Staré pohlednice

Rakouská národní knihovna zveřejnila online archiv historických pohlednic z celého světa. Okolo dvou tisíc je jich i z českých zemí. V archivu lze pohlednici jednoduše najít na interaktivní mapě, v níž lze i vyhledávat zadáním názvu města či místa. Takhle se na pohlednici z roku 1938 vyjímá slavonické náměstí Adolfa Hitlera (nyní trapného Míru):

Slavonice, náměstí Adolfa HitleraSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 3,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Krása, umění se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Staré pohlednice

 1. pacifista napsal:

  Mir je fajn!! ale neni to takovej vejvar, ze?
  Nebyl Ada nahodou zid?!? Navic militantni!?! Prinejmensim po dedovi (baron Rottschild) urcite. KEEP FAMILY BUSINESS GOING ! – Udrzuj rodinny kseft v chodu!

 2. OS napsal:

  :) A co teprve takový Adolf Eichmann…

 3. pacifista napsal:

  jjo, dik. rad bych se povzdelal, kterak zidi mordu rozpoznati. v diskuzu uvedene rysy vsak pomohou jen castecne. jevropa jest prozidana skrz naskrz. tu je takovy mix genetik, ze pokusy je vydelovat casto selhavaji. v tom nevidim problem, naopak. kazdy si muze z geneticke vybavy rodicu vybrat pro vteleni ty geny, kterymi se manifestuje nejvhodneji. aneb jak pravi Mistr : “ dna je projev karmy na hrubohmotne urovni “
  jinak nejjisteji, myslim, lze nestastnika rozpoznat dle charakteru…

 4. pacifista napsal:

  oprava: “ DNA je projevem karmy na hrubohmotne urovni “
  dna, stejne jako vsechny nemoci, pochopitalne taky..

VLOŽIT KOMENTÁŘ