické pózy všech rockerů, z nichž mnozí to následně dotáhnou na ministry.

Ale takové tři nádavkem zahrané veselé písničky ve stylu Orlíku (ne, nepřepsal jsem se) nebo italských válečných písní z let 1922-45 (z nichž mnohé svou hravostí strčí Orlík do kapsy), které by posluchačům předestřely, o co v těch «zku*vených volbách» jako jde a proč volit zrovna Rozumné, pokud nejste přímo příbuzní s panem Vandasem či Okamurou… Dokážu si představit i Adama Bartoše nebo Petra Hanniga, an v některé písni v Landově stylu naléhavě recituje svůj part.

Konečně, zrovna Petr Hannig – jako hudební producent – stojí za Lucií Bílou, která má k Danu Landovi blízko: minimálně na délku vztyčené pravice… (Ale už dost o siréně a Janečkově ze řetězu utrženém kokotovi.)

I kdyby z toho nakonec nic nebylo, spojnice Ortel–Rozumní mne napadla daleko dříve, než se Tomio Okamura vyfotil s Jarkem Nohavicou, což je pocit cennější než životy všech členů skupiny Mandrage.

Rozumní do vlády, klidně i s dělníky a Japonci. «Zeman znovu 2018»? Petr Hannig je «Zeman znovu 3018»! Terminátora z Vysočiny je potřeba vystřídat novým typem, média si o to vyloženě koledují.

Národní souhra!

Nezobrazuje-li se vám video, Hayato Okamura nebo nějaký jiný Žid z KDU-ČSL vám cenzuruje Internet. V takovém případě si japonský pochod stáhněte ZDE.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