Stojí za únikem Sobotkových e-mailů Andrej Babiš? Velmi pravděpodobně ANO

7. ledna 2016

H4ck3d by 4NDR31 B@BIS_SSH & EET!cr3WNeonacisti, rasisti, Oto ‘Prcinka’ Novotný, Jan ‘Porno’ Chvojka, Zdeněk Škromach, Rusko. Zatímco prostý lid zoufale hádá, kdo se naboural nejslabší premiérce českých zemí v dějinách Slávce Sobotkové do e-mailu, pravdivá verze může být nakonec docela jiná – a velmi prozaická. Jaká tedy? Taková, která se znalému člověku ukáže v křištálově jasných obrysech… Cui bono, to je oč tu běží!

Hacker BabišMálo známá tvář Andreje Babiše: elitní hacker. Už na sklonku 80. let úspěšně vymazával databáze StB, takže když se v šedesáti rozhodoval, jaké heslo k premiérově freemailu zadat, Sobotka1 nebo Robotka1 byla jasná volba

Rok 2013, pamatujete? Když redaktoři Mf DNES zešíleli a plnili svůj plátek aférami Andreje Babiše, ale i jiných politiků, mnohdy zcela vycucanými z prstu, které jen tu a tam prokládali příběhy o holokaustu, co udělal Andrej Babiš? Nejčtenější deník v ČR koupil, aby «začal psát pravdu». Rozuměj: aby negativními zmínkami o Andreji Babišovi přestal poškozovat jeho obchodní zájmy.

Máme tu rok 2015. Zešílela premiérka nejvyspělejšího evropského státu, zešílela proimigrační agenda i mnohá vláda podléhající bezvýhradně diktátu Europrotektorátu, tudíž především ta česká. Debaty o uprchlících zastínily jakýkoli racionální tok politiky, granty a dotace se rozdělovaly ekonomickým migrantům a na nikoho jiného už nezbylo. Už žádné další Čapí hnízdo? Andrej Babiš dostal strach, že takhle už to dál nepůjde. Debilní (slovy Adriany Krnáčové) uprchlická krize, ale především evropský politický chaos kolem ní znovu hrozí ohrozit obchodní zájmy nejvlivnějšího Slováka v ČR. A co – velmi pravděpodobně – udělá Andrej Babiš?

Rozpomene se na staré časy, asi tak před 80 lety, kdy si v hospodě notoval Šaňo Mach s Gustávem Husákem, a kontaktuje volaké fašisty ze serveru White Media s nabídkou, která se neodmítá. Chce, aby zaštítili (pokud tedy WM není jenom nějaká prázdná odbočka Agrofertu) jeho projekt. Andrejovi agenti sehnali třaskavé e-maily Sobotkovy vlády. Ty, v nichž premiér a další otevřeně vystupují proti němu a jeho firmám, si Andrej pochopitleně nechá pro sebe; krvelačnému davu předhodí jenom ty e-maily, které potvrzují, co všichni dávno vědí, tedy že české zemi vládne Brusel, který už navíc ani nevládne, lebo nevládze.

Jízlivé komentáře k jednotlivým e-mailům napíše na stránky White Media Jaroslav Plesl, nový šéfredaktor Mf DNES, zcela oddaný Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi, který svým řízným sugestivním stylem (jako Martin Komárek zkřížený s Adamem Bartošem) striktně nadiktuje, co si o těch všech vlastizrádcích vysávajících pro sebe granty na úkor pracujícího lidu (v Babišových firmách, pozn. red.) mají čtenáři pomyslet. Server White Media leží v USA, takže nějaká antibabišovská nevládka na něj jen tak nedosáhne, a «uniklé» e-maily si tím pádem bude moci přečíst co nejvíce lidí.

Skuteční neonáckové nikdy nedostávají v médiích sebemenší prostor, pro tentokrát učiní Andrej Babiš naprostou výjimku – informace o tom náckovském webu, kde jsou e-maily k nalezení, otisknou všechny (jeho) české deníky, v internetových článcích bude vždy přímý odkaz na stránky těch rasistických pamfletářů, přímo k e-mailům. Koneckonců právě neonácky či rasisty už byli stejně nazváni všichni, kdo pochybují o evropské imigrační politice, a většina lidí už se tak za ně dávno považuje, takže se s těmi tajemnými rasistickými hackery budou moci identifikovat. Navíc takové nálepky dodají serveru White Media punc věrohodnosti a zakázaného ovoce. O to hlouběji se ty hrozné e-maily dostanou čtenářům pod kůži.

Pohár trpělivosti Andreje Babiše přetekl. Bohuslav Sobotka a ostatní děcka musejí už konečně táhnout ke všem čertům, neboť řeší imigrační nesmysly a na nepolitickou politiku (rozuměj: porcování medvěda) už na vládě nezbývá čas. Navíc to chtějí i ľudia, takže čo!

