«Stránka, ktorá doslova vyrazí dych»

«Google dokáže človeka odviať naozaj všelikde, napríklad aj na stránku, ktorá z neho doslova vyrazí dych. Nasledovná uvítacia obrazovka mi na obrazovke vyskočila po tom, ako som si chcel nakliknúť stránku cd89.cz, kde som si myslel, že nájdem nejaké info

«Okrem toho, že spomínaný web obsahuje nespočetne veľa chuťoviek, ako bonus jeho admin uvádza linky na stránky od fake/hoax festov až po otvorené fašistické.»

(Zdroj: Denník ₪)

Super recenze, rabi. Zajímalo by mne jenom, co myslejí těmi «fake/hoax festy» a čo je to také «otvorené fašistické». Asi nějaká slovenská vesnice, jako Vyšné Nemecké.
No, asi nakonec bude pravda, že Češi přestávají Slovákům rozumět. I když, jak kterým «Slovákům»…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u «Stránka, ktorá doslova vyrazí dych»

 1. r.m. napsal:

  Potvrzení, že nejsem robot po mně chce často i google. A mimochodem: Už Slovensko odvolalo vyhlášení války americkým soudruhům? Slovenský štát jim ji vyhlásil, ale jaksi nestihl ani kapitulovat a uzavřít mírovou smlouvu. Do dnes je o tom jakési ticho.
  Vzhledem k jejich spojenecké flexibilitě se to možná bude hodit. Ale až po tom, co zase pár desítek tisíc slovenských vlastenců pomrzne v Rusku jako posledně.
  Som z toho stále akosi zmätěný.
  Nejlepší středoevropský stíhací pilot – Ján Režňak: https://www.stream.cz/auto-moto/241990-nejlepsi-stredoevropsky-stihaci-pilot-jan-reznak

 2. r.m. napsal:

  Blbci z Novinek, fanoušci Izraele, hájí vyhnání Čechů ze Sudet
  Karel Jirásek, Planá
  Po, 23. ledna 2017, 10:53:44 | Souhlasím |
  Nesouhlasím |
  0 / 0
  Karel Vojtíšek, Praha
  Ne, 22. ledna 2017, 23:29:00
  Jan Musil, Kutná Hora
  Jeruzalém je hlavním městem Izraele a sídlo vlády. Konečně zmizel islamista Obama a svět snad zase bude směřovat k normálním hodnotám
  ————————————————————
  Normální hodnota je nerespektování mezinárodního práva, obsazení cizího území a na takto ukradeném území stavění vlastních osad? Velmi to připomíná fašistické hodnoty, když Němci vyháněli Čechy ze Sudet a obsazovali tato území vlastními lidmi. Doufám, že takové hodnoty většina světa neuzná.
  ===
  Jenže ono je to jinak, p. Vojtíšku. Němci vyhnali Čechy ze Sudet, přestože tito proti nim neválčili. Izraelci vyhráli několik válek, vždy vyvolaných Araby a proto vybojovali, nikoli ukradli rozsáhlé území. Většinu (91%) už dávno opustili a nechali si jen to, co nutně potřebují ke svému přežití. Kdo tohle neuznává, asi nerozumí nejen dějinám, ale ani matematice.
  -
  to zas vyráží dych mně rabi

VLOŽIT KOMENTÁŘ