Andrej Babiš si tedy může mnout ruce hned třikrát:
1. Zachrání svoje firmy, hned jakmile se v Česku a Německu opět chopí vlády pragmatici odkojení KSČ, KGB (ona už i ta Angela Merkelová je takový dvojitý agent, že ano – nejprve to hrála na USA, přijímáme, a tak dále, aby až v závěru odhalila svou pravou tvář zavilé putinistky vycvičené KGB, která imigraci do Německa zavře jednou provždy bránu), či jenom zdravým nelevičáckým rozumem.
2. Ukáže se sám před sebou jako lidumil plnící svatý hlas veřejnosti
3. Jak se na mocného muže sluší – zůstane pěkně v skrytu. Až se po republice objeví tajemné billboardy «Méně Evropské politiky? ANO, více peněz pro fabriky!», s portrétem člověka podobnému Andreji Babišovi, s levým sklem brýlí zamalovým německou vlajku a pravým ruskou, hodí je zase na neonacisty nebo na Národní demokracii, se kterou už stejně určitě politicky spolupracuje.

Sečteno a podtrženo – dosavadní Sobotkově vládě dáváme měsíc, maximálně dva.

Příští akce bude TTIP. Andrej Babiš už má smlouvu jistě rozebranou do nejmenšího detailu, takže nejspíš ví, že je to jakýsi trojský kůň, který časem zahubí všechny, kteří ji schválili, a to pro dobro USA. Babišovy firmy možná budou krátkodobě profitovat z importu amerických výrobků, ale více amerického šuntu = více americké kultury, lidé se nakonec začnou bouřit proti A. Babišovi (i kdyby to měla být skupinka majdanistů dovezená do ČR kdovíodkud), a nakonec bude barevnou revolucí odstraněn z politiky, aby republiku poté rozvrátila vláda pro-amerických konzumních neomarxistů. Neexistuje tedy jiná rozumná možnost, než tuto pochybnou smlouvu, která je navíc zbytečná úplně stejně jako přísun imigrantů, kategoricky a totálně odmítnout. Ovšem jak znám Andreje Babiše, ten ji snad schválí, aby vzápětí šel po krku každému, kdo ho bude ohrožovat. I kdyby to měl být americký velvyslanec nebo většina národa, která si TTIP zrovna dvakrát nepřeje…

No, nechme se překvapit. Andrej Babiš – pokud tedy za zveřejněním Sobotkových e-mailů stojí právě on – začal dobře, tak snad si to nebude chtít pokazit.

Aktualizováno.
Stejného názoru je, jak jsem po dopsání článku zjistil, i Jiří Paroubek.

Aktualizováno.
Andrej Babiš nebo jiní hackeři se činí, únik pokračuje. Nehledí na soucit s těmi, jejichž «všelijaké myšlenky jsou vždycky stranou a trochu vlažné», a tak v nové várce e-mailů dostal co proto jeden poněkud zvláštnější poslanec, profesionální to bojovník proti populárním tuzemským rockovým kapelám. Teď může poslouchat Ewu Farnou.

Aktualizováno.
Po týdnu si toho samého všiml Bohumil Doležal, politolog blízký ČSSD.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Stojí za únikem Sobotkových e-mailů Andrej Babiš? Velmi pravděpodobně ANO

 1. m napsal:

  To je otázka. Na WM už před několika lety jsem náhodně při internetování narazil na hacknuté emajly Dyntsbíra džuniora jak si s ním jeho soukmenovci z páté kolony sjednávají konspirační schůzky v zákoutích kolem synagog v pražském Josefově, figurovala tam i Marxová-Tominová.

 2. lojza od Prahy napsal:

  http://eurasia24.cz/nazory/338-agent-cia-priznal-vinu-na-rozdeleni-jugoslavie-nam-dali-miliony
  az priste strasidlo Madla prijede do Luxoru podepisovat svoje blitiny dejte ji tohle precist a podepsat . Vse ridil Kurba Bill se svou kotrmelinou predkurackou Hilarii jez aplikuje na Presidentku juesej. Proste spina a mnoho idotu okolo Havelsteina tzv havloidi tomu jeste dnes veri Hnus

 3. Kleberstein zpravodaj pro Velky Israel napsal:

  http://www.liveleak.com/ll_embed?%20f=bd6b41971375
  Nasi pratele z Etiopie rozsirily nase rady abychom mohli lepe bojovat proti teroristum.Kleba

 4. Anonymní napsal:

  Ať sa ten hnup naučí pořádně česky anebo ať tahne do prdele, zlodej

VLOŽIT KOMENTÁŘ